Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Odmładzanie skóry w Nowym Roku

Czy kiedykolwiek budzisz się i po prostu czujesz, że wyglądasz na wyjątkowo zmęczonego i widzisz oznaki starzenia? Dla kobiet w wieku 25-50 lat utrzymanie zdrowego, młodzieńczego wyglądu nabiera w ostatnich latach coraz większego znaczenia. Niezależnie od tego, czy jest to połączenie diety, braku snu, starzenia się, czy toksyn środowiskowych, zawsze szukamy sposobów na odświeżenie naszej cery i młody wygląd.

Czy jest sposób, aby wymazać lata z twarzy bez rozbijania banku? Dla wielu kobiet miejscowe rozwiązania, takie jak kremy i serum już nie działają, a potrzebujemy głębszych, skuteczniejszych rozwiązań, aby przywrócić młodą cerę. Dla wielu z nas czas i pieniądze są na wagę złota, dlatego potrzebujemy rozwiązania, które jest osiągalne i niedrogie. Jeśli chcesz odmłodzić skórę w Nowym Roku, to postaw na zabiegi w NaturaMed.

A może by tak botoks?

Botox to właściwie nazwa handlowa substancji wstrzykiwanej w skórę, o której wiadomo, że hamuje ruchy mięśni i może zapobiegać powstawaniu lub pogarszaniu się zmarszczek. Botoks jest w pełni bezpiecznym i skutecznym zabiegiem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki są likwidowane problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni. Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, zapobiega ich kurczeniu , a tym samym marszczeniu się skóry. Preparat ten działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty. Efekt działania botoksu pojawia się stopniowo, a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach. Podczas działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zmarszczki znikają. Botoks stosowany jest w medycynie estetycznej od 1990 roku. Jest to najczęściej wykonywany na świecie zabieg medycyny estetycznej. Ponieważ toksyna wykazuje dużą immunogenność oraz może nasilać objawy niektórych schorzeń – wskazania, przeciwwskazania oraz iniekcje powinien ustalać i wykonywać wyłącznie lekarz.

Do zabiegów używa się różnych preparatów o nazwach zależnych od producenta oraz ilości jednostek w opakowaniu. Botox/Vistabel, Dysport/ Azzalure, Bocouture).

Plexr - sposób na zdrową skórę

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”. Plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia. Podczas działania mikrowiązki plazmy na skórę pacjenta następuje odparowanie zewnętrznych warstw naskórka (sublimacja), która powoduje silne napięcie skóry na obszarze poddanym zabiegowi. Efektem takiego działania jest obkurczenie skóry na leczonym obszarze, co w konsekwencji prowadzi do uniesienia powiek oraz redukcji zmarszczek.

Mikrodermabrazja odmładza!

Mezoterapia igłowa to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Zabieg stosowany jest przede wszystkim profilaktycznie, gdyż regularne korzystanie z mikrodermabrazji pomaga w zachowaniu zdrowej i pięknej skóry. Zabiegi może wykonywać tylko lekarz manualnie za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki lub też mechanicznie za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. W mezoterapii należy sporządzać roztwory do iniekcji, które stanowią zazwyczaj mieszaninę trzech substancji rewitalizujących i regenerujących nazywanych koktajlami.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down