Belnatur

Zabiegi oparte o znaną i cenioną hiszpańską markę. Do produktów zabiegowych i kosmetyków użyto substancji pochodzenia morskiego i naturalnego.

Seria Fiotaloe

Przeznaczona dla cery odwodnionej suchej i dojrzałej. Utrata wilgoci przez skórę jest naturalnym zjawiskiem, które nasila się wraz z wiekiem, a także na skutek różnych czynników zewnętrznych.

Powoduje to, że skóra traci właściwe napięcie i jędrność oraz staje się pergaminowa. Odwodnienie skóry dzieli się na dwa typy: powierzchniowe i głębokie. Linia nawilżająca do cery odwodnionej firmy BELNATUR dostarcza substancji głęboko i długotrwale nawilżających i zapobiega dalszej utracie wody przez skórę, a jednocześnie zwiększając jej zawartość w komórkach.

Jej stosowanie pozwala na usunięcie drobnych zmarszczek, sprawia, iż skóra staje się miękka, idealnie nawilżona i młodsza.

Seria Plus

Dla cery odwodnionej, lipidowej. Kiedy zawartość lipidów w skórze jest niska wtedy staje się ona sucha i traci swoją elastyczność. W przypadku skóry suchej alipidowej w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w warstwie hydrolipidowej maleje także zdolność skóry do przyswajania i utrzymania wody. Ze względu na niski poziom nawilżenia skóra taka ma skłonności do pękania.

BELNATUR stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej czyniąc skórę odżywioną i miękką.

Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów skóry w związku z tym mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro-lipidowego.

Zapraszamy na nasze zabiegi do Nowego Sącza. Nasi specjaliści czekają!

Seria Sensitive

Linia SENSITIVE została stworzona dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień oraz z popękanymi naczynkami.

Zawiera ona dermo-ochronne wyciągi z roślin lądowych i morskich, co w połączeniu z SPD (SUPERPHYCO-D – minerały z dna morskiego o wyjątkowych właściwościach neutralizujących wolne rodniki) wyposaża skórę w naturalną barierę obronną.

Składniki preparatów serii SENSITIVE chronią skórę przed wolnymi rodnikami (odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się skóry) oraz przed ciągłym podrażnianiem przez agresywne czynniki zewnętrzne takie jak zanieczyszczenie środowiska, słońce czy stres.

Preparaty wchodzące w skład serii SENSITIVE nie zawierają perfum ani alkoholu.

Seria Pur Skin

Lecznicza kuracja antytrądzikowa

Trądzik jest stanem skóry, z którym możemy się spotkać w każdym momencie naszego życia, lecz najczęściej problem ten dotyka osób w okresie dojrzewania (85% młodzieży i 10% dorosłych między 35 a 44 rokiem życia).

Problem ten pojawia się w wyniku wzmożonej aktywności gruczołów łojowych. Nadmiar sebum wpływa na zwiększoną proliferację bakterii Propionibacterium oraz Staphylococcus, które wpływają na zaognienie się procesów zapalnych oraz stymulują hyperkeratynizację, a w konsekwencji zatkanie gruczołów łojowych, w wyniku czego pojawiają się zmiany trądzikowe na skórze.

W wyniku wystawienia skóry na działanie agresywnych czynników zewnętrznych zaburzony zostaje jej naturalny ekosystem – pierwsza bariera ochronna.

Ekosystem ten składa się z warstwy naskórka, która stanowi fizyczną barierę ochronną i naszej ekoflory będącej naturalną ochroną skóry przed wtargnięciem szkodliwych mikroorganizmów.

Linia PUR-SKIN, w skład której wchodzi probiotyczny kompleks Bioecolia® reguluje naszą naturalną ekoflorę w celu zapewnienia skórze ochrony i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych.

Z tego korzystamy:

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków z serii BELNATURod 90 zł

Opinie pacjentek

Polecam kurację antytrądzikową z serią Pure Skin wszystkim tym, którzy męczą się z trądzikiem i nie mogą się go pozbyć. W końcu coś mi pomogło!

Milena Nowy Sącz