Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Modelowanie sylwetki. Poznaj nasze najpopularniejsze zabiegi

Szczupła sylwetka oraz jędrna skóra to z pewnością marzenie niemal każdej kobiety. Domowa pielęgnacja, ćwiczenia i odpowiednia dieta mają ogromy wpływ na nasze ciało. Jednak z wiekiem dbanie o jego młody wygląd staje się coraz bardziej wymagające. Skutecznym wsparciem w takiej sytuacji może okazać się medycyna estetyczna. Współcześnie istnieje szeroki wachlarz zabiegów, które znacząco wpływają na jędrność skóry. Z ich pomocą można również modelować sylwetkę, pozbywając się tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest ona niepożądana. Jakie zabiegi są skuteczne w walce z cellulitem, rozstępami lub nadwagą?

Endermologia LPG Alliance

Ta nowatorska metoda polega na wielopoziomowym, mechanicznym stymulowaniu skóry. Zabieg jest nieinwazyjny, a jego efekty możemy zobaczyć już po pierwszej sesji.

Ta rewolucyjna metoda pozwala na stymulację uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry. Dzięki temu staje się wyraźnie odmłodzona i znacznie jędrniejsza. Zabieg działa na skórę na trzech różnych poziomach. Po pierwsze - intensywnie ją ujędrnia, po drugie - redukuje cellulit i po trzecie - skutecznie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej.

Dzięki tak kompleksowemu działaniu Endermologia LPG Alliance to jeden z najefektywniejszych zabiegów, modelujących sylwetkę dostępnych w naszym salonie.

Dodatkowym atutem terapii jest możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb skóry każdego obszaru ciała. Dlatego urządzenie, którym wykonuje się zabieg, jest nie tylko innowacyjne i skuteczne, lecz także uniwersalne i wielozadaniowe.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg, który zwykle kojarzy się z pielęgnacją twarzy, może również skutecznie modelować sylwetkę! Termolifting, bo tak często nazywana jest ta terapia, znacząco poprawia napięcie skóry, widocznie ją ujędrniając. Dzięki temu w czasie terapii można zredukować nie tylko zmarszczki czy przebarwienia. Zabieg likwiduje także rozstępy, cellulit i wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.

Co zapewnia skuteczność terapii? Połączenie dwóch metod znanych w medycynie estetycznej od lat. W czasie zabiegu skóra jest nakłuwana mikroigłami i rozgrzewana za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Stymuluje to skórę do produkcji kolagenu, a mikrouszkodzenia powstałe w czasie terapii pobudzają naturalne procesy regeneracji. Skóra staje się młodsza, jędrniejsza i lepiej ukrwiona.

Plexr

Choć pierwszym wskazaniem do tego zabiegu jest nieinwazyjna korekta opadających powiek, siła plazmy sprawdza się też przy modelowaniu sylwetki. Nowoczesne urządzenie wykorzystujące mikrowiązkę plazmy świetnie poradzi sobie z rozstępami, wiotczejącą skórą lub jej nadmiarem (po porodzie czy dużej redukcji masy ciała). Plexr to bezpieczeństwo i szybki efekt bez potrzeby przechodzenia przez długą, bolesną rekonwalescencję.

Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna to sprawdzony sposób na miejscowe pozbycie się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Zabieg pozwala na skuteczne i bezbolesne modelowanie sylwetki, które daje szybkie efekty. Na czym polega terapia? Seria wizyt w naszej klinice pozwoli Ci pozbyć się niechcianego tłuszczu za pomocą substancji aktywnych, wstrzykniętych pod skórę. Rozpuszczają błony komórkowe tłuszczu, dzięki czemu może być naturalnie usunięty z organizmu przez układ limfatyczny. Najlepsze efekty przynosi cykl spotkań w częstotliwości ustalanej indywidualnie przez naszego specjalistę. Dzięki tej formie terapii można z powodzeniem ujędrnić i wyszczuplić konkretne partie ciała oraz pozbyć się na przykład podwójnego podbródka.

Wszystkie wymienione zabiegi przynoszą pełną skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu ciała. Aby jeszcze szybciej cieszyć się wymarzoną sylwetką, warto połączyć je na przykład z masażami leczniczymi. Oczywiście, to możliwe dopiero po przejściu pełnej rekonwalescencji, gdy skóra jest już wygojona i nie wymaga dodatkowej, specjalistycznej pielęgnacji. Warto o tym pamiętać i odpowiednio zaplanować serię spotkań.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down