Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia osoczem — cennik

1 zabieg
648 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  efekty mezoterapii

  Zabieg mezoterapii osoczem – naturalne piękno ukryte w komórkach macierzystych

  Zabieg mezoterapii osoczem to nowoczesna odsłona szeroko znanej procedury naturalnej rewitalizacji, nazywanej „wampirzym liftingiem”. Pomaga usunąć oznakami starzenia na skórze, jak brak jędrności, zmarszczki i przesuszenie, utratę zdrowego kolorytu, sprężystości i elastyczności. Osocze bogatopłytkowe można wykorzystać również w charakterze procedury wspomagającej gojenie po innych zabiegach, a także jako naturalny sposób na wyraźne wzmocnienie i zagęszczenie włosów. Stosowany w zabiegu preparat pozyskiwany jest z krwi obwodowej pacjenta, co redukuje ryzyko reakcji alergicznej właściwie do zera. Rezultaty są naturalne i pojawiają się stopniowo. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Efekty procedury są trwałe, dla ich poprawy można jednak powtarzać serię nawet 2-3 razy do roku.

  Jak działa mezoterapia?

  Zasada działania zabiegu opiera się na wykorzystaniu osoczowych i płytkowych czynników wzrostu pobranych z krwi pacjenta. Taki autologiczny preparat pozyskiwany jest poprzez umieszczenie próbki w specjalnej wirówce, która oddziela osocze i płytki krwi od pozostałych elementów płynu. Następnie preparat podaje się w miejsce zabiegowe metodą iniekcji. Mezoterapia jest  bezpieczna i może być stosowana przez alergików.

  Jak przebiega zabieg mezoterapii?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem ma na celu wykluczenie wszelkich ewentualnych przeciwwskazań do jego wykonania. W jej trakcie omawiane są również oczekiwania pacjenta

  2.
  Przygotowanie

  Przed wykonaniem zabiegu nie są konieczne szczególne przygotowania. Specjalista może zalecić odstawienie niektórych leków, szczególnie tych rozrzedzających krew, jednak wyłącznie pod warunkiem, że jest to bezpieczne dla pacjenta. W dniu zabiegu nie wolno także spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Przed przystąpieniem do właściwej części procedury od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi z żyły odłokciowej. Następnie próbka umieszczana jest w specjalnej wirówce w celu oddzielenia osocza i płytek krwi wraz z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi. Miejsce zabiegowe znieczulane jest specjalnym kremem. Preparat pozyskany z krwi podawany jest pacjentowi za pomocą iniekcji. Procedura trwa ok. 45-60 minut.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, pacjent właściwie od razu może wrócić do swoich codziennych zajęć. Po wykonaniu procedury możliwe jest pojawienie się lekkiej opuchlizny oraz siniaków w miejscach wkłucia, powinny one jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Bogata oferta

  W naszej klinice pragniemy odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych pacjentów, również tych bardzo wymagających. Dlatego cały czas rozszerzamy nasze usługi i unowocześniamy naszą ofertę, aby każdy pacjent czuł satysfakcję z efektów wybranego zabiegu.

  Profesjonalna kadra

  Nasi specjaliści mogą poszczycić się doskonałym wykształceniem w swojej dziedzinie, które stale poszerzają uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Nasz zespół wyróżnia wyjątkowe zaangażowanie w pracę, a także pasja, z jaką ją wykonują.

  Wysokie bezpieczeństwo i efektywność

  W klinice dbamy zarówno o spektakularne efekty naszych zabiegów, jak i ich wysokie bezpieczeństwo. Starannie opracowane procedury pozwalają na zapewnienie naszym pacjentom maksimum komfortu.

  zabieg osoczem bogatopłytkowym Nowy Sącz
  Częste pytania
  Pierwsze rezultaty zabiegu pojawiają się już po około 2 tygodniach. Jednak na te ostateczne należy poczekać przez kilka miesięcy.
  Zabieg nie należy do bolesnych. Pacjenci mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort związany z wkłuciami igły. Aby zminimalizować nieprzyjemne doznania, przed rozpoczęciem zabiegu nakładany jest specjalny krem znieczulający.
  Zabieg nie wiąże się z poważniejszymi efektami ubocznymi. Jedyną niedogodnością może być lekka opuchlizna oraz niewielkie siniaki w miejscach wkłuć, znikają one jednak po maksymalnie kilku dniach.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Immunosupresja
  • Choroby hematologiczne
  • Stan zapalny skóry
  • Aktywna forma opryszczki
  • Niektóre leki (szczególnie zmniejszające krzepliwość krwi)
  Zabieg okiem eksperta

  W klinice dbamy zarówno o satysfakcjonujące efekty naszych zabiegów, jak i ich wysokie bezpieczeństwo. Starannie opracowane procedury pozwalają na zapewnienie naszym pacjentom maksimum komfortu.

  Zabieg mezoterapii wykorzystaniu preparatu pozyskanego z krwi pacjenta, pozwala na efektywną rewitalizację z zachowaniem pełni bezpieczeństwa, również u alergików.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mezoterapia — rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Na skórze może pojawić się lekka opuchlizna oraz niewielkie siniaki w miejscach wkłucia igły, powinny one jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.  0
  %

  Mezoterapia — trwałość efektów

  Efekty zabiegu są naturalne i pojawiają się stopniowo. Pierwsze rezultaty można dostrzec już po kilku dniach, a ostateczne po kilku miesiącach. Efekty są długotrwałe.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down