Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs: sposób na zniewalające spojrzenie!

Długie i gęste rzęsy to atrybut, który nie tylko sprawia, że oko jest wyraźnie podkreślone, a spojrzenie bardziej przyciągające, ale również wpływa korzystnie na cały wygląd twarzy. Nic więc dziwnego, że rzadkie i krótkie rzęsy, będące problemem wielu osób, z biegiem czasu stają się źródłem kompleksów. Na rynku jest coraz więcej produktów, skierowanych na poprawę tego stanu w postaci odżywek i olejków na porost rzęs, jednak ich działanie jest powolne i nie sprawdzi się u każdego. Na szczęście współcześnie w kosmetyce pojawiają się coraz nowsze technologie, które rozwiązują ten problem i stanowią szybszą i bardziej spektakularną alternatywę dla standardowej kuracji rzęs kosmetykami. W klinice Natura Med prezentujemy Państwu zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodą objętościową Volume Russian Style 2d-8d z wykorzystaniem uznanych i cenionych na świecie, profesjonalnych produktów marki Secret Lashes.

Na czym polega metoda 1:1?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów przedłużania rzęs jest metoda 1:1. Nic w tym dziwnego, ponieważ zapewnia naturalny efekt podkręconych i długich rzęs. Sama aplikacja jest bezbolesna i polega na przyklejaniu pojedynczo rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej. W klinice Natura Med przed zabiegiem dostosowujemy kształt, grubość i długość rzęs do układu rzęs naturalnych Pacjentki, tak aby efekt był jak najbardziej delikatny i zapewniał naturalny wygląd oka. W Natura Med pracujemy na najwyższej jakości produktach marki Secret Lashes - rzęsy stworzone są z jedwabiu z domieszką syntetyczną, co sprawia, że są trwałe i wodoodporne, a kleje, z których korzystamy, są bezpieczne, niewidoczne i nie pozostawiają śladów. Efekty, jakie można osiągnąć za pomocą metody 1:1 to wydłużenie, przyciemnienie i delikatne zagęszczenie rzęs, a także optyczne powiększenie i wydłużenie oka.

Czym jest metoda objętościowa Volume Russian Style 2d-8d?

Metoda objętościowa Volume Russian Style 2d-8d to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną osiągnąć spektakularny efekt gęstych i długich rzęs. W klinice Natura Med do zagęszczenia i przedłużenia rzęs wykorzystujemy nowoczesne techniki wolumetryczne, dzięki czemu osiągamy efekt wachlarza rzęs 2d, 3d, a nawet 8d. W zabiegu wykorzystujemy cienkie, lekkie rzęsy o różnych długościach i kształcie, tak aby osiągnąć perfekcyjny efekt dostosowany do kształtu linii rzęs i oka Pacjenta. Zagęszczanie rzęs metodą objętościową Volume Russian Style 2d-8d polega na aplikacji wachlarzyków ultra cienkich, lekkich i sprężystych rzęs (innych niż w metodzie 1:1), co sprawia, że nie obciążają rzęs naturalnych. Zabieg pozwala na uzupełnienie ubytków pomiędzy rzęsami, a także osiągnąć wyraźny efekt zagęszczenia i pogrubienia.

Efekty przedłużania i zagęszczania rzęs w Natura Med

W klinice Natura Med przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych kosmetologów pracujących na najwyższej jakości produktach, dlatego zabieg jest bezpieczny dla oka i nie wpływa na jakość rzęs naturalnych oraz stan powiek. Aby utrzymać satysfakcjonujące rezultaty, należy przestrzegać zaleceń naszego specjalisty oraz zadbać o odpowiednią pielęgnację. Efekty zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs, w zależności od indywidualnego pacjenta, utrzymują się do 60 dni, co jest związane z cyklem wypadania rzęs. W ostatniej fazie wzrostu rzęsy wypadają, a na ich miejscu rosną nowe, dlatego dla utrzymania efektów, warto powtarzać procedurę i uzupełniać rzęsy co 4 do 5 tygodni.

Na zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs oraz inne zabiegi z dziedziny kosmetyki profesjonalnej zapraszamy do Kliniki Natura Med. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia nas osobiście w klinice w Nowym Sączu.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down