Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Endermologia - co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Czujesz, że nadmierne kilogramy zaczynają ci przeszkadzać i rozglądasz się za zabiegiem skutecznie redukującym tkankę tłuszczową? Nie lubisz patrzeć na swój cellulit i marzysz o pozbyciu się go, bez ciężkich treningów i ingerencji chirurgicznej? Cierpisz na problemy z krążeniem i szukasz bezbolesnych zabiegów, które mogą pomóc ci uporać się z problemem, a także zniwelują ich widoczne efekty? A może nadmiar stresów na co dzień kumuluje się w Twoich mięśniach i powoduje bolesne dolegliwości? Czas sprawdzić działanie endermologii, prostego zabiegu, który może pomóc uporać się z tymi wszystkimi problemami, w trakcie kilku krótkich sesji.

Dla kogo ten zabieg jest stworzony?

Endermologia w Naturamed Nowy Sącz to zabieg, który można wykonywać niezależnie od wieku i płci pacjenta. Z jego cudownego wpływu mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, osoby starsze i młodsze. Klienci, którzy zdecydują się na zabieg, mogą liczyć na wiele korzyści płynących z serii zabiegów: od atrakcyjniejszej sylwetki, po odprężającą i skuteczną terapię walki z napięciem i bólem. Pierwsze efekty można zobaczyć już po trzech pierwszych zabiegach.

Endermologia to zabieg dla Ciebie jeśli:

  • masz problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Nie musisz poddawać się bolesnym zabiegom chirurgicznym, żeby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie musisz też codziennie ćwiczyć, żeby utrzymać zgrabną sylwetkę. Dzięki regularnym zabiegom endermologii poradzisz sobie ze zbędną tkanką tłuszczową po kilku serii zabiegów. To znakomita alternatywa dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na regularny trening.
  • przeszkadza ci wiotka, pozbawiona elastyczności skóry. Stymulacja w trakcie zabiegu prowadzi do poprawy krążenia, pobudzenia komórek do regeneracji i w efekcie do ujędrnienia wybranej partii ciała. Ujędrniona, odprężona skóra znów nabiera blasku i młodzieńczej witalności.
  • zmagasz się z problemami z krążeniem. Niezależnie od tego, czy Twoja praca, czy tryb życia wpływa na Twoje krążenie, decydując się na serię zabiegów endermologii, pozbędziesz się niechcianej opuchlizny i zmniejszysz ryzyko występowania żylaków. Zadbaj o swoje nogi, zafunduj im chwilę relaksu i regeneracji.
  • dokucza ci bolesne napięcie, kumulujące się w mięśniach. Masz stresującą pracę lub tryb życia? A może pracując, utrzymujesz ciało w jednej, niewygodnej pozycji? Zamiast cierpieć przez sztywnienie mięśni i nieprzyjemne, bolesne napięcie, poddaj ten obszar kuracji endermologicznej i się zrelaksuj. Razem z bólem mięśni może zniknąć zły nastrój, brak energii i problemy z zasypianiem.

Co trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do zabiegu?

Cała procedura, trwająca od 20 do 40 minut, jest w pełni nieinwazyjna i bezbolesna dla pacjentów. W większości przypadków pacjent nie odczuwa nawet małego dyskomfortu.

Zabieg nie wymaga żadnego wcześniejszego, specjalnego przygotowania. Wystarczy przed pierwszą serią odbyć rozmowę z wykwalifikowanym członkiem personelu, w celu omówienia pożądanych efektów i ustalenia szczegółów kuracji. To na konsultacji określony zostanie obszar, który zostanie poddany endermologii, czas trwania zabiegu, a także ilość wizyt w serii. Co więcej, po każdym zakończonym zabiegu omawiane są efekty i dalsza kuracja. Pierwsze efekty widać już po 3 zabiegu.

Na czym właściwie polega endermologia?

Zabieg nie jest zabiegiem chirurgicznym, a nieinwazyjną procedurą, w której stosuje się głowicę, wykorzystującą ciśnienie zmienne. Nowoczesna technologia sprawia, że podściśnienie oddziałuje na tkankę łączną, pobudzając komórki do działania i rozluźniając mięśnie. Ciśnienie uaktywnia metabolizm komórek tłuszczowych, a w efekcie pomaga pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wysmukla sylwetkę.  A że zabieg można stosować na całym ciele, to fantastyczne efekty można zobaczyć nie tylko na brzuchu, udach, czy pośladkach, ale także na twarzy. Już po kilku kuracjach można zauważyć poprawiony owal twarzy. Zabieg można powtarzać, aż do uzyskania wymarzonych efektów.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down