Laser CO2

Mimo intensywnego rozwoju różnych technologii odmładzania skóry prawie żadna z nich nie może się równać z zabiegami wykonywanymi laserem CO2

Laser Flaming jest wysokiej klasy, nowoczesnym i wszechstronnym urządzeniem stosowanym w wielu specjalnościach medycznych. Jest jednym z najdelikatniejszych laserów do bezkontaktowego i bezkrwawego wykonywania zabiegów cięcia, odparowywania i koagulacji tkanek miękkich.

Działanie lasera CO2 powoduje hemostazę i hamuje wysięk, koagulując naczynia krwionośne i limfatyczne przy jednoczesnej dezynfekcji pola zabiegowego. Dzięki systemowi ULTRAPULSE możliwe jest użycie ultrakrótkiego impulsu o dużej energii. Jest to niezbędne do przeprowadzenia zabiegów ablacyjnych z niezwykle małą strefą uszkodzenia termicznego. Częstotliwość ULTRPULSE jest dobierana automatycznie przez mikroprocesor tak, aby uzyskać żądaną moc w tkance.

Laser umożliwia precyzyjne zabiegi mikrochirurgiczne z minimalną strefą uszkodzenia. Stosuje się go do usuwania brodawek (działa przeciwwirusowo), włókniaków i znamion.

Nowy Sącz – tu wykonacie Państwo zabieg laseroterapii. Zapraszamy na konsultację także Pacjentów z miast Krosno i Gorlice!

Najczęściej zadawne pytania

Czy laser CO2 jest bezpieczny?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 są całkowicie bezpieczne. Impuls o dużej energii jest przesyłany niezwykle szybko, dzięki czemu strefa uszkodzenia termicznego została ograniczona do minimum.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Już dzień po zabiegu pacjentki mogą używać  kosmetyków. Rumień i obrzęk nie sprawiają  na ogół większych kłopotów i znikają po 5-7 dniach, w zależności od intensywności przeprowadzonego leczenia. W przypadku najbardziej intensywnych zabiegów, a w szczególności  z użyciem lasera CO2 wszelkie kontakty towarzyskie powinny zostać odłożone na 2-3 dni z powodu zbyt silnego rumienia. Z kolei suchość skóry można zaobserwować od 2 dnia po zabiegu, po użyciu kremów nawilżających objawy powinny ustąpić po 3 -4 dniach. 

Laser CO2

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg z użyciem lasera CO2od 100 zł

Opinie pacjentek

Zdecydowałam się na zabieg z wykorzystaniem lasera CO2 w klinice Natura Med w Nowym Sączu. Po brodawkach nie zostało ani śladu, a sam zabieg był krótki i bezbolesny!

Agnieszka Tarnów