Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Jaki zabieg wybrać, kiedy chcesz wymodelować swoje ciało?

Przytłacza cię oferta zabiegów w gabinecie? Zastanawiasz się, jakie są najlepsze zabiegi modelujące ciało? Szukasz sposobów, żeby poprawić swoje kształty bez ingerencji chirurgicznej? A może mierzysz się z konsekwencjami szybkiej utraty wagi i chcesz ujędrnić swoją skórę? Sprawdź, z jakich zabiegów możesz skorzystać, żeby wymodelować swoje ciało i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

HIFU Perfect Lift — rewitalizacja i ujędrnienie

Pierwszy z proponowanych zabiegów jest w stu procentach bezinwazyjny, a stosowanie go nie wymaga od pacjentów żadnych wyrzeczeń, ani ograniczeń. Po tym zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji i tuż po nim można od razu wrócić do pracy lub innych codziennych zajęć. HIFU Perfect Lift w Natura Med Nowy Sącz to metoda High Intensity Focused Ultrasound, czyli polegająca na zastosowaniu skumulowanych ultradźwięków bezpośrednio na skórę. Sprawdza się znakomicie przy niwelowaniu cellulitu i ujędrnianiu ciała, nawet w rejonie twarzy. Jeśli przeszkadza ci zwisająca skóra z policzków, tworząca charakterystyczne „chomiczki”, to zabieg właśnie dla Ciebie.

HIFU Perfect lift ujędrnia i napina skórę, a pierwsze efekty można zobaczyć już po wyjściu z gabinetu. Na pełne efekty trzeba poczekać kilka miesięcy, bo proces rozpoczęty przez kurację ultradźwiękową następuje stopniowo, stymulując produkcję kolagenu i wzmacniając tkanki.

Pozbądź się tkanki tłuszczowej z intralipoterapią

Jeśli marzy ci się pozbycie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, na przykład z rejonu ud lub brzucha — inwazyjna metoda miejscowego odtłuszczania jest właśnie dla Ciebie. Ta rewolucyjna metoda obejmująca intralipoterapię w połączeniu z RF-Termacool tworzy unikalne i bardzo skuteczne połączenie zabiegów modelujących. Jak to działa? W przypadku tej techniki wykorzystuje się preparat zwany Aqualyx, który jest jedynym sprawdzonym, zarejestrowanym preparatem do iniekcji, który usuwa tkankę tłuszczową. Substancja rozpoczyna proces adipocytolizy, czyli niszczenia komórek tłuszczowych i przerwania błon komórkowych, uniemożliwiając szybkie odbudowanie się tkanki tłuszczowej lub wypełnienie ich wodą.

Następnym krokiem jest zastosowanie urządzenia RF-Termacool – radiofrekwencji bipolarnej, która emituje fale o wysokiej częstotliwości. Drgania wywołane przez fale podnoszą temperaturę w tkankach, a system chłodzenia następnie ją obniża, jednocześnie zabezpieczając naskórek przed ewentualnym poparzeniem w trakcie trwania zabiegu. Podgrzane włókna kolagenowe ulegają skróceniu i są zmobilizowane do regeneracji — a co za tym idzie, ujędrnienia skóry.

Zabieg RF-Termacool może też być stosowany solo, jako metoda ujędrniająca ciało, jest to metoda bezbolesna i bezinwazyjna. Urządzenie emituje termogenne jednobiegunowe fale radiowe, podgrzewając głębsze warstwy skóry, żeby zapoczątkować serię złożonych przemian tkanki łącznej. RF-Termacool działa w dwóch fazach, które prowadzą do pobudzenia fibroblastów i produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze. W efekcie skóra staje się napięta, jędrna, widocznie odmłodzona i wysmuklona. Wystarczy już jeden zabieg, żeby osiągnąć wymarzone efekty.

Ultradźwięki i sonofereza w procesie modelowania ciała

Stosowanie zabiegów ultradźwiękowych to kolejna z nieinwazyjnych metod modelowania i wyszczuplania ciała. Zarówno ultradźwięki, jak i sonofereza nie naruszając zewnętrznych warstw skóry i nie pozostawiają po sobie większego śladu. Sonofereza to zabieg wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry przy pomocy ultradźwięków, w połączeniu z masażem, który zwiększa przepuszczalność błon komórkowych.

Dzięki ultradźwiękom składniki zawarte w mieszance przenikają w głąb skóry, przez barierę hydrolipidową naskórka i docierają do głębszych warstw skóry. Tam fale stymulują metabolizm komórek, usprawniają przepływ limfy, a także aktywują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. W ten sposób skóra jest stymulowana do regeneracji, ciało się ujędrnia, a sylwetka wysmukla.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down