Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Lipoliza iniekcyjna Aqualyx - cennik

Aqualyx brzuch
550 zł - 1485 zł
Aqualyx podbródek
275 zł - 550 zł
Aqualyx inne okolice
330 zł - 1485 zł
Aqualyx chomiczki
330 zł - 550 zł
Aqualyx biodra
550 zł - 825 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Lipoliza iniekcyjna - bezpieczne modelowanie sylwetki, które od razu pokochasz!

  Intralipoterapia AQUALYX to bezpieczny, bezbolesny i mało inwazyjny zabieg, polegający na rozbijaniu tkanki tłuszczowej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Nowatorska formuła preparatu zapewnia jeszcze szybsze i bardziej widoczne efekty. Dzięki niej zabieg jest też mniej inwazyjny. Substancja czynna może być z powodzeniem stosowana w okolicach brzucha, ud czy na przykład podbródka. Jeśli więc szukasz pewnego wsparcia w walce z tłuszczem i zwiotczeniem miejscowo, ten zabieg będzie idealny. Jest skuteczny, ponieważ trafia w punkt.

  Intralipoterapia AQUALYX - jak działa i dlaczego jest tak skuteczna?

  Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który ma na celu zredukowanie miejscowych skupisk tkanki tłuszczowej. Wykonuje się ją w ramach zabiegów estetycznych lub terapii dermatologicznych. Już w latach 80-tych zauważono, że iniekcja miejscowo aktywnych substancji chemicznych może znacząco i szybko wpłynąć na lipidy i głębsze warstwy skóry.

  Intralipoterapia polega na wprowadzeniu specjalistycznego preparatu chemicznego pod skórę w celu bezbolesnego rozbicia tkanki tłuszczowej. Rezultaty są naprawdę zaskakujące.

  Jakość i efekty zabiegu zależą oczywiście od substancji aktywnych wprowadzanych w miejsce otłuszczenia. Z badań włoskich naukowcach, którzy rozpoczęli swoją pracę w 2002 roku, wynika, że substancją aktywną najlepiej sprawdzającą się w tego typu zabiegach jest deoksycholan sodu. Wcześniej za podstawę w walce z stłuszczeniem w roztworach aktywnych uważano fosfatydylocholinę. Jednak testy jasno wykazały, że deoksycholan doprowadza do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych. Potwierdzono też, że substancja może być bezpiecznie stosowana nawet w okolicach twarzy. Aby osiągnąć zadowalające efekty nie trzeba jej też podawać dużo. Jest wydajna i pozwala cieszyć się szybkimi wynikami. 

  Korzystając ze wspomnianej pracy naukowej, kierownik włoskiego zespołu, profesor Motolese w 2007 roku zaczął pracę nad nowym preparatem, który z założenia miał wywoływać proces adipocytolizy, a nie jak sądzono lipolizy. Czyli całkowicie niszczyć niechcianą tkankę. Jego wysiłki doprowadziły do opracowania nowej techniki iniekcyjnej – intralipoterapii, a także preparatu – Aqualyx.

  Czym jest Aqualyx? To roztwór, który nie zawiera fosfatydylocholiny. Głównymi substancjami, działającymi na komórkę tłuszczową, są w nim detergenty (jak chociażby deoksycholan sodu). Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy. Aqualyx powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które następnie transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Dzięki nowatorskiej formule zabieg jest mniej inwazyjny i praktycznie bezbolesny. Można go stosować na dowolne partie ciała, pozbywając się również cellulitu czy tłuszczaków.

  Jak przebiega zabieg lipolizy?
  1.
  Konsultacja z naszym specjalistą

  Sprawdzi on preferowane miejsce zabiegu, określi ewentualne przeciwwskazania i bezpieczeństwo. Od jego decyzji zależy też liczba koniecznych iniekcji. 

  2.
  Przygotowanie do zabiegu

  Rozmowa z lekarzem. Sama procedura jest prosta i nie wymaga specjalistycznych przygotowań w domu

  3.
  Zabieg

  Podanie preparatu trwa krótko, jest bezpieczne i mało inwazyjne. Lekka opuchlizna po zabiegu szybko schodzi.

  4.
  Rekonwalescencja

  Pacjent może przez krótki czas odczuwać lekkie swędzenie lub pieczenie. Jest to dowód na to, że podany roztwór działa. Po kilku dniach zaczerwienienie i obrzęk znikają. Na każdym etapie procesu personel naszej kliniki służy wsparciem i radą. Wnikliwie monitorujemy stan skóry na wizycie kontrolnej lub przy kolejnym zabiegu. Aqualyx to gwarancja szybkich efektów, którymi możesz się cieszyć od razu po zabiegu.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  U nas jesteś pod opieką specjalistów

  Cały czas szkolimy się, dbając o najwyższą jakość usług. Intralipoterapia AQUALYX to bezpieczna metoda i nowatorski preparat, zapewniający świetne efekty. Jeśli chcesz korzystać z najnowszej wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej, jesteś w idealnym miejscu!

  Zapewniamy konkurencyjne ceny

  A także pakiety zabiegów, które pozwolą ci kompleksowo zadbać o ciało, nie rujnując przy tym portfela. Dbamy o szybkie efekty i twoje zadowolenie.

  Profesjonalna obsługa

  Naszą dewizą jest indywidualne podejście i właściwe rozpoznanie potrzeb pacjenta. Służymy radą i konsultacją na każdym etapie leczenia.

  Opinie naszych pacjentek

  Długo walczyłam z tłuszczem na udach i brzuchu. Naprawdę niewiele to dawało. Dopiero seria zabiegów w waszej klinice przyniosła widoczne i trwałe efekty. Polecam!

  Ewelina z Zabrza

  Jestem zaskoczona tym, jak prosty i bezbolesny jest ten zabieg. Gdybym wiedziała, zdecydowałabym się dużo wcześniej. Wreszcie odkryłam modelowanie sylwetki, które działa.

  Maria z Lublina

  Justyna z Lidzbarka

  Tłuszczaki były moją zmorą od zawsze. Polecam ten zabieg każdemu kto ma podobny problem. U mnie wystarczyły dwie wizyty

  Edyta z Zielonej Góry

  Częste pytania
  Wyniki zależą od kwestii indywidualnych, ale zazwyczaj efekty widać po 3-4 tygodniach. Właściwa dieta i ruch przyspieszą proces.
  Preparat ma za sobą 10 lat udokumentowanych klinicznych testów. Wykazały one skuteczność redukcji tkanki tłuszczowej oraz brak powikłań. Zabieg mogą wykonać wyłącznie odpowiednio przeszkoleni lekarze.
  Przeciwwskazania
  • Ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, stałe stosowanie leków rozrzedzających krew.
  • Choroby tarczycy: zabieg może być wykonywany u osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy, u osób chorych na Hashimoto tylko w przypadku, kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zero.
  • Zabiegów nie wykonuje się również u ciężarnych oraz kobiet karmiących piersią.
  Zabieg okiem eksperta

  Aqualyx to bezpieczny i skuteczny zabieg rozbijania tkanki tłuszczowej. Działanie jest precyzyjne i pozwala osiągnąć szybkie efekty. Jednocześnie jest mało inwazyjny. Zabieg pozwala usunąć nadmiar tłuszczu z okolic podbródka, ud czy na przykład brzucha. Nowatorska formuła preparatu trafia w punkt i pozwala cieszyć się dobrymi zmianami naprawdę szybko.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Czas rekonwalescencji

  Po zabiegu pozostaje niewielka opuchlizna, która schodzi najdalej po kilku dniach. Reakcja alergiczna na preparat jest niezwykle rzadka, a sama substancja jest dobrze tolerowana przez organizm. Objawy bólowe o niewielkim natężeniu i dyskomfort znikają zwykle w pierwszych godzinach po zabiegu.

  0
  %

  Konieczność powtarzania

  W niektórych przypadkach uzyskuje się zadowalające efekty już po jednym zabiegu. Częściej Agualyx stosowany jest w krótkich seriach. Przerwy między wizytami ustalane są indywidualnie, podobnie jak obszary, które poddane zostaną zabiegowi.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down