Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Egzosomy ASCE+ — cennik

Zabieg

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Egzosomy ASCE+ – innowacyjny zabieg wykorzystujący potencjał komórek macierzystych

  Egzosomy ASCE+ nie są komórkami macierzystymi, ale niewielkimi pęcherzykami wytwarzanymi przez te komórki. Są tak małymi cząsteczkami, że z łatwością przenikają do skóry właściwej, gdzie biorą udział w licznych procesach, przyczyniających się do odmłodzenia skóry i rozjaśnienia przebarwień.

  Egzosomy ASCE+ pozyskiwane są za pomocą opatentowanej technologii ExoSCRT™, która umożliwia zachowanie ich wysokiej czystości. Gotowy produkt zawiera 100% egzosomów. Te niewielkie, mierzone w nanometrach (30-200 nm), pęcherzyki zewnątrzkomórkowe pełnią funkcję mediatora komunikacji międzykomórkowej w skórze właściwej. Charakteryzują się działaniem regeneracyjnym i przeciwzapalnym. Efektywność terapii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Preparat z egzosomami jest bezpieczny dla organizmu i nie uczula.

  Jak działają egzosomy ASCE+?

  Ponieważ egzosomy ASCE+ to cząsteczki mniejsze od wirusów, z łatwością wnikają w skórę, gdzie od razu inicjują procesy regeneracyjne. Dla terapii anty-aging najważniejsze jest ich działanie pobudzające wytwarzanie kolagenu i elastyny. Jednocześnie wzmacniają barierę naskórkową i zwiększają wytrzymałość tkanki podskórnej. W ten sposób egzosomy ASCE+ budują trwały stelaż skóry, który zapewnia jej młody wygląd przez wiele miesięcy.

  Egzosomy ASCE+ wykazują ponadto działanie rozjaśniające – zmniejszają zawartość melaniny w komórkach i w ten sposób poprawiają koloryt skóry. W połączeniu z laserem CO2 można je zastosować w celu leczenia blizn potrądzikowych. Użycie egzosomów w zabiegach medycyny estetycznej przyspiesza gojenie skóry, wzmacnia efekty terapii i skraca czas rekonwalescencji.

  96 rodzajów miRNA i ponad 200 typów białek wchodzących w skład egzosomów ASCE+ charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym, przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym oraz stymulującym migrację i poliferację komórek.

  Efekty, jakie można uzyskać dzięki terapii egzosomami ASCE+:

  • redukcja zmarszczek,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • poprawa nawilżenia,
  • redukcja przebarwień,
  • maksymalizacja wchłaniania składników aktywnych,
  • zmniejszenie objawów atopowego zapalenia skóry,
  • leczenie łysienia androgenowego i telogenowego u kobiet i mężczyzn,
  • usuwanie blizn keloidowych.
  Jak przebiega zabieg?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, której celem jest ustalenie planu leczenia oraz wykluczenie przeciwwskazań. Specjalista wyjaśnia szczegółowo przebieg terapii oraz omawia z pacjentem efekty, jakich można się spodziewać.

  2.
  Przygotowanie

  Terapia egzosomami nie wymaga specjalnego przygotowania. Po wykluczeniu przez lekarza przeciwwskazań można przystąpić do zabiegu.

  3.
  Zabieg

  Egzosomy podawane są podskórnie lub bezpośrednio na skórę. Podczas ich aplikacji wykorzystywane są takie metody, jak: mikronkłuwanie, radiofrekwencja mikroigłowa czy laseroterapia.

  4.
  Rekonwalescencja

  Skóra po zabiegu goi się bardzo szybko, a więc nie wymaga on rekonwalescencji. Pacjent od razu może wrócić do codziennych aktywności.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Lekarze z doświadczeniem

  Lekarze wykonujący u nas zabiegi mają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, którą nieustannie wzbogacają biorąc udział w naukowych konferencjach i szkoleniach.

  Doskonałe efekty zabiegów

  Zabiegi z naszej oferty wykonywane są przez specjalistów, dzięki czemu dają doskonałe rezultaty. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

  Oferta pełna najnowszych technologii

  W naszej klinice oferujemy rozwiązania oparte na wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych w medycynie estetycznej XXI wieku.

  Częste pytania
  Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po terapii, jednak na optymalne rezultaty trzeba poczekać od kilku dni do kilku tygodni – w zależności od skali leczonego problemu.
  Tak. Egzosomy są hipoimmunogenne, co oznacza, że nie powodują reakcji immunologicznej (odrzucającej) u biorcy. Jednak, aby terapia była w pełni bezpieczna, musi zostać poprzedzona konsultacją lekarską.
  Zabieg wykonuje się w seriach z zastosowaniem kilkutygodniowych odstępów. Liczbę oraz częstotliwość sesji ustala lekarz w zależności od wskazania. Zazwyczaj wykonuje się terapię, składającą się z 3-5 sesji powtarzanych co 2 tygodnie.
  Przeciwwskazania
  • skłonność do tworzenia bliznowców czy zwłóknień,
  • przyjmowanie leków sterydowych, niesterydowych, przeciwzapalnych czy obniżających krzepliwość,
  • szczepienie w ciągu ostatnich 30 dni,
  • choroby przewlekłe, nowotworowe, autoimmunologiczne,
  • choroby serca,
  • choroby skóry,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • epilepsja,
  • nieustabilizowana cukrzyca,
  • alergia na preparaty zabiegowe,
  • problemy z krzepliwością krwi,
  • przyjmowanie retinoidów,
  • ciężkie schorzenia wątroby i nerek.
  Zabieg okiem eksperta

  Egzosomy ASCE+ to przełomowy zabieg regeneracyjny w medycynie estetycznej, wykorzystujący potencjał komórek macierzystych. Terapia ma działanie ujędrniające poprzez pobudzenie syntezy kolagenu w skórze oraz przeciwzapalne, dzięki czemu jej efekty są bardzo wyraźne i długotrwałe.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Egzosomy ASCE+ — rekonwalescencja

  Zabieg egzosomami nie wymaga rekonwalescencji. Skóra po zastosowaniu tego preparatu bardzo szybko poprawia swoją kondycję i z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Nie ma więc powodu, aby rezygnować z codziennych aktywności.

  0
  %

  Egzosomy ASCE+ — trwałość efektów

  Efekty serii zabiegów utrzymują się przez wiele miesięcy. Terapię można powtarzać regularnie według zaleceń lekarza – w celu utrzymania i przedłużenia rezultatów.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down