Laser diodowy – dermatochirurgia i stymulacja

Dermatochirurgia laserowa umożliwia leczenie i usuwanie zmian skórnych z możliwie minimalnym uszkodzeniem tkanek otaczających. W naszej klinice, w zależności od wskazań, stosujemy laser CO2 lub laser diodowy.

Laser diodowy o długości fali 940 nm stosowany może być do zabiegów dermatochirurgicznych (usuwanie włókniaków, brodawek, odcisków, modzeli).

Zastosowanie lasera wysokoenergetycznego do biostymulacji stanowi rewolucję w fizykoterapii. Wielokrotnie większa moc wyjściowa lasera w stosunku do tzw. „zimnej” laseroterapii daje głębszą penetrację tkanek, szybszą i skuteczniejszą terapię przy znacznie krótszym czasie oddziaływania na tkanki. Światło lasera wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Wskazania:

  • stymulacja regeneracji, gojenia,
  • działanie przeciwbólowe,
  • działanie bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze,
  • zmiany zwyrodnieniowe,
  • urazy,
  • bóle mięśniowo-powięziowe,
  • choroby skóry.

Zapraszamy na zabieg laseroterapii pacjentów z Nowego Sącza, a także Krosna oraz Gorlic!

Najczęściej zadawne pytania

Czy laser diodowy jest bezpieczny?

Laser diodowy jest bardzo bezpieczny podczas przeprowadzania zabiegu, ponieważ czas oddziaływania na tkanki został ograniczony do minimum. Ponadto światło lasera wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Czy są jakieś zalecenia pozabiegowe?

Przez 24 godziny po wykonaniu zabiegu nie wolno moczyć miejsca po usunięciu zmiany. Należy je osłaniać suchym opatrunkiem. W miejscu po usuniętej zmianie znajduje się skoagulowana tkanka stanowiąca opatrunek biologiczny, pod którym zachodzą procesy gojenia.

Zapraszamy!

Cennik

Nazwa usługiCena
Usunięcie zmiany skórnej od 50 zł

Opinie pacjentek

Włókniaki od dawna były moim problemem. Z czasem pojawiło się ich więcej i żaden makijaż nie był w stanie ich zakryć… W klinice Natura Med w Nowym Sączu poddałam się zabiegowi z wykorzystaniem lasera diodowego. Po włókniakach nie zostało ani śladu!

AlicjaKrosno