Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

TOP 5 zabiegów na sezon jesień-zima

Sezon jesień/zima to szczególnie wymagający czas dla całego naszego organizmu, również skóry. W gabinetach kosmetycznych pora roku ma znaczenie. Niektóre zabiegi lepiej wykonywać latem, natomiast innych w upalne dni wręcz nie wolno przeprowadzać. Warunki atmosferyczne i ilość światła słonecznego mają ogromne znaczenie dla naszej skóry i jej reakcji na wiele składników aktywnych. Jakie zabiegi są szczególnie polecane do wykonywania jesienią oraz zimą i dlaczego?

Mikrodermabrazja

W naszym salonie pod okiem specjalistów możesz skorzystać z zabiegu głębokiego oczyszczania skóry. Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka. Daje to efekt gładkiej i promiennej skóry, gotowej na kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Dlaczego? Odpowiednie oczyszczenie skóry sprawia, że absorbuje znacznie więcej składników aktywnych. Dlatego maski i inne terapie odżywcze mają wtedy podwójną moc.

Terapie obejmujące mechaniczne złuszczanie naskórka w naszej klinice są rekomendowane właśnie na okres jesienno-zimowy. W takich okolicznościach ryzyko podrażnień słonecznych jest mniejsze. Skóra, której zapewniono odpowiednią pielęgnację, szybciej się regeneruje. Dlatego właśnie zabieg mikrodermabrazji jest idealny, by poprawić sobie humor w czasie jesiennej słoty. Efekty widać od razu, a żeby je osiągnąć, bardzo często wystarczy jedna wizyta. Skóra jest oczyszczona i napięta, a koloryt wyrównany.

Peelingi chemiczne

Kolejny wachlarz zabiegów głęboko oczyszczających, które idealnie nadają się na zimę, to peelingi chemiczne. Starannie dobrane składniki aktywne zapewniają optymalne efekty, dbając o bezpieczeństwo i naturalne potrzeby skóry. W naszej klinice używamy najnowocześniejszych receptur i technologii. Wszystko po to, by twoja skóra mogła być należycie czysta i odpowiednio chroniona. Jesień i zima to odpowiedni czas na tego typu terapie. W niższych temperaturach skóra szybko odzyskuje równowagę i jest mniej skłonna do podrażnień.

Pozwól naszym ekspertom dobrać odpowiedni peeling i inne zabiegi pielęgnacyjne, które kompleksowo zadbają o twoją skórę i nadadzą jej właściwego blasku. Pozwól się pozytywnie zaskoczyć.

Laseroterapia

Lasery medyczne są od lat stosowane w medycynie kosmetycznej z wielkimi sukcesami. Szerokie zastosowanie lasera czyni go jednym z przełomowych narzędzi w walce o piękno. Laser okazuje się niezbędny zarówno przy zaawansowanym oczyszczaniu skóry, jak i zabiegach medycznych. Blizny czy rozszerzone naczynka nie są już problemem. W naszej klinice dysponujemy najlepszym, profesjonalnym sprzętem do laseroterapii. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie w wielu zabiegach zapewniających odpowiednie rezultaty. Przekonaj się o nich, zapisując się do nas na konsultację. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej skóry.

Osocze bogatopłytkowe i wampirzy lifting

Oba zabiegi mają na celu odżywienie i odmłodzenie skóry za pomocą naturalnych płynów ustrojowych oraz młodych komórek. Tego typu terapie, choć znane od lat, były niewątpliwą rewolucją w walce ze starzeniem się skóry. Zabiegi można z pewnością zaliczyć do głęboko odżywiających. Ich efekty widać od razu, a skóra dobrze znosi je w okresie obniżonych temperatur. Co istotne, takie warunki atmosferyczne przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego sprawiają, że skóra jest napięta, a drobne zmarszczki zostają wygładzone. Niewątpliwym atutem tego typu kuracji są też szybko widoczne i trwałe efekty. Gęstość skóry zostaje poprawiona, dzięki czemu staje się elastyczna i jędrna.

Lifting wampirzy jest uznawany za najskuteczniejszy spośród nieinwazyjnych terapii odmładzających. Za jego świetne efekty odpowiada z pewnością użycie materiału biologicznego pacjenta. Wyklucza to ryzyko uczulenia lub innej reakcji niepożądanej na tle alergicznym. Wstrzyknięcie w skórę serum na bazie krwi pacjenta gwarantuje aktywne odżywienie i napięcie skóry, które widać właściwie od razu. W wielu przypadkach wystarczy zaledwie jeden zabieg, by drobne zmarszczki zostały wygładzone. Skóra staje się wyraźnie młodsza i bardziej napięta, a jej koloryt zostaje wyrównany. Wszystko to bez mocnych, chemicznych preparatów chemicznych czy wykorzystania skalpela.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down