Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

W Naszym salonie oferujemy przedłużanie i zagęszczenie rzęs Secret Lashes.
Metoda 1:1 
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 produktami najwyższej jakości marki Secret Lashes polega na precyzyjnej aplikacji sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej. To odpowiedni zabieg dla Pań,  które chcą uzyskać delikatny efekt przedłużania.
Metoda objetosciowa Volume Russian Style 2d – 8d
Dla osób pragnących dodatkowo zagęścić rzęsy proponujemy metodę objętoćciowa – aktualnie najpopularnieszy zabieg przedłużania rzęs. To wspaniały sposób, by za pomocą innowacyjnych technik wolumerycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. Wykonany poprawnie zabieg jest w pełni bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Z uwagi na komfort noszenia wachlarza rzęs oraz pożądany efekt 2d, 3d lub 8d używamy najlepszych, bardzo cienkich rzęs w różnych długościach i skrętach.
Nowy Sącz – tutaj znajdą Państwo nasze kliniki. Zapraszamy na konsultację i zabieg także Pacjentów z miast Krosno i Gorlice!!

Najczęściej zadawne pytania

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

W tej metodzie do jednej naturalnej rzęsy klientki, przyklejana jest jedna rzęsa sztuczna (w odróżnieniu od metody 2:1, gdzie do jednej rzęsy naturalnej przykleja się 2 rzęsy syntetyczne).

Jakie sztuczne rzęsy są wykorzystywane w metodzie 1:1?

Muszą być to włoski na tyle grube, aby efektownie się prezentowały, ale jednocześnie wyglądały naturalnie. Często używa się rzęs jedwabnych. Popularne są także rzęsy z norek, przy czym są one tak cieniutkie, że z reguły stosuje się je w metodzie 2:1.

Galeria efektów

Cennik

Nazwa usługiCena
Przedłużanie i zageszczanie rzęs Secret Lashes200 zł
Przedłużanie rzęs Secret Lashes 1:1
150 zł
Uzupełnienie rzęs metodą 1:1
80 -100 zł
Uzupełnienie rzęs metoda 2D-8D199 – 150 zł

Opinie pacjentek

Przed imprezą zdecydowałam się na zagęszczanie rzęs.  W klinice Natura Med w Nowym Sączu zaproponowano mi metodę Volume Russian Style 2d – 8d. Przyznam, że byłam pozytywnie zaskoczona! Moje rzęsy nigdy jeszcze nie wyglądały tak pięknie, a przy tym tak naturalnie!

AnnaNowy Sącz