Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Wampirzy lifting - co to jest?

Intryguje cię, co się kryje za określeniem „wampirzy lifting”? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak działa i jakie efekty daje „regeneris”? A może wciąż nie wiesz, czy zabieg osoczem bogatopłytkowym jest dla Ciebie i chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do zabiegu? Sprawdź, dla kogo jest polecany ten zabieg i jakie korzyści za sobą niesie!

Osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting, regeneris… o co właściwie chodzi?

Wampirzy lifting w Naturamed Nowy Sącz dostał swoją nazwę przez nieco makabryczny wygląd twarzy w trakcie zabiegu. A tak naprawdę to specjalna kuracja opierająca się na biostymulacji komórek skóry. Żeby biostymulacja przebiegła pomyślnie, niezbędne jest pobranie osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Dlaczego właśnie osocze? Uzyskane osocze (nazywane w trakcie zabiegu regeneris), zawiera komórki i czynniki wzrostu, pobudzające skórę do regeneracji. Jednocześnie jest produktem w 100% biokompatybilnym, przez co tak zwana Autologiczna Odnowa Komórkowa (czyli ACR – Autologous Cellular Regeneration), aktywuje płytki krwi zawarte w osoczu do regeneracji.

Preparat Regeneris jest aplikowany na skórę na kilka różnych sposobów. Który dokładnie zostanie zastosowany, to już zależy od osoby przeprowadzającej zabieg. Przy aplikacji preparatu stosuje się techniki mezoterapii lub wykorzystuje specjalne maski komórkowe, przyczyniające się do regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej.

Jakich efektów można się spodziewać po kuracji osoczem bogatopłytkowym?

Po zakończonej kuracji skóra staje się o wiele gładsza, elastyczniejsza i zauważalnie odmłodzona. A wszystko dzięki temu, że osocze, zawierające w sobie nie tylko komórki macierzyste, ale też płytki krwi, które w naturalny sposób pobudzają tkanki skóry do regeneracji. Razem z odbudową komórek, następuje proces angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych. A to z kolei wpływa na poprawę kolorytu skóry, wzmocnienia jej i oczywiście ujędrnienia. Taki zabieg dobrze wpływa na skórę delikatną, skorą do podrażnień i narażoną na pękanie delikatnych naczynek. Regularne sięganie po wampirzy peeling może zmniejszyć ten problem.

Poza ujędrnianiem i poprawą ukrwienia skóry Regeneris aktywuje mezenchymalne komórki macierzyste, a także pobudza fibroblasty do tworzenia większej ilości kolagenu. Tego typu zabiegi mają wpływ na ilość tworzących się zmarszczek w przyszłości. Im więcej kolagenu, tym skóra dłużej zachowuje swoją jędrność. Im więcej komórek macierzystych, tym wolniej zmarszczki i inne oznaki starzenia zaczną być zauważalne.

Wampirzy lifting, czy to terapia tylko na twarz?

Chociaż ten zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego najczęściej kojarzony jest z rejonem twarzy, to nie jest jedyna część ciała, na której można go regularnie wykonywać dla wspaniałego wyglądu. Nawet jeśli najlepszy efekt zabiegu można zobaczyć na policzkach, czole, fałdach nosowo-wargowych, okolicach oczu i ust, warto skorzystać z zabiegu też na innych partiach ciała. Wampirzy lifting sprawdzi się znakomicie podbródku, fałdkach na szyi i karku, ale też na dekolcie, czy na dłoniach.

Skóra do zabiegu jest promienna, napięta i odmłodzona. Do mniej popularnych efektów wampirzego peelingu bez wątpienia należy niwelowanie cieni pod oczami, ale też wypełnianie blizn po trądziku.

Czy z zabiegu mogą skorzystać także mężczyźni?

Nie jest  to zabieg zaprojektowany jedynie do kobiet. Z brakiem jędrności skóry, ze zmarszczkami, czy z wypełnianiem blizn po trądziku, mogą się też zmierzyć mężczyźni. Osocze bogatopłytkowe może pomóc w walce z łysieniem typu męskiego, motywując przy pomocy komórek macierzystych, cebulki włosów do wzrostu. Innowacyjne zastosowanie osocza bogatopłytkowego, wzbogaca różne dziedziny medycyny, takie jak chirurgię rekonstrukcyjną, ortopedię, czy stomatologię. Ma zbawienny wpływ na gojenie ran, odbudowę tkanki kostnej, czy regenerację i gojenie tkanek. To sprawdzona i bezpieczna kuracja, którą każdy może przetestować.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down