Fotoodmładzanie IPL

Fotoodmładzanie IPL to doskonały zabieg, który ma na celu odmłodzenie skóry przy pomocy światła. Intensywne światło o optymalnej długości fali stymuluje komórki skóry właściwej do wytworzenia kolagenu. W tym samym czasie dochodzi do redukcji i przebudowy włókien kolagenowych. Światło transmitowane przez laser likwiduje wszystkie kłopotliwe zmiany skórne, które wystąpiły w efekcie działania czasu, słońca i/lub chorób skóry.

Fotoodmładzanie to seria 4-6 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Podstawową zaletą jest zmiana jakości skóry, a nie jej ilości jak to często bywa przy operacjach plastycznych, w których skóra zostaje wycięta. Każdy zabieg fotoodmładzania przeprowadzany jest na innej głębokości, dzięki czemu po zakończeniu całej serii daje rewelacyjne efekty.

Światło IPL:

  • likwiduje zmarszczki,
  • poprawia sprężystość i elastyczność skóry,
  • wpływa na kondycję skóry.

Zapraszamy na zabieg fotoodmładzania pacjentów z Nowego Sącza, a także Krosna oraz Gorlic!

Najczęściej zadawne pytania

Czy zabieg fotoodmładzania jest bolesny?

Przed rozpoczęciem zabiegu skórę smaruje się żelem do USG, a później naświetla. W trakcie zabiegu można odczuwać delikatne pieczenie, gdyż skóry nie wolno znieczulać kremem, bo redukuje efekt naświetlania. Po zabiegu na twarz rozsmarowuje się krem kolagenowy.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu przez parę dni nie wolno się malować, opalać w solarium, powinno się unikać sauny i wysiłku fizycznego. Bardzo istotne jest, aby zarówno przed zabiegiem, jak i po używać kremów z wysokim filtrem i nie stosować toników na bazie alkoholu.

Na jakie obszary działa fotoodmładzanie?

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg fotoodmładzania IPL od 100 zł

Opinie pacjentek

Zabieg fotoodmładzania IPL poleciła mi koleżanka, u której zauważyłam niesamowite efekty. Za jej radą poddałam się zabiegowi w klinice Natura Med w Nowym Sączu. Przyznam, że rezultaty przerosły moje oczekiwania! Odzyskałam młodość!

Kasia Rzeszów