Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Wyraźnie gładsza i młodsza cera - zdumiewająca moc osocza z krwi!

Z pewnością niejedna z nas słyszała o osoczu bogatopłytkowym, które pomaga naturalnie przyspieszyć proces regeneracyjny tkanek skórnych. Ale czy wiedziałaś, że ten składnik krwi jest w stanie nie tylko pomóc Twojej skórze w szybszej regeneracji, ale także naprawie włókien kolagenowych? To właśnie te włókna odpowiedzialne są na utrzymanie elastyczności, a co za tym idzie jędrności skóry. Im więcej mocnych włókien kolagenowych w skórze - tym młodziej będzie ona wyglądała! Jak zapewniają nasi długoletni specjaliści - osocze bogatopłytkowe ostatnimi czasy zyskuje na swojej popularności, nie tylko dzięki skuteczności w pokonywaniu wielu problemów, ale także łatwej dostępności i w atrakcyjnej cenie.

Wyraźna poprawa kondycji skóry

Nasi eksperci z Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu zadbali o to, aby nasi pacjenci mogli skorzystać w pełni z innowacyjnej mocy osocza bogatopłytkowego. Dzięki temu składnikowi krwi możesz znów cieszyć się piękną cerą. Twoja skóra odzyska swoją dawną witalność, dzięki naturalnemu działaniu płytek krwi, które zostają pobrane bezpośrednio od danego pacjenta. W efekcie możesz więc liczyć na gładszą, bardziej elastyczną i wyraźnie młodszą cerę. Taka rewitalizacja skóry jest możliwa dzięki działaniu własnych czynników wzrostu, a także komórek macierzystych. Dzięki takiemu działaniu płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym, zostaje aktywowany naturalny proces produkcji czynników wzrostu, które skutecznie pobudzają proces regeneracji tkanek, a co za tym idzie wspomagają tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Warto również wiedzieć, że takie działanie pobudza także fibroblasty, które są niezbędne w procesie tworzenia kolagenu potrzebnego do utrzymania jędrności i elastyczności skóry.

Regeneris - idealny dla kogo?

Nasi specjaliści rekomendują zabieg Regeneris naszym pacjentom. Dzięki niezwykłej mocy osocza bogatopłytkowego, stosowanego w zabiegu Ty także możesz cieszyć się idealnie młodym wyglądem. Warto przy tym wiedzieć, że osocze bogatopłytkowe odnosi liczne sukcesy także w stomatologii i ortopedii. Szczególnie w procesie gojenia ran, odbudowie tkanki kostnej, czy też regeneracji i gojenia tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej stosowanie zabiegu Regeneris sprawdza się znakomicie w poprawie wyglądu twarzy, a także dłoni. Możesz przywrócić im młodzieńczy wygląd, a przy tym pozbyć się niechcianych blizn potrądzikowych. Co ciekawe osocze bogatopłytkowe doskonale sprawdza się także w niwelowaniu łysienia. Dzięki temu możesz znów cieszyć się pięknymi, gęstymi włosami! Jeśli więc poszukujesz w pełni naturalnego zabiegu, który pomoże Ci odzyskać młodość i pokonać zmarszczki - to bardzo dobrze trafiłaś.

Jak wygląda zabieg?

Regeneris stosowany w naszej klinice jest zabiegiem, którego przeprowadzenie nie wymaga dużej ilości czasu. Na początku od pacjenta zostaje pobrana jego krew, która zostaje poddana tak zwanemu wirowaniu. Dzięki temu procesowi można skutecznie oddzielić osocze krwi od jej pozostałych składników. Już po 5 minutach substancja jest gotowa do użycia! Można więc ją zaaplikować pacjentowi na różne sposoby - każda z metod została dostosowana do indywidualnego pacjenta. Po zabiegu możesz cieszyć się wyraźną poprawą swojej skóry!

Chciałabyś dowiedzieć się więcej o naszej klinice? A może poszukujesz innych zabiegów upiększających? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i wybierz idealną metodę leczenia swoich problemów! Znajdziesz nas tutaj - https://www.naturamed.pl/

 

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down