Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia CGF liquid — cennik

twarz
824 zł
twarz i szyja
1648 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg mezoterapii efekty

  CGF liquid - wyjątkowy preparat do mezoterapii z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi

  CGF liquid to wyjątkowy zabieg wykorzystujący niesamowitą moc komórek macierzystych oraz czynników wzrostu. Dzięki niemu możliwa jest naturalna rewitalizacja tkanki, nadanie jej blasku i zdrowego, młodzieńczego wyglądu. Preparat umożliwia również usunięcie niewielkich zmarszczek. Stosowany może być zarówno w celach profilaktycznych, jak i naprawczych, często zaleca się go jako dodatek do procedur z użyciem wypełniaczy, który wspomaga gojenie i poprawia efekty zabiegu. CGF liquid to także skuteczny sposób na walkę z wypadaniem włosów oraz ich ogólnym osłabieniem, wpływa też pozytywnie na efekty przeszczepu włosów. Ogromną zaletą zabiegu jest wykorzystywanie preparatu pozyskanego z krwi obwodowej pacjenta pobranej z żyły odłokciowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu procedura jest wyjątkowo bezpieczna, właściwie pozbawiona ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych czy innych niepożądanych działań związanych z odrzuceniem preparatu przez organizm. Dla uzyskania optymalnych efektów najczęściej zaleca się przeprowadzanie 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni. Pojedyncza procedura zwykle trwa ok. 1 godziny.

  Jak działa CGF liquid i co sprawia, że jest tak chętnie wybierany

  Zabieg CGF liquid wykonywany jest techniką mezoterapii. Pozyskany z krwi pacjenta, odpowiednio przygotowany preparat jest niezwykle bogaty w komórki macierzyste oraz płytki krwi wraz z czynnikami wzrostu. Komórki macierzyste są chętnie wykorzystywane w medycynie regeneracyjnej oraz zabiegach odmładzających ze względu na swoją niesamowitą zdolność do przemiany w inny typ komórek (zależnie od sposobu pozyskania oraz miejsca podania). Z kolei czynnik wzrostu wspomaga je w tym procesie, pełniąc funkcję swoistego przekaźnika i stymulatora. To dzięki temu już po kilku tygodniach zauważysz delikatną, naturalną poprawę jakości tkanki. Zyska ona zdrowszy koloryt, jędrność, blask i niezwykłą sprężystość. Dodatkowo zabieg spowolni procesy starzenia się skóry, dzięki czemu będziesz cieszyć się efektem przez długi czas. Co więcej, nikt nawet nie zauważy, że to efekt zabiegu estetycznego, dopóki nie zdradzisz swojego małego sekretu.

  CGF liquid doskonale radzi sobie również z osłabionymi i przerzedzającymi się włosami. W naturalny sposób wzmacnia je od nasady oraz wyraźnie pobudza ich wzrost. Z procedury mogą skorzystać zarówno panie, jak i panowie. Rezultat jest widoczny, a jednocześnie dyskretny, ponieważ zabieg bazuje na stymulacji naturalnych procesów zachodzących w organizmie. To właśnie ta cecha, a także wysokie bezpieczeństwo ze względu na wykorzystanie preparatu pozyskanego od samego pacjenta, zapewniają zabiegowi CGF liquid wyjątkową popularność.

  Jak przebiega zabieg mezoterapii CGF Liquid?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Podczas rozmowy omawiane są oczekiwane pacjenta, a także plan samej kuracji. Niezwykle istotne jest również wykluczenie wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych wcześniejszych przygotowań. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić odstawienie pewnych leków, np. zmniejszających krzepliwość krwi, oczywiście pod warunkiem, że jest to w pełni bezpieczne dla pacjenta. Nie powinno się spożywać alkoholu w dniu zabiegu.

  3.
  Zabieg

  Przed rozpoczęciem właściwej procedury od pacjenta pobierana jest krew z żyły odłokciowej. Następnie umieszczana jest ona w specjalnym urządzeniu, które przygotowuje preparat, zawierający już tylko osocze z płytkowymi czynnikami wzrostu wraz z komórkami macierzystymi i zrębu. Tak przygotowana substancja podawana jest we wcześniej zdezynfekowane i znieczulone specjalnym kremem miejsce zabiegowe. Cała procedura najczęściej trwa ok. 1 godziny.

  4.
  Rekonwalescencja

  Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Po jego wykonaniu pacjent niemal natychmiast może powrócić do swoich codziennych aktywności. Może też nakładać makijaż.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczeni specjaliści

  Nasi eksperci mogą poszczycić się wykształceniem na renomowanych uczelniach oraz wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Co więcej, wszyscy stale się rozwijają, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje, a przy tym pracują z pasją i zaangażowaniem.

  Bogata oferta

  Oferta naszej kliniki cały czas się rozwija, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów. Chcemy być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i cieszymy się, gdy możemy spełniać pragnienia o doskonałym wyglądzie.

  Doskonałe efekty przy maksimum bezpieczeństwa

  W naszej klinice oferujemy osiągnięcie fantastycznych rezultatów kosmetycznych w możliwie jak najbezpieczniejszy sposób. Wykorzystywane przez nas nowoczesne techniki, a także ogromna wiedza i doświadczenie ekspertów sprawiają, że z nami możesz czuć się komfortowo.

  Opinie naszych pacjentek

  Jakość skóry po zabiegu rewelacyjna - czuję się o 10 lat młodsza!

  Ela z Nowego Sącza

  Dzięki zabiegowi pozbyłam się pierwszych zmarszczek. Polecam!

  Kasia z Nowego Sącza

  Dotychczas obawiałam się zabiegów iniekcyjnych, jednak mezoterapia CGF w Natura Med zmieniła moje podejście. Dla spektakularnego efektu warto było pokonać lęk:)

  Karolina z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Zabieg CGF liquid przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie jest on więc bolesny, lekko wyczuwalne mogą być przede wszystkim same nakłucia igłą.
  Sam zabieg nie powoduje poważniejszych efektów ubocznych. Wszystko dzięki zastosowaniu autologicznego preparatu. Po wykonaniu procedury możliwe są jedynie niewielkie siniaki w miejscu wkłuć, jednak powinny one zniknąć samoistnie w przeciągu kilku dni.
  Pierwsze efekty zauważysz już po około 2 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu. Tyle czasu potrzebuje Twój organizm do przeprowadzenia samoregeneracji. Jednak optymalne rezultaty mogą pojawić się po przeprowadzeniu serii zabiegów. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ rezultaty pozostaną z Tobą na długo.
  Przeciwwskazania
  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Immunosupresja
  • Nowotwory
  • Stany zapalne
  • Terapia retinoidami
  • Niektóre choroby krwi
  • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
  • Ciężkie choroby płuc, nerek i wątroby
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Aktywne infekcje
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg CGF liquid cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony pań, jak i panów. Pacjentów przyciąga przede wszystkim bezpieczeństwo zabiegu oraz naturalność jego efektów. Dla niektórych z nich ważna jest również dyskrecja, uzyskana dzięki stopniowemu pojawianiu się rezultatów.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  CGF liquid — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Pacjent natychmiast po przeprowadzeniu procedury może powrócić do swoich codziennych aktywności.

  0
  %

  CGF liquid — trwałość efektów

  Pierwsze rezultaty pojawiają się po kilku tygodniach, przy czym narastają do roku czasu. Dzięki temu zmiany w wyglądzie zachodzą powoli i dyskretnie, a pacjent wygląda lepiej z każdym dniem od wykonania zabiegu.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down