Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Zachwycaj spojrzeniem, zadbaj o rzęsy – przedłużanie i zagęszczanie Secret Lashes

W planach masz ważną uroczystość, imprezę, odświętne wyjście? A może po prostu chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Może chcesz zachwycać spojrzeniem i pięknem długich, gęstych rzęs? Niezależnie od tego, czym się kierujesz, jakie są Twoje powody do wprowadzenia zmian, czy też udoskonalenia wyglądu, metoda Secret Lashes pozwoli osiągnąć rezultaty, o jakich marzysz. Przedłużanie rzęs przy pomocy profesjonalnych produktów gwarantuje naturalny, zachwycający efekt, z którego na pewno będziesz zadowolona!

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Sztuczne rzęsy powinny być zawsze dobierane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań kobiet. Istotne jest również to, jak wyglądają i w jakiej kondycji są naturalne rzęsy oraz to, czy klientka oczekuje spektakularnych czy naturalnych rezultatów. Ważne, aby przedłużone i zagęszczone rzęsy wyglądały naturalnie i lekko, by dodawały uroku zamiast szpecić i sprawiać, że powieka wygląda ciężko. Przedłużanie rzęs polega na doklejaniu sztucznych włosków do naturalnych. Mogą to być rzęsy syntetyczne, z jedwabiu lub z naturalnego włosia norki. Muszą mieć one odpowiednią grubość, długość i skręt, aby idealnie pasowały do rzęs naturalnych, które mają zostać przedłużone i zagęszczone. Zabieg doklejania rzęs jest bezbolesny i bezpieczny dla oczu. Sposób przedłużania rzęs, który proponujemy w naszej Akademii Natura Med nazywany jest metodą 1:1, co oznacza, że do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy doklejona zostaje rzęsa sztuczna. Jest to podstawowa metoda stosowana w stylizacji rzęs. Produkty z serii Secret Lashes są lekkie, wodoodporne i z niezwykła precyzją imitują prawdziwe rzęsy. Nie trzeba ich malować, nie szkodzi im kąpiel ani trening w basenie, są odporne na działanie ciepła. Przedłużanie rzęs, a więc doklejanie metodą 1:1 jest czasochłonną procedurą i może zająć od 60 do 180 minut. Aplikacja rzęs jest całkowicie bezpieczna, dostępne są również specjalne kleje, które mogą być stosowane przez alergików, do tego są niewidoczne, nie pozostawiają żadnych śladów. Produkty Secret Lashes charakteryzuje wysoka jakość oraz bogaty wybór - rzęsy mają różną długość i grubość, dlatego bez trudu wybierzemy te najlepsze dla Ciebie, aby oko wyglądało pięknie i naturalnie. Rzęsy należy uzupełniać w odstępach 4-5 tygodni, co związane jest z naturalnym cyklem życia włosa - naturalne rzęsy wypadają co 60-90 dni, by mogły zostać zastąpione nowym włosem. Jedyną kwestią, o której trzeba pamiętać, jest szczotkowanie sztucznych rzęs rano i wieczorem przy użyciu specjalnie przeznaczonej do tego szczoteczki. 

Zalety stylizacji rzęs Secret Lashes

Secret Lashes to rzęsy, o które bardzo łatwo dbać, bez problemu usuwa się z nich zanieczyszczenia, kurz, brud, makijaż. Co więcej, zachowują one swą gładkość, nie przyciągają zanieczyszczeń, utrzymują doskonale delikatne podkręcenie niezależnie od sytuacji i nie różnią się wyglądem od naturalnych. Secret Lashes to także komfort noszenia i zadowalające rezultaty. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to gwarancja satysfakcji i pięknego, wyrazistego spojrzenia. 

Aby rzęsy wyglądały jeszcze lepiej, wiele pań decyduje się również na ich zagęszczenie. W Natura Med proponujemy zabieg metodą objętościową Volume Russian Style 2d-8d. W tej metodzie stosujemy bardzo cienkie i lekkie rzęsy. Tym razem aplikacja polega na doklejeniu całego wachlarza rzęs do pojedynczej naturalnej rzęsy. Uzyskane efekty zależą od preferencji klientki - może to być jedynie delikatne podkreślenie oka, ale również nadanie mu uwodzicielskiego wyglądu. Uzyskany efekt utrzymuje się nawet 6-7 tygodni. 

Jeśli myślisz o przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs, wypróbuj metodę Secret Lashes. Zajrzyj na naszą stronę i umów się na wizytę https://www.naturamed.pl.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down