Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Kwas hialuronowy nieusieciowany
— cennik

1 zabieg
765- 900 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  kwas hialuronowy premium

  Kwas hialuronowy nieusieciowany – głębokie nawilżenie, jakiego nie da Ci najlepszy krem

  Kwas hialuronowy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych substancji stosowanych w medycynie estetycznej, zwykle w formie usieciowanej w roli wypełniacza. Jednak kwas hialuronowy nieusieciowany to zupełnie nowa jakość w odmładzaniu i rewitalizacji skóry. Stosowany jako składnik stymulatorów tkankowych, zatrzymuje się w macierzy międzykomórkowej, przyciągając do siebie liczne cząsteczki wody i stymuluje fibroblasty do produkcji naturalnego kwasu hialuronowego. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nieusieciowanego wykonywane są metodą mezoterapii igłowej i trwają ok. 20 minut. Konieczne może być wykonanie od 2 do 6 zabiegów, aby osiągnąć optymalny efekt kuracji.

  Na czym polega zabieg preparatem z kwasem hialuronowym nieusieciowanym i dlaczego jest tak lubiany przez pacjentów?

  Preparaty z kwasem hialuronowym nieusieciowanym podawane są metodą mezoterapii. Substancja ta ulega szybkiej degradacji w skórze właściwej (w przeciwieństwie do stosowanego w charakterze wypełniacza kwasu hialuronowego usieciowanego). Dzięki temu głęboko nawilża skórę, napina ją, a także lekko rozjaśnia. Rezultaty widoczne są niemal natychmiast po przeprowadzeniu procedury, choć te optymalne pojawiają się już po zakończeniu kuracji. Efekty są niezwykle naturalne i trwałe, zabieg jest szybki i nie wymaga szczególnych przygotowań. Co więcej, nie jest konieczny także okres rekonwalescencji, do swoich codziennych czynności można wrócić właściwie natychmiast po zabiegu. Te cechy sprawiają, że procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego usieciowanego cieszą się coraz większą popularnością.

  Jak przebiega zabieg nieusieciowionym kwasem hialuronowym?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem jest konieczna dla wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do jego wykonania. W jej trakcie omawiane są również oczekiwania pacjenta.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Zaleca się jedynie zaniechanie intensywnego oczyszczania skóry, depilacji oraz opalania na kilka dni przed zabiegiem. W ramach możliwości pacjent może też zostać poproszony o odstawienie leków obniżających krzepliwość krwi. W dniu zabiegu nie wolno spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Sam zabieg poprzedza dokładne oczyszczenie i zdezynfekowanie skóry. Wrażliwsi pacjenci mogą również skorzystać z kremu znieczulającego. Następnie, za pomocą iniekcji, w skórę wprowadzany jest wybrany preparat.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja. Ewentualny niewielki obrzęk i zaczerwienienie oraz małe siniaki powinny zniknąć samoistnie po maksymalnie 24 godzinach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Nowoczesne i efektywne rozwiązania

  W naszej klinice pragniemy być na bieżąco z nowinkami z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu możemy proponować kuracje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

  Atrakcyjne ceny

  Uważamy, że każdy pacjent zasługuje na piękniejszy wygląd i dobre samopoczucie. Dlatego staramy się oferować rozwiązania przystępne cenowo.

  Wykwalifikowana kadra

  Doskonale wiemy, jak ogromne znaczenie ma profesjonalizm podczas przeprowadzania zabiegu. Dlatego nasi specjaliści są doskonale wykształceni, a swoją wiedzę cały czas poszerzają na rozmaitych kursach i szkoleniach.

  zabieg mezoterapii Nowy Sącz
  Częste pytania
  Zabieg mezoterapii preparatem z kwasem hialuronowym nieusieciowanym jest niemal bezbolesny. Niewielki dyskomfort może pojawić się jedynie w momentach wkłucia oraz wprowadzania preparatu. Wrażliwszym pacjentom proponujemy wcześniejsze nałożenie kremu znieczulającego.
  Pierwsze efekty zabiegu widoczne po około 1- 2 tygodniach,po jego wykonaniu. Na te optymalne należy jednak poczekać do zakończenia kuracji. Aby zachować je na długi czas, warto powtarzać pojedynczą procedurę co ok. 3-6 miesięcy.
  Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Do jedynych efektów ubocznych mogą należeć niewielkie siniaki w miejscach wkłucia, a także nieduże zaczerwienienie i opuchlizna. Wszystkie powinny jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie 24 godzinach.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Cukrzyca
  • Alergia na składniki preparatu
  • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
  • Rany i infekcje skórne
  • Zła tolerancja skóry na iniekcje
  Zabieg okiem eksperta

  Kwas hialuronowy nieusieciowany to doskonały sposób na odmłodzenie skóry, a przede wszystkim na jej głębokie nawilżenie. Tkanka staje się elastyczna, nabiera zdrowego kolorytu. Kwas hialuronowy nieusieciowany zwykle występuje w preparatach wraz z innymi składnikami, które wspomagają i dopełniają jego działanie.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Nieusieciowiony kwas hialuronowy — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Również skutki uboczne są znikome, obejmują głównie niewielkie siniaki w miejscu wkłucia oraz nieduże zaczerwienienie czy opuchliznę. Wszystkie powinny zniknąć w przeciągu 24 godzin.

  0
  %

  Nieusieciowiony kwas hialuronowy — trwałość efektów

  Efekty zabiegu widoczne są właściwie natychmiast po jego wykonaniu. Większości pacjentów nie wystarczy jednak jednorazowa procedura, zwykle potrzebne jest ok. 2-6 sesji. Optymalne rezultaty widoczne będą po zakończeniu całej kuracji. Aby je zachować, warto przeprowadzać zabieg przypominający co 3-6 miesięcy.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down