Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Dermatochirurgia laserowa - koniec ery niedoskonałości skóry!

Z pewnością nie raz doświadczyłaś nieprzyjemnych zmian skórnych pojawiających się na Twoim ciele. Niezależnie, czy był to odcisk, czy też brodawka albo poważniejsza zmiana, to zawsze dręczyło to swoją nie estetyką. Czy jednak oznacza to, że jesteś skazana na wszelkie uszkodzenia tkanki skórnej? Otóż nie! Współczesne, innowacyjne metody leczenia w klinikach medycyny estetycznej potrafią rozprawić się praktycznie z każdym problemem danego pacjenta. Jedną z takich metod jest leczenie laserowe. I choć brzmi ono groźnie to nie masz się czego obawiać. Takie zabiegi są w pełni bezpieczne, a przy tym niezwykle skutecznie pomogą Ci zwalczyć dany problem skórny.

Dermatochirurgia - jako sposób na rozwiązanie problemów ze skórą

Zapytaliśmy naszych specjalistów z Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu, o to czym tak właściwie jest i czym zajmuje się dermatochirurgia. Eksperci wytłumaczyli nam, że jest to laserowe leczenie, dzięki któremu można pozbyć się zmian skórnych z możliwie minimalnym uszkodzeniem tkanek otaczających. We wspomnianej klinice istnieją dwa takie zabiegi, dzięki którym możesz pokonać swój problem - Laser CO2, a także laser diodowy. Warto przy tym wiedzieć, że laserowa forma leczenia doskonale sprawdza się w leczeniu łagodnych nowotworów i guzków skórnych - w tym również włókniaków. Nie jest to jednak jedyne wskazanie do przeprowadzenia zabiegu. Jeżeli masz serdecznie dość nie tylko odcisków, ale także brodawek, czy znamion potowych, łojowych bądź naczyniowych - to trafiłaś w idealne miejsce! Dermatochirurgia rozwiąże Twoje problemy raz na zawsze!

Niezwykła moc jednego lasera

Jeśli zależy Ci na skutecznym pozbyciu się nieestetycznych zmian skórnych, a przy tym ominięciu nieprzyjemnych i krwawych zabiegów - to wybierz dermatochirurgię laserową. Zabiegiem, który pomoże Ci odzyskać idealną kondycję Twojej skóry jest ten, który wykorzystuje skuteczną  moc lasera CO2. Jak zapewniają nasi specjaliści to właśnie leczenie z zastosowaniem lasera Flaming sprawdza się w tej kwestii znakomicie. Warto przy tym wiedzieć, że jest to jeden z najdelikatniejszych laserów, z jakimi możesz się spotkać, który bezkontaktowo wykona zabieg cięcia, a także odparowywania. Nim jednak do tego dojdzie na początku cudowna moc lasera dokona dokładnej dezynfekcji pola zabiegowego. Stosowany tutaj system ULTRAPULSE używa ultrakrótkich impulsów o dużej energii, co jest niezbędne w przypadku przeprowadzenia zabiegów z bardzo małą strefą uszkodzenia termicznego. Jak zapewniają nasi specjaliści częstotliwość mocy zostaje dobrana automatycznie tak, aby jak najlepiej i najskuteczniej skupić się na usunięciu zmiany skórnej. Nie musisz przy tym obawiać się o swoje bezpieczeństwo - ryzyko uszkodzenia termicznego zostało obniżone do absolutnego minimum, dzięki niezwykle szybkiemu przesyłaniu pojedynczego impulsu.

Pokonaj ból i przyspiesz gojenie z laserem diodowym!

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to nasi eksperci zapewniają nas o skuteczności zabiegu lasera diodowego, w przypadku nie tylko chorób skóry, ale także bólów. To właśnie wysokoenergetyczny laser diodowy dociera znacznie głębiej do tkanki pacjenta, która została objęta zmianami chorobowymi. Warto również wiedzieć, że dzięki swojemu światłu laserowemu urządzenie działa również wirusobójczo, bakteriobójczo, a także grzybobójczo, dzięki czemu skuteczniej pozbędziesz się chorób skóry. To właśnie laser diodowy stosowany w dermatochirurgii pomoże Ci zwalczyć problem, a dodatkowo przyspieszy proces regeneracji skóry. Rekomendowany zabieg pomoże także w przypadku urazów i bólów mięśniowo-powięziowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o leczeniu w Natura Med? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down