Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Pink Peel, czyli pielęgnacja dla kobiet 40+

Skóra kobiet w wieku 40+ wymaga specjalnej pielęgnacji. Do tego niezbędne są odpowiednie zabiegi czy kosmetyki. Ogromną rolę odgrywa codzienna pielęgnacja: oczyszczanie, nawilżanie i peelingowanie.

Z myślą o kobietach 40+ w naszej klinice oferujemy Pink Peel. Pink Peel, pomaga odwrócić proces starzenia poprzez poprawę elastyczności i napięcia skóry z korzyścią złuszczania.

Pink Peel pomaga stymulować produkcję kolagenu, który liftinguje skórę oraz usuwa drobne linie i zmarszczki. Te oznaki starzenia pojawiają się, gdy skóra zaczyna tracić elastyczność. Zestaw zawiera różne białka, witaminy i przeciwutleniacze, które są klinicznie udowodnione w zapobieganiu starzeniu się, dostarczone przez firmę Theraderm.

Pink Peel - na czym polega ten zabieg?

Zabieg Pink Peel można wykonywać w domu, ale również w klinikach NaturaMed. Pełna kuracja składa się z połączenia terapii domowej i profesjonalnej. Podczas okresu przed menopauzą  ochrona skóry i przygotowanie jej do zmian hormonalnych, które zachodzą w ciele i skórze kobiety jest bardzo ważna. Przyjmowanie doustne estrogenu nie rozwiązuje do końca problemu, wspomaga jedynie organizm od środka, dlatego równolegle należy zadbać o kondycję skóry. Menopauza ma ścisły związek ze zmianami hormonalnymi – spadkiem poziomu estrogenów. Pink Peel składa się z dwóch etapów.

Terapii gabinetowej:

 • PINK PEEL Solution
 • PINK Magic Serum
 • PINK Maska
 • PINK DD Mikro skóra

Terapii domowej:

 • PINK Magic Krem

Czym jest seria Pink Peel?

Wraz z wiekiem pojawiają się bruzdy i zmarszczki, które z czasem mogą się pogłębiać. Skóra traci jędrność, blask i szarzeje. Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów, które pomogą odzyskać zdrowy wygląd. Istotne znaczenie ma codzienna pielęgnacja. Podczas stosowania Pink Peel dojrzalsza skóra odzyskuje dawny blask i na nowo zachwyca. Kremy i maski Pink Peel można stosować zarówno w terapii gabinetowej, jak i podczas domowych zabiegów.

Pink Peel - produkty

Profesjonalna procedura liftingująca pomaga ujędrnić skórę. W skład Pink Peel wchodzi ekstrakt z korzenia Kudzu o wysokiej zawartości izoflawonów oraz kompleksu aktywnych białek liftingujących i peptydów o właściwościach napinających a także poprawiających elastyczność skóry,  tak zwanych  kompleks  Lift-THERA. Korzeń kudzu działa korzystnie na wiele różnych schorzeń - uśmierza ból głowy, łagodzi objawy menopauzy i andropauzy, obniża ciśnienie tętnicze. Ponadto reguluje trawienie, obniża nadkwaśność (zwłaszcza u chorych z wrzodami żołądka i dwunastnicy).

Efekty zabiegu:

 • wygładzona skóra
 • zrewitalizowana skóra
 • uzyskanie elastyczności skóry
 • działanie liftingujące.

Zabieg polecany jest dla kobiet w okresie przed menopauzą. Ma dwa zastosowania: odmładzające i wspierające kobiety przed tym trudnym okresem.

Działanie estrogenowe:

 • Kudzu-THERA - składnik ten znany jest z wysokiej zawartości izoflawonów, czyli naturalnych fitohormonów, takich jak: daidzeina, genisteina, puerarina.
 • Kudzu-THERA kwas octowy - ma właściwości złuszczające.

Działanie liftingujące:

 • Lift-THERA
 • Acetyl heksapeptyd-8 i Adenozyna
 •  Antioxidant-THERA
 • Kompleks wybielający

Procedura peelingu do użytku profesjonalnego, przeznaczona do skóry dojrzałej 40+ oraz okołomenopauzalnej, składa się z czterech kroków.

Krok 1 – peeling z organicznym kwasem octowym Kudzu-THERA®.

Krok 2 i 3 – działanie estrogenowe, penetracja Kudzu-THERA®.

Krok 4 – działanie liftingujące.

Zabieg na wszystkich etapach polega na silnym działaniu izoflawonów estrogenowych, które docierają do głębszych warstw skóry z coraz większym stężeniem na każdym kolejnym

etapie zabiegu. Ideą zabiegu z wykorzystaniem liftingującego peelingu PINK PEEL jest zmaksymalizowanie penetracji fitoestrogenów Kudzu, jak również efektów samego peelingu.

Postaw na odrobinę luksusu, zadbaj o siebie i o swoją skórę. Poczuj się pięknie każdego dnia.

Interesuje Cię zabieg Pink Peel w Naturamed w Nowym Sączu? Skontaktuj się z nami.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down