Exuviance

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub dermatologicznymi, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów.

Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi oraz chroniona licznymi patentami.

Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance – na rynku dermatologii i dermatologii estetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem nowej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania.

Skóra naczyniowa wymaga specjalnej troski i pielęgnacji. Przedstawiamy nowości marki Exuviance – zabieg i kojące serum do domowej pielęgnacji.

Nowy zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym „Stop naczynkom” na bazie peelingu do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym to wyjątkowa pozycja na rynku kosmetycznym, ponieważ skóry wrażliwe z problemem naczynkowym rzadko mogą poddawać się zabiegom z użyciem kwasów. W tym przypadku zabieg opiera się na peelingu na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu. Zastosowanie specjalnej technologii kompleksów amfoterycznych o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry.

Nowy Sącz – tutaj znajdą Państwo naszą klinikę. Zapraszamy na konsultację!

Najczęściej zadawne pytania

Czy seria Exuviance jest bezpieczna?

Exuviance to połączenie wyjątkowych preparatów, łączących w sobie najwyższą skuteczność, a zarazem największe bezpieczeństwo. Substancje występujące w kosmetykach Exuviance zostały przebadane dermatologicznie.

Jak to działa?

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabieg z wykorzystaniem Exuviance cennik indywidualny

Opinie pacjentek

Skóra naczynkowa od zawsze była moim problemem. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem Exuviance mam piękną, rozświetloną cerę niewielkim kosztem i przede wszystkim bez skalpela! Ponadto dzięki naturalnym składnikom nie wystąpiły żadne skutki uboczne.

JolaNowy Sącz