Laser EPIL 4

Laser EPIL 4 to supernowoczesne urządzenie łączące w sobie aż 4 funkcje: SHR + E-LIGHT + RF + Nd:Yag.

Przeznaczony jest do:

 • usuwania włosów na jasnej i ciemnej skórze,
 • usuwania zmarszczek i przywracania skórze elastyczności,
 • odmładzania skóry i regeneracji kolagenu,
 • usuwania pigmentacji, plam starczych, plam posłonecznych,
 • leczenia trądziku, terapii antybakteryjnej,
 • zamykania naczyń krwionośnych, usuwania pajączków, teleangiektazji,
 • usuwania tatuaży i makijażu permanentnego,
 • peeling węglowy,
 • leczenia grzybicy paznokci i skóry.

Technologia E-light VPL i SHR

Laser posiada system IM MOTION – 10 błysków na sekundę. Wyposażony jest w głowicę: typu IPL + RF z ośmioma filtrami: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690, 750 nm. Wymiary kryształu naświetlającego skórę: 15 x 50 mm. Głowica może pracować w systemie VPL lub IN MOTION, co umożliwia szybkie i skuteczne: usuwanie włosów na jasnej i ciemnej skórze, fotoodmładzanie, leczenie trądziku i terapię antybakteryjną, usuwanie przebarwień i pigmentacji, terapię czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do -10° C. Energia światła jest regulowana w zakresie 10 – 50 J/cm2.

RF – termacool

Posiada głowicę typu Bipolar o częstotliwości 5 Mhz i energii 50 J/cm2 z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do -10° C.

Laser Nd:Yag

Wyposażony jest w trzy filtry: 532, 1064 i 1320 nm. Energia lasera regulowana w zakresie 100 – 2000 mJ emitowana jest w czasie 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe. Laser Nd:Yag jest przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające . W głowicy zainstalowana jest lampa, której żywotność gwarantowana jest do 400 tys. błysków.

Peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości fali 1340 nm. Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. Preparat węglowy nałożony na skórę, wnika głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:

 • stymulacji i regeneracji skóry,
 • usunięcia zaskórników i zwężenia porów skóry,
 • zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
 • usuwania przebarwień.

Już dziś umów się na zabieg laseroterapii! Nowy Sącz – tutaj na Ciebie czekamy.

Najczęściej zadawne pytania

Czy zabiegi urządzeniem EPIL 4 są bezpieczne?

Zastosowane technologie dają wysoką skuteczność i 100% bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów, gdyż w laserze zainstalowano rozwiązania komputerowe, które zapewniają niezwykłą precyzję.

Zapraszamy!

Cennik

Nazwa usługiCena
depilacjaod 90 do 540 zł
fotoodmładzanie, terapia trądziku, terapia trądziku różowatego, leczenie rumienia, usuwanie przebarwieńod 250 do 600 zł
peeling laserowy węglowy250 zł
usuwanie tatuażuod 150 zł
rozbijanie tłuszczuod 100 zł
ujędrnianie skóry, rozbijanie zmarszczekod 190 zł
radiofrekwencja mikroigłowaod 250 zł

Opinie pacjentów

Miałem bardzo duży problem z trądzikiem. Chodziłem do dermatologa, który przepisywał mi leki i maści. Niestety na nie wiele się to zdało. W końcu przypadkiem trafiłem na informację dotyczącą leczenia trądziku laserem. Postanowiłem skorzystać z tej metody. Przyznam, że nie spodziewałem się tak spektakularnych rezultatów. Polecam wszystkim!

KubaNowy Sącz