Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia NCTF — cennik

1 zabieg
412 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  nctf Nowy Sącz

  Zabieg NCTF – zadbaj o naturalne piękno z mezoterapią igłową

  NCTF 135 HA to wyjątkowy preparat na rynku, wykazujący działanie anti-aging na kilku różnych płaszczyznach. Wszystko dzięki starannie dobranym składnikom, takim jak kwas hialuronowy, 12 witamin, 24 aminokwasy, 6 koenzymów, kwasy nukleinowe, 6 minerałów i 6 innych, niezwykle cennych substancji. Taki kompleks polirewitalizujący sprawia, że skóra wyraźnie młodnieje, staje się bardziej elastyczna i lepiej nawilżona, doskonale napięta, o zdrowym kolorycie. Preparat pozwala na przywrócenie równowagi jonowej w tkance, zwiększa gęstość skóry właściwej oraz powoduje stymulację wzrostu komórkowego. Aby otrzymać optymalne rezultaty, zabieg przeprowadzany jest w określonej sekwencji: 3 razy w odstępach 15 dni, a następnie 2 razy w odstępach 30 dni. Aby podtrzymać rezultaty NCFT, powinno się powtarzać jednorazową procedurę co ok. 3 miesiące. Zwykle zabieg trwa ok. 15-30 minut.

  Jak działa preparat NCTF i co przyciąga pacjentów do zabiegu?

  Preparat NCTF 135 HA podawany jest za pomocą iniekcji. Przeprowadzona z jego pomocą mezoterapia pozwala na osiągnięcie poprawy kondycji skóry na aż 8 udokumentowanych polach. Do właściwości substancji należą:

  1. aktywna regeneracja uszkodzeń skóry;
  2. aktywne nawilżanie;
  3. poprawa kolorytu skóry;
  4. przywrócenie równowagi jonowej;
  5. stymulacja wzrostu komórkowego +147%;
  6. zwiększenie gęstości skóry właściwej +256%;
  7. ochrona komórkowa +90%;
  8. regeneracja wiskoelastyczna +366%.

  Zabieg jest małoinwazyjny, niemal bezbolesny, a jednocześnie zapewnia doskonałe rezultaty odmładzające. Skóra staje się jędrniejsza, lepiej napięta, gładka, o zdrowym kolorycie. Rezultaty są widoczne już po pierwszym wykonaniu procedury, co zapewnia NCTF 134 HA uznanie wielu pacjentów.

  Jak przebiega zabieg NCTF?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem ma na celu omówienie oczekiwań pacjenta, a także wykluczenie przed specjalistę ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia procedury.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Na tydzień przed warto jedynie zrezygnować z opalania oraz odstawić leki rozrzedzające krew – jeśli są one przyjmowane na stałe, konieczna będzie konsultacja z lekarzem. Przed zabiegiem nie powinno się też spożywać alkoholu. Można natomiast przyjmować preparaty wzmacniające naczynia krwionośne, jak rutyna czy witamina C.

  3.
  Zabieg

  Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana i dezynfekowana. Następnie nakładany jest specjalny krem znieczulający. Potem specjalista przystępuje do wykonania serii śródskórnych zastrzyków.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Pacjent właściwie natychmiast może wrócić do swoich codziennych aktywności. Do niewielkich efektów ubocznych zalicza się lekką opuchliznę czy małe siniaki, które jednak szybko znikają samoistnie.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Bogata oferta

  Dbając o potrzeby naszych pacjentów, staramy się nieustannie poszerzać nasza ofertę o najnowoczesniejsze i najskuteczniejsze, a zarazem najbezpieczniejsze propozycje.

  Doświadczeni specjaliści

  Specjaliści naszej kliniki mogą poszczycić się doskonałym wykształceniem, a przy tym cały czas doskonalą się na licznych kursach i szkoleniach. Ich ogromne zaangażowanie i niezwykła pasja do swojej pracy pozwalają nam odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych pacjentów.

  Atrakcyjne ceny

  W naszej klinice pragniemy, aby każdy mógł poczuć się pięknie. Umożliwiają nam to między innymi atrakcyjne ceny zabiegów poprawiających urodę i samopoczucie pacjentów.

  zabieg mezoterapii Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Moja skóra jest po zabiegu o wiele bardziej elastyczna i wygląda promiennie. Polecam zabieg wszystkim kobietom po 30.

  Kasia z Nowego Sącza

  Mezoterapia NCTF znacznie polepszyła stan mojej cery. Zabieg został przeprowadzony w sposób bezpieczny i profesjonalny.

  Judyta z Nowego Sącza

  Jest to mój pierwszy zabieg medycyny estetycznej i jestem w pełni usatysfakcjonowana jego efektami.

  Grażyna z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Zabieg NCTF nie należy do bolesnych. Niewielkie niedogodności mogą pojawić się w momencie nakłuć. Aby je zminimalizować, przed właściwą częścią procedury na skórę nakładamy krem znieczulający.
  Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak dla optymalnego efektu konieczne jest wykonanie całej serii procedur.
  Zabieg nie wywołuje poważniejszych efektów ubocznych. Po jego wykonaniu może pojawić się jedynie niewielka opuchlizna czy zaczerwienienie, które znikają samoistnie po maksymalnie kilkunastu godzinach. U wrażliwszych pacjentów niekiedy pojawiają się niewielkie siniaki, ale po ok. 1-2 dniach powinny one ustąpić.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Uczulenie na jakikolwiek składnik produktu
  • Choroba nowotworowa
  • Stany zapalne skóry
  • Cukrzyca
  • Aktywna opryszczka
  • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • Niektóre choroby krwi.
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg NCTF 135 HA pozwala na natychmiastowe odzyskanie młodzieńczego wyglądu. Skóra staje się jędrniejsza, rozświetlona i przyjemnie zrewitalizowana, a efekty są widoczne niemal od razu po przeprowadzeniu zabiegu.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg NCTF — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Do jedynych efektów ubocznych należą niewielka opuchlizna, zaczerwienienie i małe siniaki w miejscu wkłuć, jednak bardzo szybko znikają one samoistnie.

  0
  %

  Zabieg NCTF — trwałość efektów

  Rezultaty widoczne są właściwie błyskawicznie po pierwszym zabiegu. Możesz liczyć na rozświetlenie, rewitalizację i nadanie skórze młodzieńczej energii.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down