Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Analiza pierwiastkowa włosów - cennik

Analiza pierwiastkowa włosa
330 zł
Analiza 12 pierwiastków- program analityczny
253 zł
Analiza 12 pierwiastków- program profilaktyczny
264 zł
Analiza pierwiastkowa włosów- program analityczny
308 zł
Analiza pierwiastkowa włosów- program zdrowotny
363 zł
Analiza pierwiastków toksycznych we włosach
220 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  analiza pierwiastkowa włosów Natura Med

  Pierwiastkowa analiza włosów to znakomity sposób na zachowanie zdrowia przez długie lata.

  Dzięki analizie możemy poznać swoje niedobory, a także wykryć wszelkie zaburzenia odżywiania w naszym organizmie.

  Warto zdecydować się na test zwłaszcza w przypadku trudności związanych z odżywianiem, ale nie tylko. Analiza pomoże także przy zaburzeniach układu hormonalnego, neurologicznych czy dermatologicznych. To świetny sposób na leczenie otyłości oraz chorób kręgosłupa, kości czy stawów.

  Na czym konkretnie polega ta nowoczesna metoda? Po pobraniu próbki ok. 3 cm włosa wykonywane są badania. Analiza pomaga określić stan przemiany mineralnej. Na podstawie tych informacji możemy określić typ metaboliczny pacjenta, a także wskazać najlepsze możliwe zalecenia dietetyczne.

  Analiza pozwala określić ilość w organizmie 29 pierwiastków, co z kolei doskonale obrazuje stan odżywienia organizmu.

  Wzajemne proporcje tych składników pozwalają na wyodrębnienie charakterystycznych cech metabolizmu danej osoby. Jako rezultat badania otrzymasz obszerne opracowanie swojego stanu zdrowia razem ze statystykami i wykresami. Raport będzie zawierał także analizę tendencji zdrowotnych i związane z nimi zalecenia.

  Jak przebiega analiza włosów?
  1.
  Pobranie próbki włosów

  Pobranie odpowiedniej próbki pozwoli ocenić kondycję organizmu, nawyki żywieniowe oraz możliwe przyczyny rozmaitych zaburzeń.

  2.
  Analiza

  Zbadanie próbki włosa i wykonanie opisu wyników trwa około 10 dni roboczych. 

  3.
  Wyniki badania

  Wyniki otrzymasz w formie raportu przesyłanego w wersji elektronicznej. Raport będzie zawierał pogłębioną analizę stanu zdrowia oraz tendencji związanych z odżywianiem. Pomoże to określić również poziom zapotrzebowania energetycznego organizmu. Dzięki temu możliwe jest wskazanie, jakie nawyki warto wprowadzić, by być zdrowszym i czuć się lepiej.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Indywidualne podejście

  Analiza próbki włosów pomoże wskazać konkretne niedobory w organizmie. Możemy pomóc zinterpretować wyniki badania i wskazać zabiegi z oferty naszej kliniki, które mogą pomóc w danej sytuacji. Nad każdym przypadkiem pochylamy się oddzielnie, starając jak najlepiej pomóc naszym pacjentom.

  Wiedza i doświadczenie

  Dzięki profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To przekłada się z kolei bezpośrednio na ich efektywność oraz zadowolenie klientów.

  Rozsądne ceny

  Nasz cennik jest przyjazny - staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i nie obciążać przy tym portfela.

  Opinie naszych pacjentek

  Miałam znaczne problemy z nadwagą i nie bardzo wiedziałam, z czego to wynika. Stosowałam różne diety i ćwiczenia, ale nic nie pomagało. Byłam bardzo zniechęcona i wtedy przyjaciółka opowiedziała mi o analizie pierwiastkowej włosów. Badanie pomogło mi wreszcie odnaleźć przyczynę i rozpocząć właściwą terapię.

  Marta z Rzeszowa

  Analiza próbki włosów pomogła mi zrównoważyć dietę i lepiej zadbać o siebie. Dzięki badaniu wiem, czego w organizmie brakuje i jak reagować, by czuć się lepiej.

  Maria z Krosna

  Dzięki analizie próbki włosa kompletnie zmieniłam dietę. Wcześniej męczyłam się, byle tylko zachować szczupłą sylwetkę i stosowałam mnóstwo wyrzeczeń. Teraz na szczęście może się to zmienić.

  Ewelina z Nowego Sącza

  Częste pytania
  W zasadzie może ją przeprowadzić każdy, kto pragnie świadomie zadbać o swoje zdrowie. To świetny sposób na wsparcie profilaktyki oraz procesu leczenia lub rehabilitacji.
  Analiza pierwiastkowa włosów może być bardzo przydatna jako wsparcie dla leczenia zaburzeń psycho-emocjonalnych, takich jak depresja czy problemy w radzeniu sobie ze stresem.
  Przeciwwskazania
  • krótkie włosy lub ogolona głowa (optymalna długość próbki do pobrania to 3 cm)
  • w przypadku farbowania należy odczekać około 4 tygodnie
  Zabieg okiem eksperta

  Dzięki analizie pierwiastkowej włosów można się dowiedzieć o sobie bardzo dużo praktycznych rzeczy. Umożliwia to rozwiązanie wielu problemów i znalezienie przyczyn zaburzeń nie tylko związanych z odżywianiem.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Analiza pierwiastkowa włosów — rekonwalescencja

  Analiza pierwiastkowa włosów jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Pobranie próbki włosów przeprowadzane jest bardzo delikatnie. Procedura nie wymaga rekonwalescencji.

  0
  %

  Analiza pierwiastkowa włosów — trwałość efektów

  Test jest usługą jednorazową. Daje miarodajne wyniki już za pierwszym razem. Kontrolnie można go powtórzyć nie wcześniej niż za rok. Nasz specjalista przeprowadzi przez zabieg i odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down