Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem wykorzystującym zjawisko kawitacji zachodzące podczas ekspozycji na falę ultradźwiękową. Następstwem tego zjawiska jest złuszczenie martwych komórek naskórka w warstwie zrogowaciałej (przyspieszenie fizjologicznego procesu odnowy skóry), a także zniszczenie bakterii zasiedlających skórę, w tym bakterii chorobotwórczych.

W wyniku zabiegu uzyskujemy:

  • oczyszczenie skóry,
  • ujędrnienie tkanek (mikromasaż),
  • leczenie trądziku,
  • usuwanie martwych komórek, zaskórników,
  • stymulację metabolizmu komórek,
  • efekt rozjaśnienia skóry.

Zapraszamy na profesjonalny peeling do miasta Nowy Sącz. Nasi specjaliści czekają!

Najczęściej zadawne pytania

Jak wygląda zabieg?

Czas trwania zabiegu to 30 do 60 minut. Na zabieg powinniśmy przyjść bez makijażu. Kosmetyczka oczyszcza skórę tonikiem lub żelem, by efekt był jeszcze lepszy może wykorzystać peeling ziarnisty. Potem nakłada na skórę serum i zaczyna zabieg szpatułką produkującą fale ultradźwiękowe. Zabieg nie jest bolesny, lecz możemy odczuwać łaskotanie i drapanie.

Jakie są efekty peelingu kawitacyjnego?

Peeling pozbywa się z naszego naskórka martwych komórek, dlatego starannie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje optymalizują przepływ krwi i limfy, dzięki temu dotleniana jest skóra, co wspomaga jej odbudowę. Po pierwszej wizycie zauważalne są  efekty tj. eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry. Poza tym zabieg ten jest bardzo relaksujący.

Jak to wygląda?

Cennik

Nazwa usługiCena
peeling kawitacyjny od 50 zł

Opinie pacjentek

Peeling kawitacyjny to zdecydowanie najlepszy zabieg, jakiemu się do tej pory poddałam! Skóra jest rozświetlona, nawilżona, a wągry zniknęły CAŁKOWICIE! Jestem pod wrażaniem!

AsiaTarnów