Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

HIFU Perfect lift - zabieg odmładzający dla kobiet po 30.

Wiele kobiet pragnie zachować młodość przez długi czas. A, jak głosi znana chyba wszystkim prawda, znacznie łatwiej jest zapobiegać, niż leczyć. To właśnie dlatego na zabiegi odmładzające decydują się coraz młodsze panie. Dobrym wiekiem na rozpoczęcie bezinwazyjnych procedur będą trzydzieste urodziny. Zrób sobie wyjątkowy prezent i poznaj niezwykłą moc zabiegu HIFU!

Czym jest zabieg HIFU?

Zabieg HIFU przeprowadzany jest za pomocą stosowanych od dawna w medycynie ultradźwięków. Skrótowiec HIFU odczytuje się jako High-intensity focused ultrasound, co można przetłumaczyć jako skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym natężeniu. Sam zabieg jest bezinwazyjny, a jego efekty niesamowicie naturalne. Polega on na prowokowaniu dwóch zjawisk – mechanicznego i termicznego. Pierwsze polega na wytwarzaniu się drobnych pęcherzyków gazu, a termiczny na podgrzaniu tkanek do temperatury 65-70℃. Oba powodują kontrolowane uszkodzenia, które pobudzają skórę do naturalnej odbudowy. Wysoka temperatura dodatkowo skraca włókna kolagenowe, a jednocześnie pobudza fibroblasty do produkcji białek zapewniających skórze młody i promienny wygląd.

Zastosowanie HIFU Perfect Lift

Hifu Perfect Lift to zabieg, który doskonale poradzi sobie z wieloma problemami związanymi z upływającym czasem. Pozwala on między innymi na:

 • spłycenie widocznych zmarszczek i bruzd;
 • poprawę napięcia skóry;
 • wyostrzenie owalu twarzy (w tym zmniejszenie drugiego podbródka czy tzw. „chomików”);
 • zagęszczenie i wzmocnienie tkanki;
 • wyszczuplenie wybranych części ciała;
 • zwiększenie jędrności i elastyczności tkanki;
 • wygładzenie cellulitu.

Zabieg HIFU Perfect Lift może być stosowany na większość części ciała, w tym również na twarz. Stosowany jest nie tylko w celu usunięcia lub zmniejszenia już istniejących problemów. Doskonale sprawdzi się również stosowany w celach profilaktycznych, pozwalając przedłużyć młodość, a tym samym doskonałe samopoczucie.

Zalety zabiegu HIFU Perfect Lift

Zabieg HIFU Perfect Lift to cieszy się ogromną popularnością wśród klientów ze względu na cały szereg zalet przy jednoczesnej bardzo krótkiej liście wad. Do plusów tej procedury należy:

 • naturalne rezultaty – całe działanie HIFU opiera się na pobudzaniu naturalnych procesów w tkance, dzięki czemu również rezultaty są dalekie od sztucznych. Skóra wygląda niezwykle świeżo i promiennie;
 • bezinwazyjność – zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy, którą specjalista przesuwa po skórze pacjenta. W trakcie tej czynności skóra nie zostaje naruszona, wszystkie działania odbywają się na jej powierzchni;
 • bezbolesność – pacjenci odczuwają jedynie ciepło, procedura nie jest nieprzyjemna;
 • brak okresu rekonwalescencji – pacjent może wrócić do domu i swoich codziennych czynności właściwie natychmiast po wykonaniu zabiegu;
 • uniwersalność – zarówno w kwestii części ciała, jak i problemów, z jakimi poradzą sobie ultradźwięki. Doskonale sprawdzą się zarówno przy zwalczania cellulitu na udach, jak i drobnych „kurzych łapek” i innych zmarszczek we wrażliwych okolicach twarzy.

Do wad można z kolei zaliczyć nieco dłuższy czas oczekiwania na efekty (na ostateczny rezultat niekiedy trzeba poczekać ok. 6 miesięcy). Wynika to jednak z naturalnych procesów zachodzących w skórze – natury w tej kwestii nie da się przyspieszyć. Należy również pamiętać, że większe problemy skórne mogą wymagać już bardziej inwazyjnych metod. Niektóre problemy mogą zostać zmniejszone za pomocą ultradźwięków, ale nie całkowicie usunięte.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU Perfect Lift

Pomimo wysokiego bezpieczeństwa oraz bezinwazyjności zabiegu HIFU Perfect Lift, istnieje lista przeciwwskazań do jego wykonania. Znajdują się na niej przede wszystkim:

 • okres ciąży i laktacji;
 • nowotwory, szczególnie te aktywne;
 • aktywna opryszczka;
 • metalowe implanty oraz rozrusznik serca;
 • stan zapalny w miejscu zabiegowym;
 • stosowanie niektórych leków, w tym przeciwzapalnych, rozrzedzających krew, a także antybiotyków.

Sądzisz, że zabieg HIFU Perfect Lift ma szansę spełnić Twoje marzenia o doskonałym ciele? Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie z naszym specjalistą, który pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down