Pink Peel – magia estrogenów

Pink Peel to seria zabiegów oraz kosmetyków stworzonych dla pań w wieku 40+. Połączenie takich składników jak komórki macierzyste, białka, peptydy i naturalne wyciągi roślinne pozwoliło na stworzenie wysoce skutecznych i naturalnych produktów do medycznej pielęgnacji skóry zarówno w gabinetach jak i w domu. W salonach Naturamed.pl wykonujemy zabieg Pink Peel skierowany do pań, u których można zauważyć spadek poziomu estrogenów.

CZYM JEST I NA CZYM POLEGA ZABIEG PINK PEEL?

Zabieg Pink Peel można wykonywać w domu, ale również w klinikach NaturaMed. Pełna kuracja składa się z połączenia terapii domowej i profesjonalnej. Podczas okresu przed menopauzą  ochrona skóry i przygotowanie jej do zmian hormonalnych, które zachodzą w ciele i skórze kobiety jest bardzo ważna. Przyjmowanie doustne estrogenu nie rozwiązuje do końca problemu, wspomaga jedynie organizm od środka, dlatego równolegle należy zadbać o kondycję skóry. Menopauza ma ścisły związek ze zmianami hormonalnymi – spadkiem poziomu estrogenów.

Linia PINK PEEL składa się z:

Terapii gabinetowej:

  • PINK PEEL Solution
  • PINK Magic Serum
  • PINK Maska
  • PINK DD Mikro skóra

Terapii domowej:

  • PINK Magic Krem

PINK PEEL Magic Program to profesjonalna procedura liftingująca o działaniu estrogenowym. Składa się z peelingu i produktów około zabiegowych, których łączne zastosowanie ma silne działanie liftingujące, przyczynia się do systematycznej odnowy komórkowej i regeneracji tkanek skóry.

PINK PEEL KROK PO KROKU

Procedura peelingu do użytku profesjonalnego, przeznaczona do skóry dojrzałej 40+ oraz okołomenopauzalnej, składa się z czterech kroków.

Krok 1 – peeling z organicznym kwasem octowym Kudzu-THERA®.

Krok 2 i 3 – działanie estrogenowe, penetracja Kudzu-THERA®.

Krok 4 – działanie liftingujące.

Zabieg na wszystkich etapach polega na silnym działaniu izoflawonów estrogenowych, które docierają do głębszych warstw skóry z coraz większym stężeniem na każdym kolejnym

etapie zabiegu. Ideą zabiegu z wykorzystaniem liftingującego peelingu PINK PEEL

jest zmaksymalizowanie penetracji fitoestrogenów Kudzu, jak również efektów samego peelingu.

JAKIE SĄ EFEKTY ZABIEGU PINK PEEL?

Terapia daje pożądane efekty w niedługim czasie. Pink Peel umożliwia bezpieczne złuszczanie skóry za pomocą specjalnych składników zawartych w poszczególnych preparatach. Składniki dają działanie estrogenowe. Druga seria kosmetyków Pink Peel to te o działaniu liftingującym.

  • Lift-THERA® – kompleks aktywnych białek liftingujących, w tym kazeiny, kolagenu hydrolizowanego, elastyny hydrolizowanej, mleka koziego, proteiny soi. Odpowiednia ilość protein wpływa na biologiczne (wewnątrzpochodne) i mimiczne (zewnętrzne) starzenie się skóry, wpływa na jej napięcie. Lift-THERA® jest zarejestrowany w ICID jako nowo opracowany składnik.
  • Acetyl heksapeptyd-8 i Adenozyna – Acetyl heksapeptyd-8 ma działanie rozluźniające mięśnie, hamuje reakcje, które powodują kurczenie się mięśni podczas mimiki twarzy.
  • Antioxidant-THERA® – fosforan magnezowy askorbylu, tokoferol, kwas tioktynowy, proteiny soi, aloes, proretinol.
  • Kompleks wybielający – niacynamid, izoflawonoicy sojowe, glabrydyna.

PINK Magic serum zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt korzenia Kudzu o działaniu estrogenowym, jak również biopeptydy, białka mleka i adenozynę. Składniki te działają kompleksowo na ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Natomiast Pink DD Mikro Skóra to o inteligentny system transportu substancji aktywnych w głąb skóry.

Efektem zabiegu jest przede wszystkim gładka i jędrna skóra, która jest odżywiona. A jak wygląda domowa terapia? Polega na stosowaniu kremu Pink Magic Krem. W kremie została zastosowana innowacyjna technologia SMP (Shape Memory Polymers), która umożliwia regenerację i przywrócenie skórze jej pierwotnego wyglądu, wygładzając zmarszczki i napinając luźną skórę.

Postaw na odrobinę luksusu i sprawdź, jak nowoczesne kosmetyki wpłyną na Twoją skórę, pozostawiając ją gładką i jędrną przez cały czas.

Cennik

Nazwa usługiCena
Pink Peel + krem do pielęgnacji domowej900 zł