Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Modelowanie ud - najlepsze metody na smukłe uda

Każda z nas ma prawo do podejmowania decyzji związanych z tym, jak ma wyglądać nasze ciało. Bardzo często zdarza się, że chciałybyśmy poprawić niektóre jego aspekty - nie ma w tym nic złego, jeśli tylko podchodzimy do tego z rozsądkiem i rozwagą. Niestety, aktywność fizyczna i prawidłowa dieta nie zawsze są w stanie pomóc nam w osiągnięciu wymarzonych efektów, szczególnie w przypadku takich części ciała jakimi są uda. Dlatego warto zwrócić uwagę na pewne zabiegi medycyny estetycznej, które mają na celu pomóc nam w dbaniu o siebie oraz swoje ciało. Medycyna estetyczna jest obecnie doskonałym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem, rozstępami czy niechcianymi kilogramami. Jakie zabiegi będą najskuteczniejsze w przypadku ud?

Spis treści

  1. Nowatorska metoda - Endermologia LPG Alliance
  2. Termolifting - coś dla twarzy, coś dla ciała
  3. Kriopoliza  - innowacyjna metoda smukłych ud
  4. Lipoliza

Nowatorska metoda - Endermologia LPG Alliance

Jednym z ważnych aspektów modelowania ud, jest zadbanie o skórę i produkcję nowych komórek. Endermologia LPG Alliance to nowatorska metoda, która polega na wielopoziomowym stymulowaniu naszej skóry, dzięki czemu staje się ona o wiele bardziej elastyczna i jędrna. Dzięki technologii wykorzystywanej w zabiegu, pobudzane zostają uśpione komórki, przebywające w głębokich warstwach skóry. W ten sposób dochodzi do regeneracji. Zabieg ma na naszą skórę potrójne działanie - intensywnie ją ujędrnia, redukuje cellulit i skutecznie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zabieg Endermologia LPG Alliance jest kompleksowym ratunkiem dla osób, które marzą o pięknych udach. Dużym atutem terapii jest również to, że intensywność zabiegu możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszej skóry - w ten sposób unikamy podrażnień i mamy pewność, że zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Termolifting - coś dla twarzy, coś dla ciała

Termolifting kojarzy się nam z szybkim zabiegiem odświeżającym naszą twarz, na przykład przed ważnym wydarzeniem lub w celu regeneracji. Ponieważ termolifting posiada właściwości znacząco poprawiające napięcie skóry, a tym samym jej jędrność, może być również wykorzystywany jako skuteczny sposób modelowania ud. Zabieg termoliftingu likwiduje rozstępy, cellulit oraz wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.

Zabieg jest znany również pod nazwą radiofrekwencji mikroigłowej. Polega on bowiem na nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz rozgrzewania jej za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Takie działanie pobudza skórę do produkcji kolagenu - dzięki temu dochodzi do naturalnej aktywności w głębokich warstwach skóry. Natomiast mikrouszkodzenia powstałe w czasie terapii pobudzają naturalne procesy regeneracji - dzięki temu skóra naturalnie staje się bardziej jędrna, lepiej ukrwiona i młodsza. Termolifting pozwala na wspieranie efektów ćwiczeń i diety.

Kriopoliza - innowacyjna metoda smukłych ud

Jest to jedna z nowocześniejszych metod pozwalających na modelowanie ud. Ponieważ jest metodą nieinwazyjną, pozwala na bezpieczne i łatwe osiągnięcie wymarzonego kształtu ud. Kriopoliza prowadzi do pozbycia się niechcianej tkanki tłuszczowej, a także cellulitu, który często pojawia się właśnie na naszych udach. Bardzo często zabieg ten łączy się również z metodą fali akustycznej - zwiększa to efektywność zabiegu i pozwala przyspieszyć jego rezultaty. Fala akustyczna daje szybki efekt modelowania ud, nie jest to zabieg inwazyjny i odbywa się bezboleśnie, wykorzystując specjalne urządzenie emitujące falę o porządnej przez nas częstotliwości. Pod wpływem fali pobudzone do pracy zostają komórki w głębokich warstwach skóry, co przyspiesza proces modelowania i pomaga szybko osiągnąć wymarzony efekt.

Kriopoliza polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie w naturalny sposób zostaną usunięte z naszego organizmu. W czasie przeprowadzania tego zabiegu, dochodzi również do stymulacji produkcji włókien kolagenowych, które stanowią jeden z podstawowych elementów odbudowujących naszą skórę. Rozwijają się również wiązania elastynowe, które pomagają w regeneracji skóry po zabiegu. W ten sposób skóra szybko poprawia swoją kondycję. Zabieg ten należy powtórzyć około dwóch - trzech razy.

Lipoliza

Kolejnym sposobem modelowania ud jest wykorzystanie zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Jest to sprawdzony rodzaj zabiegu, który charakteryzuje się przede wszystkim tym, że pozwala na skuteczne i bezbolesne modelowania sylwetki, polegające na pozbyciu się tkanki tłuszczowej zgromadzonej w konkretnym miejscu. Jest to zabieg, który należy kilkakrotnie powtórzyć - seria i częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb pacjentki lub pacjenta. Na czym polega terapia? W czasie zabiegu w odpowiednie części ciała wstrzykiwana jest specjalna substancja aktywna, która prowadzi do rozpuszczenia błony komórkowej tłuszczu. Dzięki temu może on zostać naturalnie usunięty z naszego organizmu przez układ limfatyczny.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down