Resurfacing + peeling laserowy

Peeling laserowy jest to zabieg polegający na usunięciu powierzchniowej warstwy naskórka przy pomocy wiązki laserowej. Głównym celem peelingu laserowego jest wygładzenie skóry, zagęszczenie jej faktury, zmniejszenie „porów” oraz wyrównanie jej kolorytu.

Do peelingu laserowego stosuje się lasery:

  • CO2 – frakcyjny, ablacyjny – daje głębszy zakres zabiegu, co wiąże się z dłuższą regeneracją skóry, ale też bardziej widocznym efektem „odmłodzenia”,
  • peeling węglowy – wykonywany jest za pomocą ultranowoczesnego urządzenia EPIL 4. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. Preparat węglowy nałożony na skórę, wnika głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

Wskazania:

  • przebarwienia,
  • ziemisty koloryt skóry,
  • rozszerzone pory,
  • drobne zmarszczki.

Nowy Sącz, Gorlice oraz Krosno – tutaj znajdą Państwo nasze kliniki. Zapraszamy na konsultację!

Najczęściej zadawne pytania

Czy jest to zabieg dla mnie?

Najlepszymi kandydatami do tych zabiegów są osoby z widocznymi objawami fotostarzenia skóry, palacze z charakterystycznym ziemistym zabarwieniem twarzy. Pacjent przystępujący do tego zabiegu powinien cieszyć się doskonałym zdrowiem.

Ile trwa rekonwalescencja?

Czas regeneracji po peelingu laserowym wynosi min 3-5 dni (laser ER: Yag) lub 7-10 dni (laser CO2).

Zapraszamy!

Cennik

Nazwa usługiCena
Resurfacingcennik indywidualny

Opinie pacjentek

Po peelingu laserowym zdecydowanie wyrównał się koloryt mojej skóry. Polecam!

PaulinaNowy Sącz