Dermamelan

Zabieg polega na jednorazowej aplikacji specjalnej maski w gabinecie lekarskim – czas jej utrzymywania na skórze zależy od zaleceń lekarskich. Następnie stosuje się 2 kremy w domu, według zleceń i pod kontrolą lekarską. Jest to obecnie najskuteczniejszy zabieg na przebarwienia. Dodatkowym efektem jest odmłodzenie skóry.

Najskuteczniejszy obecnie zabieg na przebarwienia.

Laboratorium Mesoestetic® dzięki wieloletniej współpracy ze specjalistami w zakresie Medycyny Estetycznej i Dermatologii ma ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia produktów o działaniu depigmentacyjny. Około 3000 przypadków zastosowania Amelanu dało bardzo dobre rezultaty. Laboratorium Mesoestetic® ciągle zgłębia zdobytą w tym zakresie wiedzę, a to zaowocowało stworzeniem preparatu nowej generacji w leczeniu przebarwień, jakim jest DERMAMELAN®. Jednorazowa kuracja DERMAMELAN® pozwala na uzyskanie efektów zbliżonych do efektów uzyskanych po kuracji Dermamelan, przy większym profilu bezpieczeństwa.

Zapraszamy do naszych gabinetów osoby z okolic Nowego Sącza, a także Krosna i Gorlic!

Najczęściej zadawne pytania

Czym jest melanina?

Ludzka skóra zawdzięcza swoisty kolor, dzięki barwnikowi określanemu jako melanina. Melanina jest produkowana w komórkach naskórka znanych jako melanocyty. Komórki te posiadają specjalne struktury nazywane melanosomami, gdzie po wielu przemianach metabolicznych powstaje melanina. Główną funkcją melaniny jest ochrona przed niszczącym działaniem promieniowania UV.

Jak działa Dermamelan?

Mechanizm działania DERMAMELAN® jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowy enzym w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w DERMAMELAN® działa przez blokowanie tego enzymu lub odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. Zarówno maska, jak i krem DERMAMELAN zawierają ten sam skład jakościowy. Wyższa koncentracja substancji depigmentujących  znajduje się w masce. Wysoka koncentracja  ma na celu stworzenie zwiększonego gradientu substancji depigmentujących w warstwie rogowej – wzmocnienie  biernej dyfuzji substancji aktywnych.  Pozwala uzyskać skuteczne stężenie substancji depigmentujących wewnątrz melanosomów.

Dermamelan

Cennik

Nazwa usługiCena
Usuwanie przebarwień, piegów, plam starczych Cosmelan1200 zł
Usuwanie przebarwień, piegów, plam starczych Dermamelan1300 zł

Opinie pacjentek

Dermamelan to absolutnie najlepszy preparat na przebarwienia. Próbowałam wszystkiego, dopiero zabiegi z wykorzystaniem Demamelanu w centrum Natura Med w Nowym Sączu przyniosły rezultaty.

JustynaNowy Sącz