LECZENIE ŻYLAKÓW I ROZSZERZONYCH NACZYNEK

Stosujemy kompleksowe podejście do problemu żylaków, rozszerzonych naczynek i obrzęków. Dysponujemy nowoczesnym laserem naczyniowym diodowym i platformą IPL. Wykonujemy zabiegi mikroskleroterapii oraz kompressoterapię.

Mikroskleroterapia jest metodą, w której lekarz z użyciem niezwykle małych igiełek wstrzykuje płyn, tzw. sklerozant bezpośrednio do przepełnionych żyłek. Płyn ten powoduje takie zmiany w wewnętrznej warstwie żyłki (śródbłonek), że ścianka ta zapada się całkowicie. Z czasem żyłka zostaje rozpuszczona i wchłonięta przez własny organizm i nie ma po niej śladu. Metodę stosujemy w połączeniu ze światłem spolaryzowanym uwidaczniającym żyły siateczkowate pod skórą, co umożliwia precyzyjną kontrolę miejsca i skuteczności aplikacji środka leczniczego.

Zapraszamy na zabieg i konsultację pacjentów z okolic Nowego Sącza, Krosna oraz Gorlic. Do zobaczenia!

Najczęściej zadawne pytania

Czym jest kompressoterapia?

Kompressoterapia składa się z masażu limfatycznego oraz specjalnego bandażowania kończyn objętych obrzękiem. Metoda znakomicie mobilizuje obrzęki limfatyczne i żylne.

Zapraszamy do kliniki!

Cennik

Nazwa usługiCena
Leczenie żylaków i rozszerzonych naczynek cennik indywidualny

Opinie pacjentek

Próbowałam wielu sposobów na żylaki, niestety nic nie pomagało. W centrum Natura Med w Nowym Sączu polecono mi zabieg mikroskleroterapii. Żylaki zniknęły!

Teresa Kraków