Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Czym jest zabieg plexr i dlaczego warto się na niego zapisać?

Boisz się zabiegów medycyny estetycznej i chirurgicznych terapii przeciwstarzeniowych, ale bardzo zależy ci na spektakularnym i trwałym efekcie? Obawiasz się bólu i długiego okresy rekonwalescencji? A może po prostu szukasz rozwiązań alternatywnych dla swoich problemów? Nie musisz zaciskać zębów i poddawać się zabiegom inwazyjnym, przy obecnym rozwoju medycyny estetycznej, odzyskanie młodego wyglądu nie musi być bolesnym procesem. Sprawdź, jak to możliwe!

Nieinwazyjna bleferoplastyka - co to właściwie jest?

Pod nazwą plexr kryje się nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna. Chociaż brzmi to bardzo skomplikowanie, a wręcz tajemniczo, jest to przełomowa i niezwykle skuteczna metoda, wykorzystująca proces jonizacji gazów zawartych w powietrzu, przy pomocy łuku elektrycznego. Dzięki nowoczesnej technologii, w trakcie zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenie, w którym pomiędzy końcówką urządzenia a naskórkiem pacjenta tworzy się plazma, która w kontrolowany sposób sublimuje naskórek. Cały proces odbywa się w znieczuleniu, więc pacjent nic nie czuje aż do zakończenia zabiegu. Przez kilka dni po terapii może u pacjentów występować opuchlizna, a także niewielkie strupki, utrzymujące się przez kilka dni. Po wszystkim nie zostają blizny, bo uszkodzenie obejmuje jedynie poziom naskórka, nie sięga do skóry właściwej. Nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna to prawdziwa rewolucja w świecie liftingu, uwielbiana przez pacjentów.

W jakich przypadkach można stosować plexr?

Jednym z najpopularniejszych przypadłości, na które jest stosowana nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna, są opadające powieki. Ten problem dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a pexr jest jedną z najdelikatniejszych metod zniwelowania go. W przeciwieństwie do leczenia chirurgicznego nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie wiąże się z koniecznością zakładaniem szwów i właściwie od razu po zabiegu stan pacjenta pozwala na powrót do swoich obowiązków. Niewielka opuchlizna i zadrapania goją się szybciej, niż zszywana powieka, opuchlizna także ustępuje o wiele szybciej, niż w przypadku metody ze skalpelem. Już w kilka dni po zabiegu, twarz znów promienieje młodością, spojrzenie wydaje się bardziej otwarte i wesołe, a lat wizualnie ubywa.

Poza zmianą opadającej powieki w napiętą i podniesioną plexr stosuje się także przy likwidacji drobnych zmarszczek. Nieinwazyjna bleferoplastyka spłacając je i nadaje twarzy promiennego, młodzieńczego blasku. Można go stosować w okolicy oka, ale też ust i jako lifting dolnej części twarzy. Podobny efekt odświeżonej, zdrowej cery można uzyskać decydując się na ten sam zabieg na plamy soczewicowate,  rogowacenie słoneczne, czy nawet te najbardziej uporczywe, oporne na inne metody przebarwienia.

Na co jeszcze pomaga zabieg? Plexr to nie tylko lifting i sposób na zmarszczki, pomaga się także pożegnać z takimi przypadłościami, jak angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki i kurzajki. Poza pozbywaniem się zbędnych narośli, zabieg wykorzystuje się także przy leczeniu blizn i rozstępów. Wszystko po to, żeby skóra znów była nieskazitelna, gładka i promienna!

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zabieg?

Poza spektakularnymi efektami i brakiem dolegliwości bólowych w trakcie przeprowadzania zabiegu, ta metoda pozwala na niemal natychmiastowy powrót do codziennego życia, a także pracy i zabawy. Wystarczy odrobina makijażu, żeby ukryć zaczerwienienie i obrzęk po zabiegu, a także niewielkie strupki powstałe po zabiegu. Poza kremami przyspieszającymi regenerację naskórka i tłumiącymi rumień, nie są wymagane żadne dodatkowe specyfiki, czy leki dla utrzymania efektu. Co warto wiedzieć, zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek, a w przypadku redukcji opadającej powieki, zabieg kończy się z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu.

Zapraszamy na korekcję powiek do NaturaMed Nowy Sącz!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down