Laser CO2 ze skanerem frakcyjnym

Laser Flaming-frax dzięki systemowi ULTRAPULSE możliwe jest użycie super krótkiego impulsu o dużej energii. Jest to niezbędne do przeprowadzania zabiegów ablacyjnych z niezwykle małą strefą uszkodzenia termicznego.

Częstotliwość trybu ULTRAPULSE jest dobierana automatycznie. Urządzenie wyposażone jest w bardzo szybki skaner frakcjonujący, którego sterownik jest zintegrowany z kontrolerem lasera.

Super krótkie, wysokoenergetyczne impulsy oraz szybki skaner umożliwiają wykonanie w skórze bardzo małych, ablacyjnych kolumn punkt po punkcie z bardzo małym termicznym uszkodzeniem, co pozwala na niezwykle szybkie gojenie się i powrót pacjenta do aktywnego życia. System umożliwia regulację głębokości kolumn ablacyjnych, ich wielkości oraz gęstość na cm2 (7 poziomów).

Podstawowe zastosowanie:

  • redukcja blizn trądzikowych,
  • terapia efektów fotostarzenia: przebarwienia, drobne zmarszczki,
  • wygładzanie i odmładzanie powierzchni skóry – redukcja zmarszczek,
  • poprawa gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu typu III – (fractional skin resurfacing),
  • redukcja blizn przerostowych (po zabiegach chirurgicznych, oparzeniach pourazowych).

Nowy Sącz, Gorlice oraz Krosno – tutaj znajdą Państwo nasze kliniki. Zapraszamy na konsultację!

Najczęściej zadawne pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Przy energiach impulsu powyżej 10 mJ mamy uczucie przykrego mrowienia. Przy wyższych energiach, zastosowanie kremu znieczulającego na co najmniej godzinę przed zabiegiem, znosi całkowicie ból w trakcie zabiegu. Przy najwyższych energiach >20mJ i dużych powierzchniach, można zastosować lokalne znieczulenie zastrzykiem. Laser Mosaic, nawet przy wyższych energiach, jest znacznie mniej bolesny niż VPL.

Galeria efektów

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg z użyciem Lasera CO2 ze skanerem frakcyjnym cennik indywidualny

Opinie pacjentek

Miałam straszne „worki” pod oczami. Chciałam się pozbyć tego brzydkiego defektu, ponieważ postarzał moją twarz. Bez przerwy wyglądałam na zmęczoną. Dzięki zabiegowi laserem frakcyjnym odzyskałam młodość. Dziękuję i pozdrawiam cały personel Natura Med! 😉

HaniaBorzęcin