Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Plasma Complex - sposób młodą i piękną skórę

Z biegiem wieku nasza skóra nie wygląda już tak promiennie i zdrowo jak w latach młodzieńczych. Borykamy się z opadającymi policzkami, szarą i zmęczoną cerą, na której pojawiają się liczne przebarwienia i zmarszczki. Czynniki zewnętrzne, które dotykają nas codziennie mają ogromny wpływ na funkcjonowanie naszej skóry, przez co jej dobra kondycja stopniowo ulega zniszczeniu. Drogie kosmetyki jakimi są kremy czy sera do twarzy nie zlikwidują problemu w całkowity i dogłębny sposób, ponieważ ich jakiekolwiek efekty są zazwyczaj chwilowe i bardzo krótkotrwałe. Nie które kremu dają zaś efekty placebo, przez co tylko wydaje nam się, że zachodzą dobre zmiany w naszej skórze, w większości przypadków jest za to zupełnie odwrotnie. Warto więc zainwestować w siebie i w lepsze poczucie własnej wartości korzystając oferty zabiegowej Plasma Complex ciesząc się jej długotrwałymi i spektakularnymi efektami!

Trzy kroki do regeneracji skóry dzięki Plasma Complex!

W naszej klinice NaturaMed nasi specjaliści wykonują innowacyjny zabieg Plasma Complex, który składa się z trzech etapów pielęgnujących skórę. Plasma Complex to nowatorska technika odpowiedniej regeneracji i odmłodzenia skóry zmęczonej, wiotkiej, zaniedbanej, szarej ze zmarszczkami i licznymi przebarwieniami. To naturalny i autologiczny zabieg regenerujący tkanki, który wykorzystuje płytki krwii, hematopoetyczne komórki macierzyste, a także fibrynę strukturalną. Podczas zabiegu plasma complex wykorzystuje się naturalną krew Pacjenta, dzięki czemu w unika się jakąkolwiek możliwość odrzucenia przez organizm obcej substancji, co wspomaga do lepszego wypełnienia brakującej tkanki podskórnej, liftingu oraz wolumetrii pobudzając ogólną regenerację skóry. Metoda plasma complex polecana jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy chcą odmłodzić i przywrócić jędrność oraz zdrowy wygląd swojej skórze. Terapia ta jest również szczególnie nastawiona do osób starszych oraz takich, które w swoim miejscu pracy czy zamieszkania są szczególnie narażeni na czynniki zewnętrze jakimi są mróz, silne promienie słoneczne, klimatyzacja lub po prostu nieustający i długotrwały stres.

Na czym polega zabieg Plasma Complex?

Zabieg plasma complex wykonywany przez naszych specjalistów przeprowadzany jest w sposób jak najbardziej komfortowy i bezpieczny dla Pacjenta. W NaturaMed przykładamy szczególną uwagę do tego, aby Pacjent wyszedł z naszego gabinetu w pełni usatysfakcjonowany i zrelaksowany. Na samym początku terapii specjalista wykonuje znieczulenie miejscowe, które ma za zadanie działać przez godzinę czasu. Następnie zostaje pobrana krew w takiej samej ilości, jaką pobiera się podczas badań laboratoryjnych. Technika Plasma Complex obejmuje serię trzech zabiegów regeneracyjnych, które mają za zadanie odnowić i zregenerować naszą skórę, są nimi..

Stymulacja…

Podczas pierwszego zabiegu w szkielecie fibrynowym dochodzi do procesu odkładania i namnażania się grup komórkowych oraz fibroblastów, komórek naskórka, naczyń krwionośnych oraz komórek śródbłonka, które są niezbędne to stworzenia nowej tkanki. Takie działanie stymuluje włókna kolagenowe oraz białka strukturalne do powstawania nowych naczyń krwionośnych

Regeneracja…

Drugi zabieg działa na zasadzie tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz co ważne - przebudowie tkanki skórnej z wysokim natężeniem syntezy kolagenu, który nadaje skórze większej elastyczności, jędrności, spłyca zmarszczki odpowiednio ją napinając oraz nadaje cerze promienny blask. Tworzącym się naczyniom krwionośnym zawdzięczamy odpowiednie odżywienie oraz dotlenienie tkanki skórnej.

Odmłodzenie…

Podczas trzeciego, ostatniego już zabiegu zachodzi całkowita i prawidłowa odbudowa struktury skóry, a to wszystko dzięki odpowiedniemu jej ukrwieniu. Odbudowa skóry wykonana w taki sposób, gwarantuje jej spektakularne odmłodzenie skutecznie spowalniając proces starzenia pojawiający się licznymi zmarszczkami czy wiotką skórą.

Skorzystaj z zabiegu Plasma Complex i ciesz się piękną i młodą skórą przez lata!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down