Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - sposób na hipnotyzujące spojrzenie!

Każda z nas marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą poszczycić się takim atutem. To właśnie dlatego decydujemy się na doklejanie sztucznych rzęs, dzięki którym nadrobimy ten kłopotliwy brak. Jednak samodzielnie nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić to idealne - często sprawia nam to spory problem. Być może to właśnie dlatego decydujemy się na zakup odżywek do rzęs, które mają za zadanie nie tylko je wydłużyć, ale również zagęścić. A co jeśli istnieje inny, sprawdzony spsób na osiągniecie wymarzonych rzęs? Poznaj receptę na naturalnie długie i gęste rzęsy!

Secret Lashes metoda 1:1

W naszej Akademii Zdrowia i urody Natura Med, oferujemy wszystkim paniom spełnienie marzeń. Nie od dziś dbamy o to, aby każda z nas mogła poczuć się jeszcze piękniejszą. To właśnie dlatego, dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza pacjenta wyszła od nas w pełni zadowolona. Jednym z zabiegów, które oferujemy w naszym salonie jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs dzięki Secret Lashes. Ten niezwykły zabieg wykonywany jest metodą 1:1, przy użyciu najlepszej jakości produktów z serii Secret Lashes. Metoda ta polega na niezwykle precyzyjnej aplikacji sztucznej rzęsy, która zostaje przyklejona do tej prawdziwej i naturalnej rzęsy pacjentki. Warto wiedzieć, że metoda ta jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla tych pań, które szukają w pełni naturalnego efektu wydłużenia, a także zagęszczenia swoich rzęs. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w pełni cieszyć się tymi cechami i być pewną, że nikt nie zauważy różnicy pomiędzy sztucznymi, a prawdziwymi rzęsami!

Metoda objętościowa Volume Russian Style 2d - 8d

Inną metodą, którą każda pacjentka może wykonać w naszym salonie jest Volume Russian Style 2d - 8d. Zabieg ten jest wręcz idealny dla fanek niezwykle gęstych rzęs. Ta metoda objętościowa jest aktualnie najpopularniejszą i najbardziej pożądaną metodą upiększania rzęs. Nieziemski efekt zagęszczonych i wydłużonych rzęs, uzyskasz dzięki naszym w pełni innowacyjnym technikom wolumetrycznych. Naszym priorytetem jest to, aby dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych pacjentów - to właśnie dlatego każdy, nawet najmniejszy zabieg jest wykonywany niezwykle precyzyjni. Warto wiedzieć o tym, że każdy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs nie niszczy tych naturalnych - dzięki temu nie musisz obawiać się żadnych konsekwencji upiększenia rzęs w Natura Med! Chcemy, aby każda nasza pacjentka czuła się w pełni komfortowo nosząc pełny wachlarz rzęs, który daje efekt 2d, 3d lub 8d, to właśnie dlatego w naszych zabiegach, stosujemy najlepsze, bardzo cienkie rzęsy o różnej długości z różnymi stopniami skrętu.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają każdego dnia o zapewnienie nie tylko bezpieczeństwa naszym pacjentom, ale również precyzyjnego spełnienia ich marzeń. To właśnie dlatego, podczas przedłużania rzęs metodą 1:1, nasi eksperci przyklejają pojedynczą i sztuczną rzęsę do tej naturalnej. Metoda ta daje bardziej naturalne efekty niż dotychczas stosowana 2:1, w której to właśnie dwie, sztuczne rzęsy były przyklejane do tej pojedynczej u pacjentki.

Jakie rzęsy są wykorzystywane w metodzie 1:1?

W innowacyjnej metodzie 1:1 stosujemy sztuczne rzęsy, które muszą być odpowiednich rozmiarów. To właśnie odpowiednio dobrana grubość sztucznych rzęs, pozwala uzyskać w pełni naturalny i perfekcyjny efekt długich i gęstych rzęs. Warto wiedzieć, że w naszych zabiegach stosujemy rzęsy jedwabne. Innym, popularnym rodzajem sztucznych rzęs, są te pozyskiwane z norek - odznaczają się tym, że są bardzo cieniutkie. Z reguły jednak ten rodzaj stosowany jest przy metodzie 2:1, aby zbytnio nie przeciążać rzęs pacjentki.

Marzysz o pięknych i naturalnie długich i gęstych rzęsach? Odwiedź naszą Akademię Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down