Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Lampa LED - cennik

LED podstawowy
35,31 zł
LED + żel anti aging
47,08 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg lampą LED

  Fototerapia lampami LED, czyli inaczej terapia światłem, to popularne rozwiązanie w kosmetologii.

  Wielu klientów decyduje się na luminoterapię, ponieważ jest bardzo skuteczna. Metoda ma szerokie zastosowanie zarówno w medycynie estetycznej, jak i kosmetologii. Dzięki stymulacji mitochondriów podnosi się potencjał energetyczny. Komórki zostają dotlenione i pobudzone. Dzięki temu mogą w optymalnym stopniu przyswoić substancje odżywcze. Większa wchłanialność substancji przydaje się podczas kolejnych zabiegów.

  Dlatego luminoterapia często wykonywana jest na przykład przed krioterapią czy innymi zabiegami.

  Fototerapia to zabieg nieinwazyjny, nie powoduje uszkodzeń.

  Dzięki czterem rodzajom światła wzrasta skuteczność działania urządzenia Luminoterapist LED. Diodowe głowice emitują światło, które w zależności od długości fali wnika w inną warstwę skóry. Urządzenie łączy moduły ze światłem ciągłym i pulsującym. Przekłada się to na optymalne pobudzenie i stymulację.

  Jak przebiega zabieg lampą led?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Oprócz wyeliminowania przeciwwskazań, konieczne jest także dobranie szczegółów i odpowiednia kalibracja urządzenia. Do wyboru mamy cztery rodzaje światła, które pozwalają wniknąć na różną głębokość skóry. Dzięki temu działanie urządzenia jest tak skuteczne.

  2.
  Profesjonalna konsultacja

  Fototerapia światłem czerwonym wnika głęboko, w skórę właściwą. Działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia. Dotlenia komórki, wygładza i zagęszcza skórę. Światło żółte stymuluje metabolizm i przeciwdziała procesom starzenia się. Pomaga też rozwiązać problemy związane z rozszerzonymi naczynkami. Światło zielone poprawia krążenie krwi i natlenienie tkanek. Rozjaśnia skórę i normalizuje proces melanogenezy. Z kolei światło niebieskie wnika najpłycej i jest skuteczne w walce z trądzikiem. Ponadto redukuje zmiany zapalne i działa bakteriobójczo.

  3.
  Profesjonalna konsultacja

  Zabieg trwa krótko, a efekty widać niemal od razu. Ważne jest też to, że pacjent może wrócić do normalnych czynności. 

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie

  Fototerapia, podobnie jak inne tego typu zabiegi, wymaga specjalistycznego sprzętu oraz odpowiedniej wiedzy. Nasi specjaliści są gwarancją, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

  Efekty

  Zabiegi są precyzyjne, szybkie i dają właściwe rezultaty. Wiemy, jak pomóc pacjentom rozwiązać ich problemy. Dzięki odpowiedniemu dobraniu rodzaju zabiegu i jego intensywności, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów

  Zaufanie

  Skuteczność sprawia, że klienci do nas wracają. N Med cieszy się dużym zaufaniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzać kolejne nowoczesne zabiegi z użyciem najnowszego sprzętu.

  zabieg lampą LED
  Opinie naszych pacjentek

  Terapia światłem to super sprawa! Stan mojej skóry wyraźnie się poprawił. Miałam przebarwienia i inne problemy. Na szczęście lampa poradziła sobie ze znaczną większością.

  Ewa z Krosna

  Miałam obawy, że to wszystko tylko tak dobrze brzmi. Że na miejscu okaże się, że jest zupełnie inaczej albo że trzeba wielu zabiegów. Nic z tych rzeczy! Byłam zdziwiona, jak sprawnie i szybko wszystko przebiegło. Od razu widziałam efekty.

  Marta z Gorlic

  Dzięki fototerapii moja skóra jest młodsza i bardziej jędrna. Dzięki temu czuję się znacznie lepiej. Zdecydowanie polecam N Med!

  Edyta z Krosna

  Częste pytania
  Terapia światłem jest skuteczna i bezpieczna. Zabieg nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Nie ma też ograniczeń, jeśli chodzi o typy skóry, które mogą się mu poddać.
  Luminoterapia odmładza skórę. Dzięki temu staje się ona bardziej jędrna. Wygładzają się zmarszczki i poprawia produkcja kolagenu. Lampy są także skuteczne w leczeniu przebarwień, stanów zapalnych czy trądziku.
  Przeciwwskazania
  • karmienie piersią lub bycie w ciąży
  • choroby nowotworowe, infekcje skóry
  • padaczka
  • uczulenie na światło używanie substancji fototoksycznych
  Zabieg okiem eksperta

  Luminoterapia to znakomity sposób na poprawę stanu skóry. Zabieg nie ma żadnych efektów ubocznych. Gwarantuje szybkie efekty. Po sesji od razu można wrócić do normalnego funkcjonowania.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg lampą LED — rekonwalescencja

  Zabieg jest delikatny i nieinwazyjny. Skóra nie wymaga rekonwalescencji ani specjalistycznej terapii pozabiegowej. Wskazania do konkretnej pielęgnacji zostaną ustalone na wizycie konsultacyjnej podczas rozmowy z naszym specjalistą.

  0
  %

  Zabieg lampą LED — trwałość efektów

  Dla uzyskania najlepszych efektów najczęściej wystarczy jeden zabieg. Już po pierwszej sesji możesz cieszyć się wyjątkowymi rezultatami. Led w cyklach zabiegów jest stosowany tylko przy specjalnych potrzebach skóry.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down