Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Poczuj się atrakcyjnie dzięki ThermoCool !

Masz już dość swoich kompleksów i zmuszania się do zaakceptowania odbicia w lustrze, którego tak naprawdę nie znosisz? Pragniesz znów poczuć się atrakcyjnie i zniewalająco? Zapewne wyobrażasz sobie, jak nosisz dopasowane sukienki i obcisłe spodnie podkreślające Twoją figurę. Czas to osiągnąć! 

W Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu posiadamy urządzenia, dzięki którym osiągniesz swój cel, a do tego zyskać promienną i gładką skórę bez wysiłku i śladów po zabiegu. Poznaj Thermocool, który jest znany jako termolifting RF, czyli lifting bez użycia skalpela. 

Thermocool - lifting bez skalpela

Nie bez powodu nazywany jest liftingiem bez skalpela. Zabieg Thermocool jak i inne, które wykorzystują fale radiowe - radiofrekwencja należą do grupy zabiegów nieinwazyjnych i skutecznych w zakresie poprawy wyglądu skóry. Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o określonej częstotliwości fal radiowych, wykorzystywana jest w kosmetologii do zabiegów odmładzających, wyszczuplających oraz modelujących twarz i całą sylwetkę.

Jak opowiadają nasi specjaliści z Natural Med, Termolifting opiera się na wykorzystaniu promieniowania elektromagnetycznego. Podczas zabiegu do skóry, na którą wcześniej został nałożony preparat miejscowo znieczulający, zbliżana jest specjalna głowica emitująca fale radiowe. Tym samym, głębokie warstwy skóry są podgrzewane do wysokiej temperatury, a jednocześnie komfort podczas zabiegu zapewnia system chłodzenia. 

Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, dlatego nie wymagany jest okres rekonwalescencji. Co więcej, Termolifting nie pozostawia szpecących blizn po zabiegu. W pełni satysfakcjonujące efekty są osiągane po kilku sesjach, ale już ta pierwsza przynosi widoczne korzyści. 

W Akademii Natura Med, przed poddaniem się zabiegowi Thermocool przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą. Wywiad pozwala lekarzowi zapoznać się z problemem i ustalić, czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu.

Thermocool - widoczne efekty

Zabieg Thermocool zapewnia przede wszystkim efekt odmłodzenia i regeneracji skóry. Zwiększona produkcja kolagenu daje widoczne zmiany w postaci gładkiej i jędrnej skóry. 

Thermocool jest w stanie pomóc naszej skórze odzyskać młodzieńczy wygląd. To wszystko dzięki obkurczaniu włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do wzmożonej produkcji nowego kolagenu oraz elastyny i usprawnienie mikrokrążenia. 

Thermocool uwalnia od drobnych zmarszczek, a te głębsze zostają spłycone. To skuteczne rozwiązanie na problemy takie jak: 

  • utrata owalu twarzy, 
  • worki pod oczami,
  •  obwisła skóra na ciele. 

Dodatkowe korzyści z poddania się zabiegowi Thermocool to: usunięcie przebarwień, wyrównanie kolorytu i głębokie oczyszczenie skóry. Kuracja zapewnia nam również możliwość modelowania sylwetki, czyli pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu, która osadza się na brzuchu, udach, biodrach, przez co wyglądamy nieestetycznie. Fale radiowe wytwarzane przez Thermocool są bardzo skuteczne w usuwaniu cellulitu i drobnych otłuszczeń. Promieniowanie elektromagnetyczne, działające na ciało przez podwyższenie temperatury, jednocześnie schładzając skórę, rozbija nagromadzone komórki tłuszczowe, które następnie zostają wydalone z organizmu. 

Za pomocą termoliftingu RF możemy odmłodzić skórę twarzy, dłoni, stóp i inne okolice ciała - zapraszamy na zabieg w NaturaMed!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down