Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Wampirzy lifting - szansa na nową młodość

Wampirzy lifting, choć nazwa działa trochę odstraszająco, efekt odmłodzenia skóry na pewno przyprawi nas o radosne bicie serca. To  w pełni naturalna i bezpieczna rewitalizacja skóry i jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg polega na wstrzyknięciu skórze osocza bogatopłytkowego, które doskonale nadaje się do ujędrniania, odżywiania, przywracania objętości, wypełniania zmarszczek i poprawiania kolorytu. W ciągu ostatnich lat narosło wiele faktów i mitów na temat liftingu wampirzego.

Czym jest lifting wampirzy?

Wampirzy lifting to zabieg całkowicie naturalny i bezpieczny. Osocze używane do liftingu pozyskiwane jest z krwi pacjenta, a więc jest to preparat całkowicie naturalny, bez chemicznych dodatków czy wzmacniaczy. Dzięki temu nie wywołuje reakcji alergicznych, chorób czy infekcji. Nie ma też ograniczeń co do wykonania zabiegu. Może być stosowany przez każdego, kto chce poprawić swój wygląd i poczuć się lepiej we własnej skórze.

Osocze użyte w zabiegu to najlepszy preparat do regeneracji skóry. Osocze to tak naprawdę wszystko, co mamy we własnej krwi. Stymuluje komórki do namnażania, a fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ten magiczny preparat potrafi naprawdę zdziałać cuda, do tej pory nie ma sobie równych. Osocze pochodzące z krwi ma nieskończone możliwości.

Osocze pozyskiwane z krwi pacjenta jest od dawna wykorzystywane w chirurgii rekonstrukcyjnej, stomatologii i ortopedii. Odkrywa wielką rolę w gojeniu ran, odbudowie kości, a także w leczeniu tkanek przyzębia. Od niedawna plazma zaczęła również wykorzystywać medycynę estetyczną, dostrzegając jej niezastąpione właściwości w procesie zatrzymywania fotostarzenia skóry.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed wykonaniem zabiegu niezbędne są konsultacje z lekarzem. To on sprawdzi, czy nasza skóra jest w odpowiednim stanie, aby wykonać ten rodzaj zabiegu. Nie musimy martwić się konsekwencjami, ponieważ jest to w pełni naturalny i sprawdzony sposób na piękną skórę. Po uporaniu się z efektami ubocznymi, to jest opuchlizną - możemy cieszyć się piękną skórą.

Czy efekty są widoczne od razu?

Liftingu lepiej nie robić w ostatniej chwili przed ważnym wydarzeniem. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i opuchnięta. Często pojawiają się małe siniaki po nakłuciach. W okresie rekonwalescencji nie nakładaj na twarz kremów i podkładów. Pełnym efektem zabiegu można się cieszyć już po około dwóch tygodniach.

Choć medycyna estetyczna wciąż kojarzy się ze sztucznym botoksem, to na własne oczy widzimy, że natura daje najlepsze rozwiązania. Lifting wampirzy wykorzystuje to, co mamy najlepsze - osocze pozyskiwane z własnej krwi. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalność i bezinwazyjne metody regeneracji skóry. Wampirzy lifting z powodzeniem zastępuje zabiegi skalpelem, a pierwsze efekty widoczne są już dzień po zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się dość długo, należy jednak pamiętać o regularnym powtarzaniu go.

W jakim wieku stosować ten zabieg?

Nie ma jasnych wskazań w jakim wieku można stosować ten zabieg. Terapię osoczem bogatopłytkowym wykonywać można w każdym wieku, choć w zależności od kondycji skóry, należy spodziewać się różnych efektów. U osób poniżej 35 roku życia zabieg ten stosuje się profilaktycznie, u osób starszych - po to, aby zniwelować skutki starzenia. Między 35 a 60 rokiem życia zaleca się, aby wampirzy lifting stosować raz do roku. W wieku po 60 najlepiej robić to co 3 miesiące. Wszystko jednak zależy od kondycji skóry.

Cena zabiegu

Cena zabiegu uzależniona jest od kilku czynników, w tym od miejsca, w którym wykonywany jest zabieg. W NaturaMed Nowy Sącz oferujemy przystępne ceny na każdą kieszeń. Widełki cenowe wahają się od 600 do 2000 złotych. Gwarantujemy pełną opiekę nad pacjentem.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down