Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia PRP LCC — cennik

1 zabieg
648 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  efekty mezoterapii

  Zabieg PRP LCC – naturalne piękno ukryte w komórkach macierzystych

  Zabieg PRP LCC to nowoczesna odsłona szeroko znanej procedury naturalnej rewitalizacji, nazywanej „wampirzym liftingiem”. Doskonale poradzi sobie z oznakami starzenia na skórze, jak brak jędrności, zmarszczki i przesuszenie, utrata zdrowego kolorytu, sprężystości i elastyczności. Osocze bogatopłytkowe można wykorzystać również w charakterze procedury wspomagającej gojenie po innych zabiegach, a także jako naturalny sposób na wyraźne wzmocnienie i zagęszczenie włosów. Stosowany w zabiegu preparat pozyskiwany jest z krwi obwodowej pacjenta, co redukuje ryzyko reakcji alergicznej właściwie do zera. Rezultaty są niezwykle naturalne i pojawiają się stopniowo, co sprawia wrażenie „cofania się czasu”. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Rezultaty procedury są trwałe, dla ich poprawy można jednak powtarzać serię nawet 2-3 razy do roku.

  Jak działa PRP LCC i dlaczego pacjenci tak chętnie decydują się na zabieg?

  Zasada działania PRP LCC opiera się na wykorzystaniu osoczowych i płytkowych czynników wzrostu pobranych z krwi pacjenta. Taki autologiczny preparat pozyskiwany jest poprzez umieszczenie próbki w specjalnej wirówce, która oddziela osocze i płytki krwi od pozostałych elementów płynu. Następnie preparat podaje się w miejsce zabiegowe metodą iniekcji. Ten szczególny typ mezoterapii zyskał sobie rzesze zwolenników dzięki wysokiemu bezpieczeństwu (mogą z niego korzystać również alergicy), naturalnym efektom oraz dyskrecji działania.

  Jak przebiega zabieg mezpterapii PRP LCC?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem ma na celu wykluczenie wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do jego wykonania. W jej trakcie omawiane są również oczekiwania pacjenta

  2.
  Przygotowanie

  Przed wykonaniem zabiegu nie są konieczne szczególne przygotowania. Specjalista może zalecić odstawienie niektórych leków, szczególnie tych rozrzedzających krew, jednak wyłącznie pod warunkiem, że jest to bezpieczne dla pacjenta. W dniu zabiegu nie wolno także spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Przed przystąpieniem do właściwej części procedury od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi z żyły odłokciowej. Następnie próbka umieszczana jest w specjalnej wirówce w celu oddzielenia osocza i płytek krwi wraz z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi. Miejsce zabiegowe znieczulane jest specjalnym kremem. Preparat pozyskany z krwi podawany jest pacjentowi za pomocą iniekcji. Procedura trwa ok. 45-60 minut.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, pacjent właściwie od razu może wrócić do swoich codziennych zajęć. Po wykonaniu procedury możliwe jest pojawienie się lekkiej opuchlizny oraz siniaków w miejscach wkłucia, powinny one jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Bogata oferta

  W naszej klinice pragniemy odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych pacjentów, również tych bardzo wymagających. Dlatego cały czas rozszerzamy nasze usługi i unowocześniamy naszą ofertę, aby każdy pacjent czuł satysfakcję z efektów wybranego zabiegu.

  Profesjonalna kadra

  Nasi specjaliści mogą poszczycić się doskonałym wykształceniem w swojej dziedzinie, które stale poszerzają uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Co więcej, ich wyjątkowe zaangażowanie w pracę, a także pasja, z jaką ją wykonują, pozwalają nam zyskiwać coraz więcej zadowolonych klientów.

  Wysokie bezpieczeństwo i efektywność

  W klinice dbamy zarówno o spektakularne efekty naszych zabiegów, jak i ich wysokie bezpieczeństwo. Starannie opracowane procedury pozwalają na zapewnienie naszym pacjentom maksimum komfortu.

  zabieg osoczem bogatopłytkowym Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Mezoterapia w Natura Med to zabieg wykonywany przez doświadczonego lekarza, dzięki czemu nie miałam obaw, że pojawią się powikłania wynikające z nieprawidłowego podania preparatu. Moja skóra prezentuje się fantastycznie!

  Aga z Nowego Sącza

  Dzięki zabiegowi mezoterapii czuję się odmłodzona, a moja twarz wygląda na wypoczętą.

  Ela z Nowego Sącza

  Zabieg mezoterapii PRP LCC w Naturamed poleciła mi koleżanka. Nie żałuję, że się zdecydowałam, moja cera po zabiegu wygląda znacznie lepiej.

  Sandra z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Pierwsze rezultaty zabiegu PRP LCC pojawiają się już po około 2 tygodniach. Jednak na te ostateczne należy poczekać przez kilka miesięcy.
  Zabieg PRP LCC nie należy do bolesnych. Pacjenci mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort związany z wkłuciami igły. Aby zminimalizować nieprzyjemne doznania, przed rozpoczęciem zabiegu nakładany jest specjalny krem znieczulający.
  Zabieg PRP LCC nie wiąże się z poważniejszymi efektami ubocznymi. Jedyną niedogodnością może być lekka opuchlizna oraz niewielkie siniaki w miejscach wkłuć, znikają one jednak po maksymalnie kilku dniach.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Immunosupresja
  • Choroby hematologiczne
  • Stan zapalny skóry
  • Aktywna forma opryszczki
  • Niektóre leki (szczególnie zmniejszające krzepliwość krwi)
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg PRP LCC z pewnością będzie odpowiedni dla osób, którym zależy na naturalnym pięknie. Dzięki wykorzystaniu preparatu pozyskanego z krwi pacjenta, pozwala na spektakularną rewitalizację z zachowaniem pełni bezpieczeństwa, również u alergików.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mezoterapia PRP LCC — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Na skórze może pojawić się lekka opuchlizna oraz niewielkie siniaki w miejscach wkłucia igły, powinny one jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.  0
  %

  Mezoterapia PRP LCC — trwałość efektów

  Efekty zabiegu są niezwykle naturalne. Pojawiają się stopniowo. Pierwsze rezultaty można dostrzec już po kilku dniach, a ostateczne po kilku miesiącach. Efekty są długotrwałe.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down