Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową – naturalny efekt gęstych i pięknych brwi!

Gęste, ciemne, symetryczne brwi o harmonijnej linii stanowią piękną oprawę dla oczu. Niestety tylko nieliczne kobiety mogą pochwalić się naturalnie atrakcyjnymi brwiami o idealnym kształcie. Wiele z pań ma kompleksy na tym tle i musi codziennie stylizować rzadkie, mało wyraziste włoski na łuku brwiowym z lepszym lub gorszym skutkiem. Rozwiązanie tego problemu natury kosmetycznej stanowi makijaż permanentny brwi - na czym polega metoda włoskowa?

Dlaczego warto zdecydować się na makijaż permanentny brwi? Korzyści z zabiegu

Zanim przedstawimy przebieg makijażu permanentnego brwi metodą włoskową, warto wyjaśnić, dlaczego w ogóle warto skorzystać z tego rodzaju zabiegu? Co przemawia na korzyść metody włoskowej? Niezwykle naturalny efekt – makijaż jest bardziej dyskretny, niż w przypadku wyboru metody cieniowania. Niezaprzeczalną zaletą pigmentacji brwi jest jej trwałość – nasze brwi są pełne i odpowiednio podkreślone przez długie miesiące, dzięki czemu oszczędzamy czas, jaki do tej pory poświęcałyśmy na codzienną stylizację brwi. Warto dodać, że pigmentacja brwi nie jest tym samym, co tatuaż, który pozostaje z nami na całe życie (oczywiście możemy usunąć go za pomocą nowoczesnego lasera dedykowanego do tego rodzaju celów). Odcień pigmentu użytego do makijażu permanentnego stopniowo, równomierne blaknie – jeśli chcemy znów cieszyć się pełnymi brwiami, możemy ponownie skorzystać z zabiegu po 1-2 latach lub też nie.

Podkreślony łuk brwiowy sprawia, że twarz nabiera wyrazu, możemy pokazać się otoczeniu w wersji saute i nikt nie pomyśli, że wyglądamy na zmęczone, czy chore. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową pozwala odbudować ubytki w łuku brwiowym powstałe wskutek urazów, czy nieumiejętnym depilowaniu brwi w młodości, co nierzadko kończy się silnym przerzedzeniem włosów na stałe. Zaletą jest też wysokim poziom bezpieczeństwa – w renomowanych miejscach wykorzystuje się profesjonalne, atestowane barwniki. Natomiast podkreślając brwi każdego ranka zwykłymi kosmetykami, możemy niekiedy dostać reakcji uczuleniowej, zwłaszcza jeśli mamy skórę alergiczną i podatną na podrażnienia.

Makijaż permanentny brwi – na czym polega metoda włoskowa?

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową cieszy się zainteresowaniem szerokiego grona Polek – zresztą nie bez powodu. Dzięki pigmentacji pojedynczych linii (włos po włosku za pomocą specjalnej maszynki) specjalistka perfekcyjnie wyrównuje asymetrię konturu brwi i wypełnia nieestetyczne ubytki – zyskujemy wizualne zagęszczenie włosków. Zabieg makijażu permanentnego brwi powinna wykonać licencjonowana i doświadczona linergistka – tylko kompetentna osoba z odpowiednią wiedzą i praktyką, będzie potrafiła w umiejętny sposób zaplanować rysunek brwi tj. dobrać odpowiedni kolor pigmentu, grubość linii i odległość między poszczególnymi, nowymi włoskami. Jak dbać o nowe brwi po zabiegu? Przez kilka kolejnych dni wstrzymajmy się z korzystania z basenu, sauny, czy SPA. Nie myjmy brwi mydłem i starajmy się ich nie dotykać. Dbajmy o nawilżenie, stosując krem z witaminą E.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową a przeciwwskazania

Jakie czynniki wykluczają możliwość skorzystania z trwałej pigmentacji brwi?

Przeciwwskazaniem do makijażu permanentnego jest:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nieuregulowana cukrzyca,
  • choroby nowotworowe,
  • infekcje skórne w obszarze zabiegowym,
  • łuszczyca,
  • terapia steroidowa,
  • epilepsja,
  • hemofilia.

O wszystkich przeciwwskazaniach zostaniemy poinformowane podczas wstępnej konsultacji z linergistką.

Podsumowując, metoda włoskowa daje naturalne rezultaty, ciesząc się uznaniem specjalistów i zadowolonych kobiet na całym świecie. Włoski są rysowane w delikatny sposób, umożliwiając na częściową lub całkowitą rekonstrukcję brwi i podkreślenie naszej urody.

Umów się na makijaż permanentny brwi w naszej klinice – doświadczeni, kompetentni i przeszkoleni specjaliści, którzy opanowali różne techniki pigmentowania do perfekcji, z chęcią pomogą Ci poprawić niedoskonały wygląd łuku brwiowego. Podchodzimy w sposób indywidualny do każdej pacjentki, uwzględniając jej oczekiwania i potrzeby. Pozwól sobie na spełnienie marzenia o idealnych brwiach!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down