Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Lipoliza iniekcyjna - cennik

Brzuch
550 zł - 1485 zł
Podbródek
275 zł - 550 zł
Inne okolice
330 zł - 1485 zł
Chomiczki
330 zł - 550 zł
Biodra
550 zł - 825 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Lipoliza iniekcyjna - modelowanie sylwetki

  Intralipoterapia to bezpieczny, bezbolesny i mało inwazyjny zabieg, polegający na rozbijaniu tkanki tłuszczowej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Nowatorska formuła preparatu pozwala uzyskać bardziej widoczne efekty w szybszy sposób. Dzięki niej zabieg jest też mniej inwazyjny. Substancja czynna może być stosowana w okolicach brzucha, ud czy na przykład podbródka. Formuła preparatu wpływa na pozbycie się tkanki tłuszczowej i zwiotczenie skóry. 

  Intralipoterapia - jak działa?  

  Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który ma na celu zredukowanie miejscowych skupisk tkanki tłuszczowej. Wykonuje się ją w ramach zabiegów estetycznych lub terapii dermatologicznych. Już w latach 80-tych zauważono, że iniekcja miejscowo aktywnych substancji chemicznych może znacząco i szybko wpłynąć na lipidy i głębsze warstwy skóry.

  Intralipoterapia polega na wprowadzeniu specjalistycznego preparatu chemicznego pod skórę w celu bezbolesnego rozbicia tkanki tłuszczowej, co przynosi satysfakcjonujące rezultaty. 

  Jakość i efekty zabiegu zależą oczywiście od substancji aktywnych wprowadzanych w miejsce otłuszczenia. Z badań włoskich naukowców, którzy rozpoczęli swoją pracę w 2002 roku, wynika, że substancją aktywną najlepiej sprawdzającą się w tego typu zabiegach jest deoksycholan sodu. Wcześniej za podstawę w walce z stłuszczeniem w roztworach aktywnych uważano fosfatydylocholinę. Jednak testy jasno wykazały, że deoksycholan doprowadza do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych. Potwierdzono też, że substancja może być bezpiecznie stosowana nawet w okolicach twarzy. Aby osiągnąć zadowalające efekty nie trzeba jej też podawać dużo ponieważ  jest wydajna.  

   

  Jak przebiega zabieg lipolizy?
  1.
  Konsultacja z naszym specjalistą

  Sprawdzi on preferowane miejsce zabiegu, określi ewentualne przeciwwskazania i bezpieczeństwo. Od jego decyzji zależy też liczba koniecznych iniekcji. 

  2.
  Przygotowanie do zabiegu

  Rozmowa z lekarzem. Sama procedura jest prosta i nie wymaga specjalistycznych przygotowań w domu

  3.
  Zabieg

  Podanie preparatu trwa krótko, jest bezpieczne i mało inwazyjne. Lekka opuchlizna po zabiegu szybko schodzi.

  4.
  Rekonwalescencja

  Pacjent może przez krótki czas odczuwać lekkie swędzenie lub pieczenie. Jest to dowód na to, że podany roztwór działa. Po kilku dniach zaczerwienienie i obrzęk znikają. Na każdym etapie procesu personel naszej kliniki służy wsparciem i radą. Wnikliwie monitorujemy stan skóry na wizycie kontrolnej lub przy kolejnym zabiegu.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  U nas jesteś pod opieką specjalistów

  Cały czas szkolimy się, dbając o najwyższą jakość usług. Intralipoterapia to bezpieczna metoda i nowatorski preparat, zapewniający świetne efekty. Jeśli chcesz korzystać z najnowszej wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej, jesteś w idealnym miejscu!

  Zapewniamy konkurencyjne ceny

  A także pakiety zabiegów, które pozwolą ci kompleksowo zadbać o ciało, nie rujnując przy tym portfela. Dbamy o szybkie efekty i twoje zadowolenie.

  Profesjonalna obsługa

  Naszą dewizą jest indywidualne podejście i właściwe rozpoznanie potrzeb pacjenta. Służymy radą i konsultacją na każdym etapie leczenia.

  Częste pytania
  Wyniki zależą od kwestii indywidualnych, ale zazwyczaj efekty widać po 3-4 tygodniach. Właściwa dieta i ruch przyspieszą proces.
  Preparat ma za sobą 10 lat udokumentowanych klinicznych testów. Wykazały one skuteczność redukcji tkanki tłuszczowej oraz brak powikłań. Zabieg mogą wykonać wyłącznie odpowiednio przeszkoleni lekarze.
  Przeciwwskazania
  • Ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, stałe stosowanie leków rozrzedzających krew.
  • Choroby tarczycy: zabieg może być wykonywany u osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy, u osób chorych na Hashimoto tylko w przypadku, kiedy poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zero.
  • Zabiegów nie wykonuje się również u ciężarnych oraz kobiet karmiących piersią.
  Zabieg okiem eksperta

  Lipoliza iniekcyjna to bezpieczny i skuteczny zabieg rozbijania tkanki tłuszczowej. Działanie jest precyzyjne i pozwala osiągnąć oczekiwane efekty. Jednocześnie jest mało inwazyjny. Zabieg pozwala usunąć nadmiar tłuszczu z okolic podbródka, ud czy na przykład brzucha. Nowatorska formuła preparatu trafia w punkt i pozwala cieszyć się dobrymi zmianami.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Czas rekonwalescencji

  Po zabiegu pozostaje niewielka opuchlizna, która schodzi najdalej po kilku dniach. Reakcja alergiczna na preparat jest niezwykle rzadka, a sama substancja jest dobrze tolerowana przez organizm. Objawy bólowe o niewielkim natężeniu i dyskomfort znikają zwykle w pierwszych godzinach po zabiegu.

  0
  %

  Konieczność powtarzania

  W niektórych przypadkach uzyskuje się zadowalające efekty już po jednym zabiegu. Częściej Agualyx stosowany jest w krótkich seriach. Przerwy między wizytami ustalane są indywidualnie, podobnie jak obszary, które poddane zostaną zabiegowi.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down