Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Peptydy biomimetyczne
 — cennik

Zabieg
od 765 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  peptydy biomimetyczne

  Peptydy biomimetyczne – intensywna odbudowa i rewitalizacja tkanek

  Zabiegi z wykorzystaniem peptydów biomimetycznych to szybki sposób na głęboką regenerację tkanek, a także ich doskonałe odżywienie. Z ich pomocą możesz napiąć skórę, wygładzić zmarszczki oraz zapobiec tworzeniu się nowych, nadać cerze zdrowy, młodzieńczy koloryt, zniwelować przebarwienia czy wzmocnić i zagęścić włosy. Peptydy biomimetyczne mają bowiem wyjątkową zdolność do odwzorowywania naturalnych substancji w naszym organizmie. Wykorzystywane są metodą mezoterapii, czyli wprowadzania substancji za pomocą iniekcji. Pojedynczy zabieg trwa ok. 20 minut. Niekiedy jedna sesja może być wystarczająca do uzyskania optymalnego efektu, zazwyczaj jednak zaleca się ok. 2-6 zabiegów o częstotliwości dobranej indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  Na czym polega zabieg peptydami biomimetycznymi i dlaczego pacjenci tak chętnie się na niego decydują?

  Peptydy biomimetyczne podawane są metodą iniekcyjną (mezoterapia). Mają one za zadanie w naturalny sposób przywrócić skórze atrakcyjny, młody wygląd, zniwelować przebarwienia czy problemy z osłabieniem i wypadaniem włosów. W naszej klinice oferujemy aż 4 preparaty zawierające te substancje.

  Zabiegi preparatami zawierającymi peptydy biomimetyczne zapewniają naturalny efekt odmłodzenia i rewitalizacji. Ich zastosowanie jest niezwykle proste, a efekty pojawiają się niemal natychmiast po wykonaniu procedury. Nie jest także wymagany etap rekonwalescencji, a ewentualne skutki uboczne są znikome i znikają samoistnie po maksymalnie 24 godzinach.

  Jak przebiega zabieg z użyciem peptydów biomimetycznych?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem jest konieczna dla omówienia oczekiwań pacjenta oraz wykluczenia przez specjalistę ewentualnych przeciwwskazań.

  2.
  Przygotowania

  Przed zabiegiem nie są wymagane szczególne przygotowania. Istotne może być zrezygnowanie z opalania, depilacji czy stosowania szorstkich gąbek na kilka dni przed zabiegiem, a także odstawienie leków zmniejszających krzepliwość krwi (jeśli jest to bezpieczne dla pacjenta). Na dzień przed zabiegiem należy także zrezygnować z alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Na początku miejsce zabiegowe jest dokładnie oczyszczane i dezynfekowane. U pacjentów szczególnie wrażliwych na ból możliwe jest nałożenie kremu znieczulającego. Preparat podawany jest za pomocą iniekcji. Etap ten trwa zwykle około 20 minut.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po wykonaniu zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja, pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych aktywności. Ewentualne niewielkie siniaki czy opuchlizna powinny zniknąć samoistnie po maksymalnie 24 godzinach. Istotna jest odpowiednia higiena skóry oraz zrezygnowanie z drażniących zabiegów, np. peelingów, na ok. 5-7 dni po wykonaniu procedury.  Dlaczego klinika Natura Med?

  Najskuteczniejsze aktywne formuły

  Pracujemy na preparatach cieszących się uznaniem profesjonalistów, a także ogromną popularnością wśród klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych elementów udanej mezoterapii jest odpowiednio dobrany preparat.

  Wykształcona, zaangażowana kadra

  Nasi eksperci są zaangażowani i pełni pasji, pragną pełnego zadowolenia pacjentów. Mogą także poszczycić się doskonałym wykształceniem, które regularnie poszerzają, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Nowoczesne, efektywne rozwiązania

  Dzięki stałemu poszerzaniu swojej oferty o najnowocześniejsze zabiegi i preparaty, możemy odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych pacjentów, w tym również tych najbardziej wymagających.

  zabieg osoczem bogatopłytkowym Nowy Sącz
  Częste pytania
  Zabieg mezoterapii jest niemal bezbolesny, pacjenci mogą odczuwać jedynie dyskomfort związany z wkłuciami i wprowadzaniem preparatu. W przypadku osób szczególnie wrażliwych, o niskim progu bólu, możliwe jest nałożenie kremu znieczulającego.
  Pierwsze rezultaty zabiegu są widoczne niemal natychmiast po jego wykonaniu. Jednak dla pełnego efektu często trzeba wykonać całą serię, zwykle od 2 do 6.
  Po zabiegu mezoterapii igłowej zwykle nie występują skutki uboczne. Niewielki obrzęk lub zaczerwienienie, a także drobne siniaki znikają samoistnie już po maksymalnie 24 godzinach.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży lub karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Cukrzyca
  • Stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
  • Rany i infekcje skórne
  • Alergia na substancje stosowane podczas zabiegu
  • Zła tolerancja skóry na iniekcje
  Zabieg okiem eksperta

  Mezoterapia preparatami zawierającymi peptydy biomimetyczne to sprawdzony sposób na poprawę kondycji skóry. Doskonale wygładza zmarszczki, niweluje blizny, nadaje sprężystość i zdrowy koloryt. Jest również nieocenioną pomocą w walce z wypadaniem włosów oraz ich znacznym osłabieniem.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg peptydami biomimetycznymi — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Ewentualne niedogodności związane z niewielkim obrzękiem, zaczerwienieniem czy drobnymi siniakami powinny zniknąć samoistnie maksymalnie po 24 godzinach. Makijaż mineralny można nakładać bez przeszkód już w drugiej dobie po wykonaniu zabiegu.

  0
  %

  Zabieg peptydami biomimetycznymi — trwałość efektów

  Pierwsze rezultaty terapii peptydami biomimetycznymi widoczne są już po jednym zabiegu. Dla pełnego efektu często konieczna jest jednak cała seria. Rezultaty są trwałe. Aby cieszyć się nimi jak najdłużej, warto zdecydować się na zabieg przypominający po ok. 3-6 miesiącach.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down