Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Przedłużanie rzęs - sposób na wyraziste spojrzenie

Nasze spojrzenie ma duże znaczenie dla ogólnego wyglądu, szczególnie przy pierwszym spotkaniu. Masz wrażenie, że Twoje oczy, nawet gdy mocno je podkreślisz, nie czynią Twojego spojrzenia wystarczająco wyrazistym i chciałabyś nadać mu intensywności? Przedłużanie rzęs jest rozwiązaniem dla Ciebie! Jeden zabieg na długo zwolni Cię z obowiązku częstego podkreślania oczu.

Poznaj  metody przedłużania rzęs w naszej Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed w Nowym Sączu, skorzystaj z zabiegu i ciesz się czarującym spojrzeniem!

Przedłużanie rzęs - kto powinien skorzystać z zabiegu?

Rzęsy są dla kobiet ważnym atrybutem. Poświęcamy więc czas na ich pielęgnację i podkreślanie. Niestety nie każda kobieta obdarzona jest długimi, gęstymi i mocnymi rzęsami. Niektóre panie mają cienkie rzęsy, które wymagają intensywnego podkreślenia. Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet z tej drugiej grupy, może być zabieg przedłużania rzęs.

Niestety intensywny makijaż może nie okazać się pomocny, a nawet dać odwrotny skutek - wyglądać zbyt nienaturalnie. Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs zyskujesz naturalny efekt i skracasz codzienny czas pielęgnacji rzęs. Twoje rzęsy przez cały czas znakomicie się prezentują i jesteś gotowa do wyjścia. Przedłużanie rzęs w profesjonalnym gabinecie jest alternatywą dla samodzielnego doklejania sztucznych rzęs.

Jaką metodę przedłużania rzęs wybrać?

W Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed posiadamy w ofercie przedłużanie rzęs, do których używamy produktów renomowanej marki Secret Lashes. Stosujemy 2 metody przedłużania rzęs. Pierwsza z nich to metoda 1:1. Wysokiej jakości rzęsy nakładane są na każdą z naturalnych rzęs. Rzęsy syntetyczne idealnie dopasowują się do tych naturalnych. Drugi sposób, czyli metoda objętościowa to Volume Russian Style 2d - 8d, polegająca na doklejaniu kępek rzęs. To rozwiązanie gwarantuje zarówno przedłużenie, jak i zagęszczenie rzęs. Nasi specjaliści dobiorą idealną dla Ciebie metodę, która zapewni Ci najlepsze efekty. 

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań, ze względu na niesamowite efekty. Metoda 1:1 polega na przyklejaniu do każdej rzęsy naturalnej, 1 sztucznej rzęsy. Wykorzystywane do zabiegu syntetyczne rzęsy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są one mocne i wytrzymałe. Oferujemy rzęsy jedwabne oraz nieco cieńsze rzęsy z norek. Do wykonania zabiegu używane są specjalne szczypce, za pomocą których rozdzielane są rzęsy, co umożliwia dokładną aplikację sztucznych rzęs. Zabieg należy do komfortowych i bezbolesnych, bezpośrednio po nim możemy wrócić do codziennych zajęć. 

Przedłużanie rzęs - jakich efektów  możemy oczekiwać?

Efekty przedłużania rzęs są długotrwałe, aby je utrzymywać, zabieg należy powtarzać co około 3-4 tygodnie. Dzięki nim zachowasz naturalny wygląd - nikt nie będzie w stanie zauważyć, że Twoje rzęsy są doklejone i zyskasz optyczne powiększenie oczu. Przedłużone rzęsy sprawią, że będą one ciemniejsze i dobrze podkreślone. Efekty metody 1:1 lub metody objętościowej są bardziej naturalne w porównaniu z rezultatami metody 2:1, w której na każdą naturalną rzęsę nakładane są 2 syntetyczne rzęsy.  

Bezpieczne przedłużanie rzęs

Metody przedłużania rzęs stosowane w naszej Akademii są w pełni bezpieczne.

Nakładanie rzęs Secret Lashes nie jest szkodliwe dla naturalnych rzęs. Zabieg nie będzie dla Ciebie bolesny ani niekomfortowy. Syntetyczne rzęsy są idealnie dopasowywane do naturalnych rzęs naszej Pacjentki. Oprócz przedłużania rzęs w Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed oferujemy też zagęszczanie rzęs oraz profesjonalny makijaż oczu, do którego stosujemy najwyższej jakości produkty.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down