Art Filler

ART FILLER® GAMA WYPEŁNIACZY NOWEJ GENERACJI Z PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĄ TRI-HYAL

Filorga, francuski lider w dziedzinie medycyny estetycznej, wprowadził wyjątkową linię wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Innowacyjne preparaty ART FILLER® dedykowane są do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry. Gama ART FILLER® to 4 wypełniacze (Fine Lines, Universal, Volume i Lips), oparte na nowatorskiej technologii TRI-HYAL, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby związane z procesem starzenia się twarzy. Technologia ta polega na wykorzystaniu 3 rodzajów kwasu hialuronowego, które umożliwiają uzyskanie optymalnego efektu odmłodzenia. Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo. Wypełniacze ART FILLER® są tak dopracowane, że pozwalają uniknąć niepożądanego efektu sztuczności i maski. Wypełniacze ART FILLER® to produkty, których skuteczność, bezpieczeństwo i tolerancja zostały potwierdzone w 18 -miesięcznym badaniu klinicznym.

SEKRET SKUTECZNOŚCI GAMY ART FILLER®

Podstawowym składnikiem produktów jest kwas hialuronowy (HA) pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu jest on znakomicie tolerowany przez organizm i bezpieczny w stosowaniu. W gamie wykorzystano 3 rodzaje kwasu hialuronowego w technologii TRI-HYAL. Dzięki temu preparaty ART FILLER® można stosować do różnych części twarzy, ciała i dłoni. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki anti-aging.

SPOSÓB STOSOWANIA

Preparaty ART FILLER® podawane są metodą iniekcji, dlatego zabiegi mogą być wykonywane tylko przez doświadczonego lekarza w renomowanym gabinecie. Każda aplikacja poprzedzona jest dokładną konsultacją i wywiadem lekarskim, by sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Zabieg trwa od 15 do 30 minut, w zależności od miejsca wstrzykiwania. Dzięki dodaniu do preparatów lidokainy aplikacja jest bezbolesna i komfortowa. Kwas podawany jest w skórę cienką igłą, co sprawia, że miejsca wkłucia są właściwie niewidoczne. Efekt wypełnienia pojawia się od razu. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Zabieg kwasem hialuronowym wykonają Państwo w naszych gabinetach – Nowy Sącz, Krosno oraz Gorlice. Zapraszamy!

Najczęściej zadawne pytania

Jak długo trwa zabieg?

Od 15 do 30 minut, po dokładnej konsultacji z lekarzem. W niektórych wypadkach po wstrzyknięciu preparatu mogą pojawić się zaczerwienienia i obrzęki, czasem małe siniaki. Nie są to objawy niepokojące. Ustępują po kilku dniach po zabiegu. Bez problemu można je zamaskować makijażem.

O czym należy pamiętać:

Okłady chłodzące przyłożone w miejsca ostrzykiwania zapobiegną i zmniejszą obrzęki i zaczerwienienia.

W dniu zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego i rozgrzewania ciała (np. w saunie).

Należy unikać ekspozycji na słońce i niskich temperatur do momentu aż ewentualne obrzęki nie znikną.

Tuż po zabiegu, na miejsca wkłucia, nie powinno się nakładać makijażu.

Galeria efektów

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg z użyciem Art Filler cennik indywidualny

Opinie pacjentek

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem preparatów Art Filler moja skóra znów nabrała jędrności, a zmarszczki zostały całkowicie wygładzone. Jestem zachwycona!

Zofia Nowy Sącz