Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Przedłużanie rzęs Secret Lashes

Twoim oczom należy się piękny i przyciągający uwagę wygląd. Szkoda tracić czasu i pieniądze na nieskuteczne odżywki, tusze do rzęs czy drogeryjne sztuczne rzęsy, które w każdym momencie mogą nam się odkleić i narobić wiele kłopotu. Warto zainwestować w siebie i poczuć się dobrze w swojej skórze. Taka zmiana zauważalna jest nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz gdyż nasze relacje z innymi jak i co najważniejsze z samą sobą znacznie się poprawiają. Poczucie własnej wartości i pewność siebie odbija się także na naszych związkach, warto zatem pomyśleć o sobie i poprawić to z czym czujemy się niekomfortowo.

W naszej klinice NaturaMed oferujemy profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową oraz 1:1, które pozwoli Ci cieszyć się pięknym i podkreślonym wyglądem Twoich oczu.

Co to jest przedłużanie rzęs?

W klinice NaturaMed specjaliści dbają o szczególne zaopiekowanie się Pacjentem od samego początku zabiegu, aż do jego końca. Chcemy, aby mógł się on zrelaksować i poczuć w pełni komfortowo. Cały zabieg przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych kosmetologów, którzy mają ogromną wiedzę jak i doświadczenie aby w atrakcyjny i dokładny sposób wykonać przedłużanie i zagęszczanie rzęs. W NaturaMed wykorzystujemy produktu z najwyższej półki marki Secret Lashes. Dodatkowo wykonujemy dwa rodzaje przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową oraz 1:1. Zadbaj o swoje rzęsy i ciesz się pięknym i typowo kobiecym wyglądem swoich oczu!

Metoda zagęszczania i przedłużania rzęs 1:1

Nasi wykwalifikowani specjaliści wykorzystują dwie metody odpowiedniego przedłużania i zagęszczania rzęs, jedną z nich jest popularna technika 1:1. Polega ona na precyzyjnym przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jej naturalnego odpowiednika. Jest ona zupełnie różna od metody 2:1, w której przyklejone zostają dwie rzęsy syntetyczne (zazwyczaj są to bardzo cienkie rzęsy z norek) do jednej naturalnej. W klinice NaturaMed korzystamy z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu każda nasza Pacjenta jest w pełni zadowolona z efektów. Do skutecznego przedłużenia rzęs używamy rzęs jedwabnych, które są grube, ale jednocześnie nie wyróżniają się na tle swoich naturalnych rzęs powodując olśniewający i spektakularny efekt.

Technika zagęszczania i przedłużania rzęs metodą objętościową

Jednym z aktualnie najbardziej popularnych zabiegów poprawy wyglądu rzęs u kobiet jest wykorzystywanie techniki objętościowej przy równoczesnym zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs. Nasi specjaliści wykorzystują najwyżej jakości rzęsy, które spełnią każde oczekiwanie Pacjenta co do ich wyglądu 2d, 3d czy 8d. Za pomocą specjalistycznych technik wolumetrycznych osiąga się spektakularny efekt przedłużonych i zagęszczonych rzęs, które pięknie prezentują nasze oko. Zabieg nie niszczy oraz nie podrażnia naturalnej struktury rzęs, zapewniając im pełne bezpieczeństwo.

Dla kogo zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Zabieg metodą objętościową oraz 1:1 skierowany jest dla każdej kobiety, która marzy o ładnym i atrakcyjnym wyglądzie rzęs oraz ma dość codziennego ich malowania tuszem, które pochłania wiele czasu i często nie zostawia oczekiwanych efektów. Dobre tusze bywają bardzo drogie a i tak w pełni nie spełniają naszych wymagań, warto więc raz wydać pieniążki i pozbyć się dręczącego problemu. Sztuczne rzęsy potrafią utrzymywać się nawet do sześciu tygodni. Ich wygląd w niczym nie różni się od tych naturalnych, idealnie wtapiają się w ich strukturę ozdabiając nasze oczy swoim pięknym wachlarzem ciemnych, długich i gęstych rzęs. Do wykonania zabiegu nie ma żadnych przeciwwskazań, może wykonać go każdy, bez względu na ich jakość, ponieważ jesteśmy tu po to aby Ci pomóc i zadbać o poprawę Twojego samopoczucia i wyglądu.

Po zabiegu

W naszej klinice NaturaMed każdej Pacjentce po przedłużaniu i zagęszczaniu czyli w skrócie laminowaniu rzęs przypominamy, aby nie przecierać oczu rękami ani żadnym innym tworzywem. Należy również nie używać natłuszczających kosmetyków do ich pielęgnacji. Warto zatem zastąpić olejowate substancje zwykłym płynem micelarnym, który nie uszkodzi naniesionego na rzęsy kleju.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down