Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Pink peel - różowy peeling, który działa cuda!

Stosowanie peelingów to nieodłączny element dbania o swoją skórę, zarówno młodą, jak i dojrzałą. Regularne złuszczanie naskórka pobudza skórę do regeneracji, wygładza ją i nadaje jej wyjątkowego blasku. Są różne rodzaje peelingu, od  tych mechanicznych, po enzymatyczne i kwasy. Istnieją też peelingi bardziej skomplikowane, jak zabieg pink peel. To rewolucyjna kuracja, zmieniająca oblicze peelingów dla kobiet w wieku 40+, odpowiadająca na potrzeby skóry, która z roku na rok otrzymuje od organizmu coraz mniejsze dawki estrogenu.

Na czym polega zabieg pink peel?

Kuracja pink peel w Naturamed Nowy Sącz łączy w sobie naturalne składniki i ich fenomenalne właściwości. Unikalne połączenie w preparacie komórek macierzystych, białek, peptydów i naturalnych wyciągów roślinnych, pielęgnuje skórę od naskórka, aż po jej głębsze warstwy. Swój spektakularny efekt, pink peel zawdzięcza silnemu działaniu izoflawonów estrogenowych, które z coraz większym stężeniem na kolejnych etapach zabiegu, docierają do głębszych warstw skóry. Zabieg stosuje się w celu zmaksymalizowania penetracji fitoestrogenów Kudzu i dla efektu samego peelingu. Złuszczanie jest w pełni bezpieczne i bezbolesne.

Zabieg można sprowadzić do czterech najważniejszych kroków.

Pierwszy z nich to dogłębne złuszczanie skóry z organicznym kwasem octowym Kudzu-THERA®. Peeling pomaga pozbyć się zrogowaciałego naskórka, pobudzając głębsze warstwy skóry do regeneracji i intensywniejszej pracy.

Drugi i trzeci krok kuracji, to penetracja warstw skóry przy pomocy Kudzu-THERA®. Na tym etapie następuje działanie estrogenowe, co jest szczególnie ważne dla kobiet przed menopauzą. Razem ze spadającym poziomem estrogenu, skóra traci swoją elastyczność, a zmarszczki zaczynają się pogłębiać.

Krok czwarty w kuracji to reakcja skóry na dotychczasową kurację. Pojawia się efekt liftingu, skóra już po pierwszej serii wygląda na młodszą, witalną i ujędrnioną.

 Kto powinien skorzystać z zabiegu pink peel?

Najwięcej korzyści z zabiegu uzyskają kobiety po 40 roku życia, zbliżające się lub przechodzące menopauzę. To polecany zabieg nawet wtedy, kiedy kobieta przyjmuje estrogen doustnie. Dla najlepszych efektów warto sięgać po rozwiązania kompleksowe, wzmacniać ciało zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Im szybciej pink peeling pojawi się w kalendarzu jako pozycja obowiązkowa, tym łatwiej będzie się pozbyć uporczywych objawów starzenia się skóry.

Jakie są efekty zabiegu?

Przed przystąpieniem do procedury niezbędna jest konsultacja z wykwalifikowanym pracownikiem. W trakcie zabiegu mogą zostać podane różne preparaty, oferujące inne efekty kuracji. Spośród dostępnych wariantów można znaleźć takie jak:

  • Lift-THERA® – czyli kompleks aktywnych białek liftingujących, w tym kazeiny, kolagenu hydrolizowanego, elastyny hydrolizowanej, mleka koziego, proteiny soi. Preparat zarejestrowany w ICID jako nowo opracowany składnik wpływa na biologiczne (wewnątrzpochodne) i mimiczne (zewnętrzne) starzenie się skóry, napinając ją i spłycając już posiadane zmarszczki.
  • Acetyl heksapeptyd-8 i Adenozyna – Acetyl heksapeptyd-8 ma działanie rozluźniające mięśnie, a w efekcie hamuje reakcje, które powodują kurczenie się mięśni przez ekspresję mimiki twarzy. Razem ze zmniejszającym się napięciem w skórze twarzy, zmniejsza się ryzyko powstawania nowych zmarszczek, zwłaszcza tych mimicznych.
  • Antioxidant-THERA® – fosforan magnezowy askorbylu, tokoferol, kwas tioktynowy, proteiny soi, aloes, proretinol, o działaniu łagodzącym, wygładzającym i wzmacniającym.
  • Kompleks wybielający – niacynamid, izoflawonoicy sojowe, glabrydyna.

W efekcie skóra jest wygładzona, ujędrniona i lśniąca naturalnym blaskiem. Poza zabiegiem, elementem kuracji jest także stosowanie kremu Pink Magic Krem, potęgujący efekty, a także pomagający je utrzymać na dłużej. Razem z innowacyjną technologią SMP, czyli Shape Memory Polymers, umożliwia regenerację i zniwelowanie oznak starzenia się skóry. Z wygładzoną, jędrną skórą każda klientka może poczuć się jak prawdziwa bogini.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down