Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia CGF One — cennik

1 zabieg
1059 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  efekty mezoterapii cgf one

  CGF One – sposób na piękno w każdym calu dzięki mocy komórek macierzystych i czynników wzrostu

  Zabieg CGF One to niezwykle nowoczesna i bezpieczna metoda odmładzania skóry niemal każdej części ciała. Jego naturalne działanie regeneracyjne pozwala na głęboką rewitalizację niewielkich obszarów, takich jak grzbiety dłoni, okolice oczu i ust czy owłosiona skóra głowy. Procedura pozwala na cofnięcie w czasie wieku biologicznego biologicznego skóry. Wykorzystywany preparat pozyskiwany jest z krwi pacjenta, którą pobiera się przed zabiegiem z żyły odłokciowej, a następnie przygotowuje w specjalnych urządzeniach. Jako jeden z nielicznych zabiegów stymuluje tworzenie kolagenu obu typów (również tego, którego ubywa w procesie starzenia). To dlatego jego rezultaty są niezwykle naturalne, a jednocześnie trwałe. Sam zabieg najlepiej powtórzyć, wskazane są 3 sesje co ok. 4-6 tygodni. Cały cykl można wykonywać co ok. pół roku, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt. Jeden zabieg trwa ok. 45-60 minut. Rezultaty procedury są trwałe.

  Na czym polega CGF One i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością?

  Zabieg CGF One opiera się na wspieraniu i stymulowaniu naturalnych procesów zachodzących w naszej skórze. Właściwa procedura składa się z aż dwóch etapów, czym różni się od innych typów mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, szerzej znanej jako „wampirzy lifting”. Początkowe kroki są dość podobne: najpierw od pacjenta pobierana jest krew obwodowa, którą umieszcza się w specjalnej wirówce. Tam oddzielane są płytki krwi oraz osocze, których część podana zostanie pacjentowi metodą iniekcji w pierwszej części właściwej procedury. Pozostałe osocze posłuży jednak do wykonania tzw. fibryny bogatopłytkowej, która powstaje w wyniku podgrzania powierzchownej części osocza (pozwala to uzyskać konsystencję żelu), a następnie dodaniu osocza ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i komórek macierzystych CD 34+. Tak przygotowany żel podawany jest pod koniec zabiegu w głębsze warstwy skóry. Procedura jest niesamowicie skuteczna, bardzo chętnie wybierana zwłaszcza przed osoby, które dopiero zaczynają korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Jej popularność to efekt niskiej inwazyjności,w wysokiego bezpieczeństwa i spektakularnego, a jednocześnie naturalnego efektu.

  Jak przebiega zabieg mezoterapii CGF One?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa przed zabiegiem jest konieczna dla wykluczenia u pacjenta ewentualnych przeciwwskazań. Ważne jest również poznanie oczekiwań co do efektów procedury.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Niekiedy specjalista może poprosić o odstawienie niektórych leków, np. rozrzedzających krew, jednak wyłącznie pod warunkiem, że jest to w pełni bezpieczne dla pacjenta. W dniu przeprowadzania zabiegu nie wolno też spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Przed rozpoczęciem właściwej części zabiegu od pacjenta pobierana jest krew, którą następnie umieszcza się w specjalnej wirówce. Pozwala to oddzielić cenne osocze i płytki krwi. Część pozyskanego w ten sposób preparatu ulega również podgrzaniu do osiągnięcia żelowej struktury oraz wzbogacana jest o osocze z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi. Na miejsce zabiegowe nakładany jest specjalny żel znieczulający. Następnie w skórę pacjenta metodą iniekcji wprowadzane jest osocze bogatopłytkowe. W kolejnym etapie w głębsze warstwy tkanki wprowadzana jest żelowa fibryna bogatopłytkowa poprzez cieniutką kaniulę.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych aktywności. Jedynymi efektami ubocznymi mogą być niewielkie siniaki w miejscach wkłucia lub opuchlizna w miejscu zabiegowym, jednak powinny one zniknąć już po kilku dniach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Bogactwo zabiegów

  W naszej klinice cały czas wprowadzamy nowe procedury, które pozwalają odpowiedzieć na potrzeby naszych pacjentów. Nowoczesne rozwiązania pomagają nam w bezpieczny sposób poprawiać urodę i samopoczucie, by zapewnić pełen komfort i zadowolenie tym, którzy nam zaufali.

  Doświadczona kadra

  Eksperci wykonujący zabiegi w naszej klinice mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz doskonałym wykształceniem. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, a także oddanie i pasja to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających pacjentów.

  Efektywność i efektowność

  Szeroki wachlarz usług w naszej klinice pozwala na dobranie tej najodpowiedniejszej dla danego pacjenta. Oferowane przez nas zabiegi nie tylko wyraźnie poprawiają wygląd i samopoczucie, lecz także są w pełni bezpieczne i dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

  Opinie naszych pacjentek

  Mezoterapia znacznie polepszyła stan moich osłabionych koloryzacją włosów.

  Malwina z Nowego Sącza

  Drobne zmarszczki na mojej twarzy zostały spłycone - polecam zabieg.

  Daria z Nowego Sącza

  Moje okolice oczu są wyraźnie odmłodzone. Ten zabieg działa!

  Monika z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Zabieg CGF One to jedna z najbezpieczniejszych procedur odmładzających i rewitalizujących. W jej przebiegu wykorzystuje się krew pozyskaną od pacjenta, dzięki czemu CGF One może być przeprowadzone nawet u alergików. Dodatkowo zabieg jest małoinwazyjny i niemal pozbawiony efektów ubocznych.
  Zabieg CGF One jest procedurą właściwie bezbolesną. Aby zapewnić pacjentom maksymalny komfort, przed podaniem preparatu nakładamy na skórę specjalny krem znieczulający.
  Pierwsze efekty powinny pojawić się po kilku tygodniach od przeprowadzenia zabiegu. Jednak na pełny rezultat niekiedy trzeba poczekać nieco dłużej, nawet do kilku miesięcy. Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ rezultaty są trwałe – skóra nie wraca w pełni do stanu sprzed zabiegu.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Stany zapalne (w tym na skórze)
  • Immunosupresja
  • Niektóre choroby krwi
  • Stosowanie leków rozrzedzających krew
  • Kuracja retinoidami
  • Ciężkie choroby płuc, nerek i wątroby
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Aktywne infekcje
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg CGF One to doskonały sposób na rewitalizację skóry na niewielkich obszarach, w tym również tych wyjątkowo wrażliwych, które najszybciej zdradzają wiek – wierzchach dłoni, okolicach oczu czy ust. To również dobry wybór dla osób, które dopiero zaczynają korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, pragnących delikatnego i naturalnego efektu.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mezoterapia CGF One — rekonwalescencja

  Zabieg CGF One nie wymaga rekonwalescencji, pacjent właściwie od razu może wrócić do swoich codziennych aktywności. Efekty uboczne również nie są uciążliwe, możliwe są jedynie niewielkie siniaki czy opuchlizna, które znikają po maksymalnie kilku dniach.

  0
  %

  Mezoterapia CGF One — trwałość efektów

  Rezultaty zabiegu CGF One są niezwykle naturalne, a przy tym wyjątkowo trwałe. Taki efekt osiąga się poprzez naturalną stymulację skóry do odbudowy. Staje się ona gładsza, lepiej napięta, o piękniejszym kolorycie.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down