Skin Perfusion

Gama innowacyjnych produktów do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji domowej Skin Perfusion to najnowsze osiągnięcie firmy Filorga Laboratoires.

Spośród innych produktów na rynku wyróżnia ją przede wszystkim zastosowanie formuły hybrydowej. Oznacza to, że produkty są z jednej strony skuteczne i bezpieczne, a z drugiej, dzięki kompozycjom zapachowym i konsystencjom, dają wyjątkową przyjemność stosowania.

Bezpieczeństwo używania kosmetyków zapewniają również opakowania próżniowe, które sprawiają, że produkty te są odpowiednie nawet dla skóry podrażnionej zabiegami dermatologicznymi.

Dla zwiększenia skuteczności zabiegów Skin Perfusion i zmaksymalizowania wnikania cennych substancji znajdujących się w produktach, eksperci z Filorga Laboratoires, opracowali urządzenie Cryolift, wykorzystujące zarówno działanie zimna, jak i światła LED na skórę. Cryolift to nieodzowny element wszystkich zabiegów Skin Perfusion.

Do wykonywania zabiegów oraz pielęgnacji domowej przygotowano łącznie 38 preparatów, które dbają o skórę na wszystkich etapach: oczyszczają ją, złuszczają, wzmacniają, koją i ujędrniają, regenerują oraz chronią.

Na szczególną uwagę zasługuje 6 rodzajów serum, które można dowolnie łączyć ze sobą, by dopasowywać je do indywidualnych potrzeb skóry. Dzięki temu pielęgnacja jest spersonalizowana, a kosmetolog wykonujący zabieg może za każdym razem proponować inne połączenia, by zaspokoić różne wymagania skóry. Wszystkie sera zawierają uznane w dermatologii składniki aktywne, m.in. witaminę C, kwas hialuronowy, witaminę A czy kolagen.

Innym wyróżniającym się produktem jest maska GR-Youth z efektem „Baby face”. Zawiera ona masło shea, olej z Babasu oraz Gal-Rha Polisacharydy, które pozostawiają skórę aksamitnie gładką, miękką i znakomicie nawilżoną niczym skóra dziecka.

W gamie Skin Perfusion znajduje się też mgiełka NCTF, która nie tylko rewitalizuje skórę, ale działa antyoksydacyjnie zapewniając skórze ochronę przed zanieczyszczeniami i szkodliwym działaniem wolnych rodników. Pielęgnacja nie byłaby pełna, gdyby specjaliści z Filorgi nie pomyśleli o kosmetyku do ciała.

W innowacyjnej, hybrydowej gamie Skin Perfusion znajduje się balsam do ciała Nutri-Comfort z kompleksem olejków, który ugasi pragnienie najbardziej suchej i odwodnionej skóry. Jedwabista konsystencja i zmysłowy zapach zapewniają przyjemność stosowania.

Zabieg z użyciem Skin Perfusion mogą Państwo wykonać w naszej klinice w Nowym Sączu. Zapraszamy serdecznie także Pacjentów z miast Krosno i Gorlice!

Najczęściej zadawne pytania

Czy zabieg Skin Perfusion jest bezpieczny?

Zabiegi Skin Perfusion są całkowicie nieinwazyjne. Połączenie aż 38 preparatów gwarantuje ochronę skóry na wszystkich etapach: oczyszczają ją, złuszczają, wzmacniają, koją i ujędrniają, regenerują oraz chronią.

Jak wygląda terapia:

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg z wykorzystaniem preparatów Skin Perfusion cennik indywidualny

Opinie pacjentek

Skin Perfusion to świetne kosmetyki! Moja skóra jeszcze nigdy nie była tak gładka, nawilżona i rozświetlona. Polecam!

Aneta Rzeszów